Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.091
Cevap
66
Favori
385.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vavienist

Arkadaşlar merhaba, 1 nisandan sonra p9 almayı düşünüyorum da kafama bir iki şey takıldı, sizlere bu konu üzerinden danışma gereği duydum, yardımcı olursanız çok sevinirim...

geçtiğimiz günlerde P9 lite 2017 ve P9'u inceleme fırsatım oldu. Ayrı segmentler tabi.

huawei garantili p9 lite 2017 1250 TL ve kamerası oldukça tatminkar geldi.
    P9 ise 1750 TL ve ithalatçı garantili.
    Aradaki 1000 TL'lik fiyat farkı, ithalatçı garanti ile 500'e düşüyor ve bu yüzden P9 gittikçe cazip geliyor.

Yalnız şöyle bir durum yaşadım:

2 hafta önce p9 ile p9 lite 2017'yi bir tekno markette incelediğimde P9 çok hissedilir farklar yaratıyorken; geçtiğimiz hafta yine aynı market ve ekstradan kamerayı gün ışığına tutacağım bir başka markette p9 lite'ın kamera olarak ciddi performans üstünlüğü kurduğunu gördüm. Şaka gibi gelebilir ama durumu gerçekten anlamış değilim. Kameraları gün ışığı alan bir yere doğru tutuyorum ve P9 lite bariz netlik kuruyordu. Acaba güncelleme ya da bir oynama mı yapılmış olabilir bir fikriniz var mı?

P9 lite 2017 güzel bir telefon çıkarmış, aldığımda beni üzeceğini sanmıyorum ama yine de bütçemi 1750'e çıkarma şansım var ve bu konuda fikrinizi almak isterim. Kamera benim için önemli bir unsur, yine de aşırı detay veya gece çekimi ya da zor çekimlerle pek işim olmuyor.

Bütçe sıkıntı değilse p9 almak tabiki daha mantıklı kamera ve işlemci olarak çok fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vavienist V kullanıcısına yanıt
    Kamera konusunda P9 bariz üstündür, Diğer konularda iki cihazda sana yeterli performansı sunar diye düşünüyorum beklentilerine bakarak.
  • bu cihazı ithalatçı garantili almayı düşünüyorum da. ithalatçı garantili gelen çift hatlı p9 larda kronik felan problem var mı? veya alınca neye bakmak lazım? tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

bu cihazı ithalatçı garantili almayı düşünüyorum da. ithalatçı garantili gelen çift hatlı p9 larda kronik felan problem var mı? veya alınca neye bakmak lazım? tavsiye edermisiniz?

Kullanıcıların çoğu ithalatçı ve herhangi bir problem yaşayan henüz görmedik. Cihaz genel anlamda sorunsuz dikkat etmen gereken birşey yok.

• Vavienist V kullanıcısına yanıt
    Garanti ve muhatap alınacak kişi konusunda takıntılı iseniz p9 lite 2017 alın. Lakin forumda ithalatçı garantili p9 kullanıp sıkıntı yaşayanı bende hiç görmedim.

• Menüde Akıllı Kontrolör uygulamasından

• P9 + snapseed

Huawei P9/P9 Plus  ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 29 Mart 2017; 0:22:53 >
  • İthalatçı garantili kullanıyorum hocam 6 aydır bikaç defa kendi elimle yazılımını bozup düzeltmem dışında hiçbi sorun yok 😀 çift hat nfc yok ithalatçıda. Haberiniz olsun. Şahsen hayatımda nfcyi 2 kere bile kullanmışlığım olmadığı için dezavantaj olmadı benim için. 2 hat kullandığım için kâra bile geçtim ☺️

• Huawei P9 çift hatlı olan modellerinde USB Type C şarj girişi var mı? Yoksa micro usb giriş mi kullanılıyor?

• coderMX C kullanıcısına yanıt
    Öyle bi durumu hangi seride gördünüz?

• slm arkdaslar bu p9 da ekrwn kilitleme ve sifre kisminda dergi yontemi diyor bunu degistirme imkanimiz yokmu

• MYS Garantili Ortadoğu Genel serili cihazlara henüz Android 7.0 güncellemesi OTA 'dan hala yayınlanmadı..Millet Rootlayarak geçti beğenmedi 6.0 döndü biz hala bekliyoruz..İOS' u burada arattı...Cihazın hatırına duruyorum.Yoksa dönerdim ...
  • Çift hatlı Huawei P9 almayı düşünüyorum ama tüm serileri usb type c kullanıyor değil mi?

• Hocam peki hangi mağazadan almamı önerirsiniz?
  • Merhaba arkadaşlar. Bir süredir telefon araştırıyorum sorunsuz gibi geldi P9 sanırım alacağım. Yalnız L29 modelini bulamıyorum nereden bulabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yalnız, sorumu yinelemek durumundayım,

2 hafta önce P9 ve Lite 2017 modelini yanyana koyduğumda P9 kamerada bariz üstünlük sağlarken, 1 hafta önce P9'u gün ışığına tuttuğumda (netleyememe ve ışıktan iç mekanı kör görme gibi bir sorun) veya iç mekan çekiminde aşırı sıkıntılı gördüm ve aksine p9 lite da bir o kadar düzgündü. Sizce bunun nedeni ne olabilir? LG G2 kullanıyordum ve P9'da adeta G2 kamerası havası yaşadım. Üstelik tam P9'a mutlak karar verdiğim gün...
  • quote:

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yalnız, sorumu yinelemek durumundayım,

2 hafta önce P9 ve Lite 2017 modelini yanyana koyduğumda P9 kamerada bariz üstünlük sağlarken, 1 hafta önce P9'u gün ışığına tuttuğumda (netleyememe ve ışıktan iç mekanı kör görme gibi bir sorun) veya iç mekan çekiminde aşırı sıkıntılı gördüm ve aksine p9 lite da bir o kadar düzgündü. Sizce bunun nedeni ne olabilir? LG G2 kullanıyordum ve P9'da adeta G2 kamerası havası yaşadım. Üstelik tam P9'a mutlak karar verdiğim gün...

Sana öyle gelmiştir veya baska bir sorun vardır. Lite modelin p9'dan iyi görüntü çıkarması imkansız çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: cngishan

slm arkdaslar bu p9 da ekrwn kilitleme ve sifre kisminda dergi yontemi diyor bunu degistirme imkanimiz yokmu

Temalar, Kişişelleştirme kısmından ayarlayabilirsin ama bunun dışındaki seçeneklerde bildirim sıkıntısı oluyormuş sanırım denemedim ama öyle diyorlar.
  • Muhtemelen bir oynama yapmışlardır o halde, tekrar teşekkür ederim en iyisi ben P9'u alıp geçeyim :)
  • quote:

Muhtemelen bir oynama yapmışlardır o halde, tekrar teşekkür ederim en iyisi ben P9'u alıp geçeyim :)

Sizin gördüğünüz cihazın pro ayarlarıyla oynanmış olabilir belki yoksa normalde fotoğraf çekimi gerçekten harika bahsettiğin gibi netleyememe yada iç mekanda karartı vb gibi yönleri yok.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.