Şimdi Ara

Huawei telefonlara Google darbesi - Güncellendi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
6
Favori
30.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Daha marka bile söylemedim ne alaka markayla.
    İlk arayüz olduğunu iddaa ettin. Ben de değil dedim.
    İlk dokunmatik ekran demedim, ilk dokunmatik ekranlardan biri dedim. Farkı idrak edemeyen biriyle tartışacak değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Microsoft arayuze bide markete önem verseydi tutulurdu o yüzdende battı bu isler iyi ilerlemeye baglı huawei cikardigi telefonda bir guncelleme veriyor onemini sadece amirallere yapiyor yani huawei gerilermi ilerlermi bilinmez artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fedö nün oyunu bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, Telefonu 15 gün önce Mediamarkt üzerinden aldım, bu haberi görünce gittim hemen görüşmeye
    dedim iade etmek istiyorun böyle birşey olursa eğer telefonun anlamı kalmıyor dedim.

Kendileri bana, iade süreci vb neyse ıvır zıvır anlattılar orayı geçiyorum.

Bu Yaptırım Huwaei Yeni çıkacak Olan telefonları için geçerliymiş ''ESKİ TELEFONLAR AYNI SEKİLDE KULLANABİLECEKMİŞ SORUN YOKMUŞ''

SADECE YENİ ÇIKACAK OLAN TELEFONLARA UYGULANACAKMIŞ. diye bilgi gelmiş mediamark firmasına.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz zulmü devlet erkanı terör olarak niteliyor ve bu unsurlara karşı Çin'e destek verdiğini beyan ediyor: http://haber.sol.org.tr/turkiye/disisleri-bakan-yardimcisi-onal-cinin-teror-unsurlarina-karsi-mucadelesini-destekliyoruz

• Bazı arkadaşlar huawei büyük firma kendi işletim sistemini yapar falan demiş ama kendi ekosistemini kurmak öyle kolay iş değil. Örnek vermek gerekirse android dandik bir işletim sistemi ama içinde ihtiyacın olan her uygulama var. Hadi huawei kendi sistemini en baba şekilde yaptı diyelim, içinde gerekli uygulamalar olmadan kimse gidip o telefonu almaz. O gerekli uygulamaların hepsi de Amerika menşeli

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    "iOS neredeyse ilk dokunmatik arayüzlerden birisiydi. Bir ilkti ve alternatifi yoktu."
    Dostum sen yazmadın mı bu mesajı
    Bir ilkti ve alternatifi yoktu zaten ilk dokunmatik arayüz oluyor direk.

• Bu haberden sonra benim için sahibinden.com'da bir sürü ilanını göreceğimiz telefon markası.

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur o kadar kullanıcıyı mağdur edemezler ama güncelleme vermeyecekmis.

• Bazı arkadaşlar huawei büyük firma kendi işletim sistemini yapar falan demiş ama kendi ekosistemini kurmak öyle kolay iş değil. Örnek vermek gerekirse android dandik bir işletim sistemi ama içinde ihtiyacın olan her uygulama var. Hadi huawei kendi sistemini en baba şekilde yaptı diyelim, içinde gerekli uygulamalar olmadan kimse gidip o telefonu almaz. O gerekli uygulamaların hepsi de Amerika menşeli.

• Çin'li şirketlerin bu kadar hızlı büyümesi doğal olarak ABD'yi rahatsız ediyor. Bu verilen karar da onlardan bir tanesi işte. Uzun süreceği kanaatinde değilim. Bir şekilde anlaşırlar. Huawei kadar büyük bir firmanın böyle bir karar sonrası kaybolup gideceğini fikride çok saçma.
  • İyi de Kardeşim, Türkiye'de(hatta dünyada da) Android olarak alabileceğin(eli yüzü düzgün) hepi topu 2-3 marka var zaten... Huawei'de onlardan biri

Bu işin uzun vadede Google'a da zararı olur. En büyük müşterilerinden birini kaybediyor...

Bence ara bir yol bulunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 20 Mayıs 2019; 12:16:34 >
  • Nokia ile anlasip Symbian isletim sistemini geri getirsinler !

• kötü komşu insanı ev sahibi yapıyor vol.54987985421321
    son tüketici için sonuçları iyi olur.alternatif her zaman iyidir.bilenler bilir huawei zaten içi boş bir marka değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Huawei yapar dostum, yapar da; bu saatten sonra yapacakları sistemin mağazası iOS/Android seviyesine gelemez. Windows Phone da kullandım 1.5 sene, kötü bir işletim sistemi değildi. Mağaza boş olduktan sonra, işletim sisteminin güzelliği bir anlam ifade etmiyor.

Alıntıları Göster
    Huawei yapar mı. Daha kendine has arayüzü yok Android de. Appledan çakma arayüz kullanıyor. Oralardan buralardan özenmiş/çalmış/cirpmis vsvs.

• google kendi ayağına sıktı
  • Adamlar resmen tekel olmak istiyorlar. Yani google. bana kalırsa oldukça kötü bir adım. Herkesin bilgilerini elinde tutmak istiyorlar. Ben çin hükümetine bu konuda hak veriyorum. Kendi yazılımını geliştirsin, zaten geliştiriyormuş diye de okumuştum.
  • İnadına Huawei mate 20 lite kullanıcısıyım bundan sonra da Huawei almaya devam edeceğim umarım Kendi işletim sistemide güzel olur

• Bu yasağa yakinda WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter da katılır.O zaman tamamen çöpe döner Huawei telefonlar..

• Hayat keşke o kadar kolay olsa

İnsta, fb , youtube, spotify uygulamalarını desteklemeyen bir işletim sistemi Türkiye’de tutunamaz şu an için. En az 5 yıl geriye düştü huawei.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.