Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yokmu yardimci olacak biri aciliyetim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezadem S kullanıcısına yanıt
    Ben aliexpressten getirtip 2 kere kendim değiştirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Ben aliexpressten getirtip 2 kere kendim değiştirdim.
    Hocam cevabiniz icin tesekkurler. Hangi saticidan aldiniz. Ne kadar tuttu. Bide youtubeda bi videoda baya teferruatli isi var siz nasil yaptiniz bu islerden anliyomusunuz. Yoksa benim gibi hic ugrasmamis biride degistirebilirmi. Son olarak neden iki kere aldiniz

2 kere kırdım ben ekranı. 2 kere de kendim değiştirdim. Benim aldığım satıcılar satmıyor artık. Alırken çerçeveli (with frame) alın değiştirmesi daha kolay oluyor. Değiştirmesi baya zahmetli. Ben de ilk kez bi telefonun ekranını değiştirmiştim. Şu an yine kırık ekran, tekrar sipariş vereceğim.

• quote:

2 kere kırdım ben ekranı. 2 kere de kendim değiştirdim. Benim aldığım satıcılar satmıyor artık. Alırken çerçeveli (with frame) alın değiştirmesi daha kolay oluyor. Değiştirmesi baya zahmetli. Ben de ilk kez bi telefonun ekranını değiştirmiştim. Şu an yine kırık ekran, tekrar sipariş vereceğim.
    Cerceveli olunca ne degisiyor peki. Benim izledigim videoda telefonun herseyi ekran arkasina yerlestirilmis kamerasindan bataryasina kadar adam hepsini ince iscilikle sokuyor sonra yenisine takiyor. Bide en son ne zmn degistiniz yani ne kadara almistiniz ekrani. Bide degistirme islemi icin ne gibi malzemeler lazim nerden bulabilirim

Çerçeveli olunca değiştirmesi daha kolay oluyor bana göre. Videoya baka baka değiştirdim ben de. Her şeyi sökmeniz gerekiyor ve batarya sökmesi en zor olan şey. Kolay kolay ayrılmıyor yerinden. Değiştirme işlemi için gereken malzemeler ekranla birlikte geliyor. Ben 100-120 civarına almıştım. Şimdi 170-180 civarına anca alınıyor.

• quote:

Çerçeveli olunca değiştirmesi daha kolay oluyor bana göre. Videoya baka baka değiştirdim ben de. Her şeyi sökmeniz gerekiyor ve batarya sökmesi en zor olan şey. Kolay kolay ayrılmıyor yerinden. Değiştirme işlemi için gereken malzemeler ekranla birlikte geliyor. Ben 100-120 civarına almıştım. Şimdi 170-180 civarına anca alınıyor.
    Evet hocam cerceveli farkini simdi anladim her parcanin yeri cercevelenmis. Fiyat olarak en ucuz 268 lira. Bide urunlerin hemen hicbirinde huawei logosu yok o cok kotu yav. Sizinkilerde varmiydi

Ben aliexpressten aldım. Huawei logosunun üstü boyalı, kazıyınca geçiyor.

• quote:

Ben aliexpressten aldım. Huawei logosunun üstü boyalı, kazıyınca geçiyor.
    Hocam cok tesekkurler ilginiz icin. Plus modeliyle diger model arasinda sokme isleminde herhangi bir fark yok demi ayni hersey

Aynıdır

• quote:

Aynıdır
    Tmm tesekkurler tekrar

• amet42 A kullanıcısına yanıt
    Evet, tr cihazı p9

• Arkadaşlar P9 modelimin ekranı çatladı ve değiştireceğim.N11'de bir yerde buldum hiç burdan alan var mı?Ve ya önerebileceğiniz başka bir yer var mı?
    https://urun.n11.com/ekran/huawei-p9-lcd-ekran-dokunmatik-P221095016
  • Bizim cihazlara 8.0 gelmez bu saatten sonra. Neredeyse tüm firmalar huawei de dahil android 9 sürümünü alacak telefonlarını açıkladılar. Böylesine üvey evlat muamelesi gören bir telefon görmedim doğrusu. Bu saatten sonra xiaomi ile devam edeceğim. Huawei benim için bitmiştir

• Türkiye'den alabileceğim ekran koruyucu tavsiyesi alabilir miyim? Ekranı tam kaplayanlar bulunmuyor sanırım piyasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalxi

Bizim cihazlara 8.0 gelmez bu saatten sonra. Neredeyse tüm firmalar huawei de dahil android 9 sürümünü alacak telefonlarını açıkladılar. Böylesine üvey evlat muamelesi gören bir telefon görmedim doğrusu. Bu saatten sonra xiaomi ile devam edeceğim. Huawei benim için bitmiştir
    Lite modeline gelip buna hala gelmemesi cidden çok ilginç. Bu telefon bozulunca ben de xiaomi alırım ama inşallah bozulmaz da 3 4 yıl kullanırım

Ayni dertten ben de muzdaribim. Ekran dokunmatigi bozuldu ve bütün tamirciler komple ekran degismesi gerekiyor diyor. Plus'in ekrani icin millet tutturabildigine fiyat veriyor cok enteresan 1550 TL fiyat ceken bile oldu. Naptin haci sen telefonu ben 1600 TL ye almistim deyince dolar kuru falan dedi. Bayramdan once en uygun 300 TL cekmislerdi simdi gittigimde ayni yer 550 diyor. (Ne ekranmis be). En ucuz Kadıköy'de 450 teklif eden de var. Yani aramak arastirmak lazim. Ancak aliexpress e guvenemiyorum, cunku yorumlarda ekranin kalitesiz ve sahte oldugunu yazan da var cok begenen de hangisine inanalim? Onunde huawei yazmiyorsa kesin cakma zaten...

• kcellat kullanıcısına yanıt
    Sorması ayıp nasıl bozuldu?

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Orijinali bile tam kaplama değilken biraz zor bulunur..

• quote:

Orijinalden alıntı: bahadirgurcan

Orijinali bile tam kaplama değilken biraz zor bulunur..
    Aslında tam kaplama olarak şunu buldum ama ne kadar verimli olur bilemiyorum. Zaten çarşıda eski jelatinin aynısını bulup taktırdım. Yani ihtiyacım kalmadı ama almak isteyenler bunu da düşünebilir.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p9-eva-l09-eva-l19-3d-tam-kapatan-kirilmaz-ekran-cam-koruyucu-ucretsiz-kargo-69d6fee-367008447

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.