Şimdi Ara

Huawei telefonlara Google darbesi - Güncellendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
6
Favori
30.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende olurda telefonu değişecek olursam direk Huawei alırım diyordum tam :) Bu ne şimdi !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kapasitif ekranlara uygun, stylus dışında bir input yönteme optimize edilen arayüz demek istemiştir arkadaş.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Hangi ülke zulüm yapmıyor telefon üreten

• samura92000 kullanıcısına yanıt
    Bir şey söylüyorsan altını dolduracak mantıklı sebeplerin olmalı. Öyle boş beleş konuşmayacaksın. Huawei’in batmasını istemekle dışa bağımlı olmanın ne alakası var önce onu söyle. Huawei’i desteklemekle dışa bağımlılıktan mı kurtulacağız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun!

Huawei nin işi bitmiştir bu durumda, tarihe gömerler, kendi eli armut toplasa ne olur,toplamasa ne olur ,Kendi işletim sistemi yazmak,oyun yazmaya benzemez!global ölçekte; Amerika,avrupa,asya kabul görme sansı ,büyüme şansı sıfır!. Bir market zaten imkansız Google play ayarında,İki günde olacak işler değil.Otursun yesin patentini Huawei, eline Huawei telefon geçiren,yada başka x, fedailigini yapıyor bu ülkede,çocuk gıbı,yada çoluk çocuk bunlar...bırde like alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 20 Mayıs 2019; 11:50:2 >
  • Kendi işletim sistemini mi kuracak haha Güldürmeyin adamı kursa bile çinliler dışında kullanan olmaz. Huawei geçmiş olsun yeni işletim sistemi kurmak bunu dünyaya kabul ettirmek diğer firmaları kendine çekmek uzun bir zaman alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

İlk dokunmatik arayüz olduğuna emin misin?
    Bir daha gözden geçir istersen
    İlk dokunmatik arayüzlerden biri dedim ısrarla fanboyluk gözünü kör etmiş.

• Haberi doğru Okumadiniz sanırım.
    Mevcut Huawei telefonlarda Google play de devam edecek Google servisleri de devam edecek. Sadece güncelleme alamayacak.
    Sadece yeni çıkan telefonlarında kendi yazılımını kullanacak.
    Boot kilit her telefonda var. Xiaomi de bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Hocam ben bıktım o tür insanlardan. İlla diyor ki "Benim dediğim doğru höyttt!"

En son kim ile bu konuda karşılıklı tartıştık. "Ne diyeyim senin için söyle" dedim. Bir daha da yorum yapmadı.

Ego tatmini arayan insanlar forumun içine etmiş durumda.

Ben teşekkür ederim asıl. Aşağılamadan, dediğim dedik demeden, fikirleri samimiyetle ve sabırla okuyan bir kişi olduğunuz için.

Alıntıları Göster
    Rica ederim hocam ne demek, sizinle aynı ortamı paylaşmak bile bir keyif

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

Ha Amerikada ortadoğuda gül dağıtıyor insanlara demi. Sende haklısın. Yav azcık mantıklı olun. Dünyaya zulmeden Amerikadan daha muzır bir millet olabilirmi

Alıntıları Göster
    Abdnin gücü çinlilerde olsaydı belki çinliler bizleri yiyiyordu belki abd doğru olanı yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz bu işin neresindeyiz siz buna bakın Türke Türkten gayrı dost yok

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Daha marka bile söylemedim ne alaka markayla.
    İlk arayüz olduğunu iddaa ettin. Ben de değil dedim.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    "işletim sistemi geliştirmek basit bir iş."

Ahahahahshhshahshshsjshshahahaha.

Koskoca Microsoft eline yüzüne bulaştırdı Nokia battı o uğurda. Kesin kolay iş.

• Merak etmeyin milyar dolarların döndüğü bu sektörde para her şeyi çözer ilerleyen süreçte anlaşacaklarını düşünüyorum. En azından bir süre. Huawei o süreyi iyi değerlendirmesi lazım.
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Aynen olabilir. telefonlarda ilk kapasitif ekran iphonelarda.

• Kafan güzelken mi baktın fiyatlara?

• Yasaklar, yasak verene karşıtlık; yasak edilene ise sevgi ve yakınlık doğurur. Huawei bu işten kârlı çıkar, yani umarım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar kendi işletim sistemini yapar düşüncesi komik bir hayalperestlik. Microsoft mobil işletim sistemi çıkardığında popüler olamaz,içeriği yeterli değil,microsoft yapısı ve yönetim şekli itibari ile bu işi başaramaz,nokia mutlaka android kullanmalı dediğimde, yok ya 100 bin uygulama var falan diye kükreyenler olmuştu. Huawei i bana ısrarla öneren arkadaşlara bu markalar (huawei xiaomi vs..) geekbuying de,aliexpresste 50-100 dolara telefon satan, fason telefon üreten firmalardı,cihazlar birbirinin kopyası, ucuz sandığınız telefonlar aslında ucuz değil, amoled ekranlı bir huawei samsung dan daha pahalı dediğimde de yok abi ya çok iyi telefon ya falan diyenler samsung aynı segmentte telefonlar üretip daha ucuza satınca ne dediğimi anladı. Misal m20-m10. Bu saatten sonra nasıl toparlar bilemem. Ama gazla buraya kadar.
  • acaba çin de de bizdeki gezizekalılardan varmıdır ?

dıjj güçler bizi yoh etmeye çalişii diye dalga geçen fetö pkk kırması hainlerden,

kesin yoktur,

sahi onlarda ayaklanıp dert başka diyen sürüde yoktur değilmi yazık ya üzüldüm.
  • Google'ın dünya çapında itibar kaybına yol açacaktır bu olay, hiçbir dayatma devamlılık gösteremez, alternatif çıkarır.Tam da bu sırada huawei ile bir firma google'a alternatif olarak işi ilerletirse bu yandex olur başka bir firma olabilir tabi ki zaman alacaktır, uzun dönemde google nokia ya döner.Balon nasıl şişerse öylede patlar.
    Hiç kimse yemiyor bu casusluk hikayesini, meselenin Huawei'nin apple ı geçtiği hatta 1 numaraya doğru gitmesinden kaynaklandığı, apple'ın nokia'nın akıbetine doğru gittiğinden olduğunu herkes görüyor.
    Çinli firmalar kendi aralarında birleşip yazılım işini ileriye taşıyabilirlerse bir kırılma yaşayacağız, çinli firmaların bu durumda tamda yapacağı iş telefon fiyatlarını tüm dünyada sadece kendilerini döndürecek şekilde kar olmadan satması, bunu yapıp piyasayı elinde tutup yazılım desteğini de google a alternatif olarak verirlerse google'ın geri adım attığını görürürüz.
    Başlangıcı olan her şeyin sonu vardır, firmalarında öyledir.Bir zamanlar yahoo vardı şimdi nerde?Yarında google için bunu diyebiliriz.Bakalım bu cephede maskeler inip savaş mı başlayacak yoksa oyuna devam mı edilecek?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.