Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tespitlerin doğru fakat güncellemede sıkıntı yok zaten geldi gelecek bu ay içinde.

İşlemcide gayet iyi. Eksiklik hissetmedim şimdiye kadar çok zorladım ama beni utandırmadı. Gerçekten ideal bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baileys2002

Arkadaşlar hem selfi hemde arka kamareda zamanlayıcı 5 sn.de ayarlı olduğu halde bi türlü geri sayım olmadan direk çekim kapıyor, bunun başka bir işlemi varmıdır acaba.

Başka bir işlem yapmana gerek yok. Ayarlardan zamanlamayı seçip direk çekim yaptın da geri sayım başlayacak. Resimde gösterdiğim gibi yani. Tekrar deneyin ve başka modların kapalı olduğuna emin olun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei TT Honor 7 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Arkadașlar kilit ekranında saat sol alt köșeye iniyor onu ortaya nasìl alcam

Kardeş şöyle bir durum var. Temalara baktığında kilit ekranı önizlemelerinde hepsinde farklı farklı. Kiminde ortada Kiminde sol altta.

Yani ana sebebi tema. Fakat dikkatimi çeken benim temamda ortada gösteriyor normalde ama kilit ekranımda sol altta.

Buda aklıma magazin kilidi galerisinin açık olmasıyla alakalı olabileceği geliyor. Yanlışım varsa düzeltin.

Magazin kilidini kapatıp uygun temayı seçersen ortada veya farklı şekillerde olacaktır.

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

• Bu arada sanki Vodafone düzeltti baz istasyonlarını. Elimden düşmeyen telefonun değerleri gün geçtikçe düzeliyor. Şimdiki değerler böyle ;

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

• Kendi launcherı dışında Nova falan kullanarak telefona yazık etmeyin arkadaşlar. Kendi launcherının aşağı çekerek arama özelliği muhteşem. Kişilerden, mesajlarınıza, yer imlerinizden tuttuğunuz notlara, fotoğraflarınıza, SD karttaki müziklerinize kadar her şeyi bulup getiriyor. İnanılmaz gerçekten, sırf bu yüzden EMUI kullanılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle düşündüm fakat ayrı telde aynı temada farklı oldu nedense birde shif delete elemanın biri aynen söyle yaznıs burdaki yorumları okurken vatarya yüzde 5 azaldı 10 dakika açık kalsın ısınıyo yaz mış yok böyle bi sey ya şu havalarda ısınmayan telefon getirin ne isterseniz alayım arkadaşta note 4 var daha çok ısınıyo

• aziztopcu kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bu işlemcinin bi tık iyisi olsa en az 1500 okur fiyatı eşime aldım ( ondan çok kullanıyorum) bacanağıma aldım vede kardesime bence kusur yok telefon da ha vardır ama fiyat ve genel duruma bakınca gayet iyi benim için tek eksi batarya yoğun kullanımda 6 saat ekran süresi verse muhteşem olur

• Bak ben bu dediğini bilmiyorum ya da farklı anlattın ben idrak edemedim

• Maalesef olmuyor hiçbir mod ayarlı değil saniyeleri değiştirsem de zamanlayıcıyı kapatıp tekrar açsam da değişen bişey olmadı, acaba wipe data yapsam düzelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baileys2002 -- 6 Temmuz 2016; 19:12:43 >
  • ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Neymiş neymiş? Açık kalınca ısınıyor muymuş? Yav ne saçmalıyor bu denyolar? Ben adanalıyım ısınıyor demiyorum. Bugün wifi açık sarj ettim yarım saat telefonda hafif bi ısınma olmuştu hemde klimasız ortamda.

Eski telefonları unuttular heralde. O takozlar elde durunca bile ısınıyordu hatta yanıyordu. Ne bekliyorlar anlamıyorum.

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Dostum işlemci gayet iyi daha iyisi P9 olurdu zaten. Hatta normalde bu telefonun fiyatı 1700 aşağısı olmazdı TT getirtmese.

• quote:

Orijinalden alıntı: ah_1903

Bak ben bu dediğini bilmiyorum ya da farklı anlattın ben idrak edemedim

Ana ekranda parmağınla aşağı çekince çıkan yer hocam.

• baileys2002 B kullanıcısına yanıt
    Valla dostum bütün ayarlarla oynadım acaba bir özellik aktif olunca zamanlayıcı pasif mi oluyor diye ama birşey olmadı. Bence komple hard reset at sen. En sağlıklısı.hatta ayarların ekran görüntüsünü de yolla bakalım değişik birşey var mı?

• Huawei cihazlar genel itibari ile diger android lere kıyasla çok güzel ve iyi. Video 1080 p 60fps olmalıydı sonuçta yazılımla ilgili , yani böyle bir kamera ya kedinlikle 60 fps olmalıydı. P9 ve honor 7 icin diyorum.

• Şimdi ağır çekim modunu denedim ilk defa. Muhteşem birşey ya.. Deneyin mutlaka. Video oynatırken istediğiniz aralığı seçin çerçeve içinde sonra oynatın.

• Eve gidince deneyeceğim hard reseti, bu üçüncü telefon ilk ikisi garantiden şarj az gidiyor diye değişmişti ve hiç birinde deneme yapma fırsatı olmamıştı. Hazır piknikdeyken deneyeyim dedim olmadı .

• baileys2002 B kullanıcısına yanıt
    Senin şarj düzeldimi

• Biraz daha iyi gibi sanki donanım ve yazılım tüketim değerleri çok değişken, çoğu zaman yazılım yüzdesi donanımdan fazla böyle olduğunda pil tüketimi yüksek boyutta ama %50 %50 durumunda şarj iyi gidiyor. Uçak modunda yazılım değeri çok düşüyor ama normal durumda android sistemi pili ençok tüketen etken oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baileys2002 -- 6 Temmuz 2016; 22:17:55 >
  • Arkadaslar lolipop surumu 5.0.2 de uygulamaya girmeden bildirim gelmiyo cogu kisidede bu var sanırım acaba android m 6.0 dada bu sorun devam ediyormu ve arka kamera da fotograflar ters cikiyor ayna ozelligi gelmismi orjinal yazilimi bekliyorum o yuzden avrupa icin verilen guncellemede bunlar gelmis mi ve bu arada guncelleme ota uzerindenmi yayinlanir sizce gr7 ye yaptiklari gibimi yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali45200 -- 6 Temmuz 2016; 22:41:49 >
  • benim gibi pilden memnun olmayan var mı ya lg g4den bir farki yok 3100mah in hakkini veremiyor android 6da nasil pil suresi ben 3.5 4.5 saat arasi aliyorum

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.