Şimdi Ara

Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.092
Cevap
66
Favori
385.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhtemelen öyle, çünkü ilk denememde bariz P9'un üstünlüğü vardı. nougat güncellemesi falan olabilir belki dedim ama o kadar da değişkenlik göstermesi olanaksız. %99 dediğiniz gibi ayarlarla oynama yapılmıştı. Bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki haftaiçi delta garantili alıp geçerim, tekrar teşekkür ederim bu durum kafamı çok karıştırmıştı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: cngishan

slm arkdaslar bu p9 da ekrwn kilitleme ve sifre kisminda dergi yontemi diyor bunu degistirme imkanimiz yokmu

Temalar, Kişişelleştirme kısmından ayarlayabilirsin ama bunun dışındaki seçeneklerde bildirim sıkıntısı oluyormuş sanırım denemedim ama öyle diyorlar.

vala bilmiyorum da surekli saat alt tarafta bıraz garipsedim de mevzuyu o yuzden sordum
  • tenturdiot kullanıcısına yanıt
    P9plus da öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coderMX C kullanıcısına yanıt
    Evet tabiki de

• Arkadaşlar paralel ithalattan alınan cıhazıma henüz güncelleme gelmedi..Cıhaz P9 Plus VİE-L29C185B181 Firmware Finder ile VIE-L29C185B360 yukseltebilirimiyiz? bu yolla yapan varsa sonucu paylaşırsa sevinirim..
  • Merhaba,

Önce vie-L29c185b320 ye arakasından b360 a yükseltebilirsiniz. Ben bu şekilde yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Simdi denedim YouTube çok sık kullanırım çünkü. Böyle bir sorun yok benm cihazda. Açtığım 4-5 video 720p de ekran ışığı %50 deydi

Allah Allah, benim cihazımda bir problem mi var acaba?

Bu problemi benden başka yaşayan arkadaşım var mı?

Hocam bu arada 480Pde dikkatli bi şekilde dener misiniz? Işığı yüksek videolarda belli olmayabiliyor.

Ben %80-%90 arasında karşılaşıyorum bu problemle çünkü.

Denedim 720p altı çözünürlüklerde baya göze batar şekilde var, 720p de nispeten az.. Bu ekransal sorunmu acaba

• cngishan kullanıcısına yanıt
    Letgo kullanmadığım için onu bilmiyorum ama çoğu kişi WhatsApp tan bahsetmiş ondan dolayı o mesajı yazdım.

Ama her uygulama da ikon üstünde bildirim rakamı gösterme durumu desteklenmiyor sanırım.

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    Bende instgram da olmuyor sadece diğerlerinde oluyor.
  • Bildirim sorunu whatsapda yok ama Instagram ve letgo da çoğu zaman var.

Anlaşılan bildirim sorunu herkesde farklı farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 30 Mart 2017; 18:10:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnakcy90

Bildirim sorunu whatsapda yok ama Instagram ve letgo da çoğu zaman var.

Anlaşılan bildirim sorunu herkesde farklı farklı

whatsapp instagramda yok ama digerlerinde bu rozet dedıkleri olay yok malsff inş duzelir buda
  • caglar_kilic kullanıcısına yanıt
    Birkac arkadasta daha var, galiba bu 7.0 kaynaklı bir problem. Umarım kısa zamanda çözerler..

• Arkadaslar telefonun performansini ayarladigimiz yeri bulamadim gunluk kullanima almistim simdi performans ayarina donmek istiyorum ama bulamadim.Birde rog ayarini yaptigimiz yeride bulamadim 720 p ye dusurmustum onuda yuksektmek istiyorum.Nougat surumundeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: alaattin(bjk)

Arkadaslar telefonun performansini ayarladigimiz yeri bulamadim gunluk kullanima almistim simdi performans ayarina donmek istiyorum ama bulamadim.Birde rog ayarini yaptigimiz yeride bulamadim 720 p ye dusurmustum onuda yuksektmek istiyorum.Nougat surumundeyim

Nasıl yani anlamadım telefonun performansını ayarlamak derken?

• quote:

Birkac arkadasta daha var, galiba bu 7.0 kaynaklı bir problem. Umarım kısa zamanda çözerler..

Android 6 kullanan arkadaşlar bir bakarmısınız önemli bir konu.

YouTube da değişik çözünürlüklerde videolar açarmısınız yatay çizgi varmı videolarda.

Örnek bir kaç sayfa arkada var arkadaş atmıştı.

7 ile ilgili bir sorun mu yoksa cihazsalmı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

quote:

Android 6 kullanan arkadaşlar bir bakarmısınız önemli bir konu.

YouTube da değişik çözünürlüklerde videolar açarmısınız yatay çizgi varmı videolarda.

Örnek bir kaç sayfa arkada var arkadaş atmıştı.

7 ile ilgili bir sorun mu yoksa cihazsalmı bakalım.

7.0 kullanıyorum hemen hergün film izliyorum kimisi 1080p kimisi 360, 480 vs.. herhangi bir çizgi dalgalanma vs hiç karşılaşmadım.

• alaattin(bjk) A kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz özelliklerin hiçbirisi 7.0 sürümünde yok malesef

• Gunluk kullanim orta performas oyun oynamak icin yuksek performan ayarlari vardi.Sanirsam guncelleme ile kalkmis.

• jackalxi J kullanıcısına yanıt
    Cozunurlugude mi ayarlayamiyoruz artik?

• quote:

Orijinalden alıntı: alaattin(bjk)

Cozunurlugude mi ayarlayamiyoruz artik?

Ayarlar - pil - düşük çözünürlüklü güç tasarrufu bu seçeneği aktif hale getirirseniz dediğiniz olacaktır . İsmi değişmiş sadece nougat ta bence
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.