Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kcellat

Ayni dertten ben de muzdaribim. Ekran dokunmatigi bozuldu ve bütün tamirciler komple ekran degismesi gerekiyor diyor. Plus'in ekrani icin millet tutturabildigine fiyat veriyor cok enteresan 1550 TL fiyat ceken bile oldu. Naptin haci sen telefonu ben 1600 TL ye almistim deyince dolar kuru falan dedi. Bayramdan once en uygun 300 TL cekmislerdi simdi gittigimde ayni yer 550 diyor. (Ne ekranmis be). En ucuz Kadıköy'de 450 teklif eden de var. Yani aramak arastirmak lazim. Ancak aliexpress e guvenemiyorum, cunku yorumlarda ekranin kalitesiz ve sahte oldugunu yazan da var cok begenen de hangisine inanalim? Onunde huawei yazmiyorsa kesin cakma zaten...
    Sukur benim dokunmatikte herhangi bir sorun yok hersey normal. Tamir konusuda bence telefoncularda cinden getirtiyo ayni ekrani orjinal alipta 500 tlye takacagini hic zannetmiyorum ki aliexpress te en ucuz ekran 300 tl zaten. Orjinali bulmak imkansiz gibi olsa bile nasil anlayacaz orjinalligini. Ben yakin zamanda siparis verecem bakalim hayirlisi.
    Ayrica youtube da bir ekran degisim videosu izledim istanbulda bir tamirci. Yorum kismina fiyat istedim adam 1700 tl yazmis 😀 bende ayni senin gibi telefonu daha ucuza aldim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezadem -- 5 Eylül 2018; 15:57:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bahadirgurcan

Sorması ayıp nasıl bozuldu?
    Kendi kendine bozuldu. Kırılma falan yok, çizik dahi yok. Telefonu zırt pirt düşüren biri de değilim. Sorun şu ki, dokunmatik ilk başlarda arad sırada takılıyordu sonra daha sıklaşmaya başladı.. tuş kilidini (ekranı) kapatıp açınca kendine geliyordu, ancak takılma sayısı arttı artık 2-3 saniye çalışıp donuyor dokunmatik. Bubarada evet format atmayı denedim. Teşefoncu da dokunmatik çipi bozuluyor bunların ama dokunmatiği tek başına değiştirmek mümkün değil komple ekran değişiyor dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezadem

Sukur benim dokunmatikte herhangi bir sorun yok hersey normal. Tamir konusuda bence telefoncularda cinden getirtiyo ayni ekrani orjinal alipta 500 tlye takacagini hic zannetmiyorum ki aliexpress te en ucuz ekran 300 tl zaten. Orjinali bulmak imkansiz gibi olsa bile nasil anlayacaz orjinalligini. Ben yakin zamanda siparis verecem bakalim hayirlisi.
    Ayrica youtube da bir ekran degisim videosu izledim istanbulda bir tamirci. Yorum kismina fiyat istedim adam 1700 tl yazmis 😀 bende ayni senin gibi telefonu daha ucuza aldim dedim.

Alıntıları Göster
    Dokunmatik normal olsa da olmasa da ekran değişirken dokunmatiğin de değişiyor zaten. Bunlar (tr de) ayrı ayrı değiştirilebilen parçalar değil

• quote:

Orijinalden alıntı: kcellat

Dokunmatik normal olsa da olmasa da ekran değişirken dokunmatiğin de değişiyor zaten. Bunlar (tr de) ayrı ayrı değiştirilebilen parçalar değil

Alıntıları Göster
    Tabi dokunmatik degisecek. Benim demek istedigim ekranin kirik olmasi dokunmatigi etkilemedi bu sekilde kullanabiliyorum.

• P9 için Huawei servisi güncel olarak ekran değişimine ne kadar para istiyor bilen var mı?
  • ARKADAŞLAR HUAWEİ P9 LARA ANDROİD 8.0 VE EMUİ 8 GELECEKMİ.
  • dast710 D kullanıcısına yanıt
    Gelecek deniyor ama ne zaman belli değil bu yıl içinde gelir tahminimce
  • P9 çift hatlı telefonuma b403 güncellemesi geldikten sonra pili çok kötü hal aldı durduğu yerde pili bitiyor android 7 ilk sürümünden daha beter :(( ne yapacağım bilmiyorum bi keresinde sürüm düşürmeye çalıştım telefon kitlenmisti o toplara o yüzden bir daha girmek istemiyorum

• Bence bu telefonlara Oreo gelmeyecek gelecek olsaydı b380'lerden 400'lere bir sürü ara küçük güncelleme vermez direkt oreoya bekletirlerdi.

• P9 için spigen kılıfı olup satmayı düşünen varsa alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir göz atın derim.

https://www.ringke.com.tr/Ringke-Fusion-Huawei-P9-Kilif-Smoke-Black-TPU-Bumper-Extra-Darbe-Emici,PR-672.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandeamore

Bence bu telefonlara Oreo gelmeyecek gelecek olsaydı b380'lerden 400'lere bir sürü ara küçük güncelleme vermez direkt oreoya bekletirlerdi.
    firmware finder dan güncelleme yapmıyorum ama gördüm orada 2.7 gblık bir güncelleme var. saanırım çinde veriliyor ama ülkemiz için bilmiyorum huawei tr güncelleme konusunda tembel biraz. mate 20 çıkana kadar bize güncelleme geldi geldi yoksa vedelaşın oreo ile
  • dostlar bir sey sorucaktim kilit ve bildirim ekraninda deezer soundcloud gibi muzik uygulamalarinda durdur ileri geri gibi komutlar calismiyor bunun ayarini nereden yapabilirim.

• Şarjım inanılmaz az gitmeye başladı bu son güncellemelerden mi yoksa yaz mevsimi olduğundan mı anlamadım aşırı fark var umarım batarya gitmemiştir :)

• O değilde B403 sürümünde ilk başta çok iyi giden batarya şuan baya kötü oldu nedense biraz uğraşmaya başlayınca mesajlaşma filan düşmeye başlıyor hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdKo

P9 çift hatlı telefonuma b403 güncellemesi geldikten sonra pili çok kötü hal aldı durduğu yerde pili bitiyor android 7 ilk sürümünden daha beter :(( ne yapacağım bilmiyorum bi keresinde sürüm düşürmeye çalıştım telefon kitlenmisti o toplara o yüzden bir daha girmek istemiyorum
    bende de p9 dual kullanıyorum ve b403 guncellemesınde bende de şarj daha az gıtmeye basladı, bırde hafızada 6gb bos yer kaldı hafıf takılmalar basladı ozellıkle sosyal uygulamaları acarken ya da fotograflara bakarken
  • Aynı durum bende de var. Normalde 403 sürüm en iyi batarya süresini veriyordu ama bugünlerde düşüşe geçti. Sanırım bazı uygulamalara güncelleme geldikçe buna sebep oluyor. Whatsapp gibi.
  • 3. Kez ekran değiştirirken son adımda anten kablosunun ucu kasanın altında ezildi, çinden sipariş ettim. İncecik bir kablo, 20 tlye yakın verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: annieste

dostlar bir sey sorucaktim kilit ve bildirim ekraninda deezer soundcloud gibi muzik uygulamalarinda durdur ileri geri gibi komutlar calismiyor bunun ayarini nereden yapabilirim.
    dostlar bunun sebebini bilen yok mu?

• annieste A kullanıcısına yanıt
    Hocam şifreleme mevcut ise kaldırmanız gerekiyor. Benim eski telefonum note 3 de öyleydi.

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.