Şimdi Ara

✴️✴️✴️ HUAWEİ P40 PRO ANA KONU&KULLANICI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
899
Cevap
19
Favori
52.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P40 Pro için herhangi bir konu açılmamıştı.
    Kullanıcıların burada yardımlaşması ve bilgilerimizi paylaşarak büyütülmesi için açılmıştır.
    Hatta ilk desteği ben istiyorum p20 prodan p40 proya geçtim Google olmamasına alıştım ama bildirimler için destek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezzar -- 8 Ocak 2021; 22:38:7 >

• Sık cihaz değiştiriyorsanız Android de zararınız çok olur. Huawei de Google servisleri olmadığı için bu biraz daha fazladır. Uzun süre kullanırım (en az 2 sene) diyorsanız P40 proyu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Harmony OS ve app gallery nin her gün gelişen içeriği de heyecanınızı diri tutacaktır...

İlk olarak 2 yıl garanti geçerli olacak hangi sene üretildiği önemli değil telefonun, Güncelleme konusunda Huawei çok iyi bir firma değil güvenlik güncellemeleri konusunda yeterli destek var lakin büyük güncellemeler konusunda rakiplerinden geride kalıyor, Kamerası pek tartışılacak bir model değil özellikle 5X yakınlaştırmaya kadar kusursuz bir model ve geniş açı konusunda hala en iyi modellerden biri kesinlikle memnun kalacağına eminim. Şuan P60 Pro var ve geniş açı olarak P40 Pro daha iyiydi sanki gibi hissediyorum.

Yazmışken bir kaç fotoğraf ekleyeyim bari.

• ne gibi bir sıkıntı var

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Mail WhatsApp Instagram hariç bildirim alamıyorum
  • Bende çok karasız kaldım. P40 pro alma arifesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezzar

Mail WhatsApp Instagram hariç bildirim alamıyorum
    bildirim alamadığın uygulamalardan bir kaç tanesini yazabilir misin
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Twitter sahibinden bein sports en son haber gibi.
  • maxi6161 M kullanıcısına yanıt
    1 ay kadardır kullanıyorum ve aktif olarakta kullanıyorum şarjı çokkk iyi doldurma hızı çok iyi fotoğraf tartışmasız güzel.google çokta önemli değil alternatifler de iş görüyor yeterince.
  • quote:

Twitter sahibinden bein sports en son haber gibi.

Arka planda manuel olarak hepsi açık olarak işaretliyse bir de pil optimizasyon kısmından ayarlama yapıp deneyebilir misiniz

• Bildirim sorununa çare bulamazsınız, uygulamarın %85'i google push notfiction altyapısını kullanıyor. Telefonda google servisleri olmadığı bildirim sorunu var maalesef
  • quote:

1 ay kadardır kullanıyorum ve aktif olarakta kullanıyorum şarjı çokkk iyi doldurma hızı çok iyi fotoğraf tartışmasız güzel.google çokta önemli değil alternatifler de iş görüyor yeterince.

Hayırlı olsun cihazınız.

Huawei arayüzü hoşuma gidiyor hizli ve sade. Pil olarak da başarılı. Bende geçiş yapacağım gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi6161 -- 9 Ocak 2021; 10:47:55 >
  • Mate 40 pahalı geldi , ben de Iphone 11 Pro Max den P40 Pro ya geçeceğim haftaya  

• Düz p40 kullanan var mı
  • kia kaha K kullanıcısına yanıt

P40 pro ya geç üstadım özgürlüğün tadını çıkar eski bir iphone kullanan biri olarak tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kia kaha

Mate 40 pahalı geldi , ben de Iphone 11 Pro Max den P40 Pro ya geçeceğim haftaya  

Oyle bir hata yapma 1 sene sonra yari fiyatindan dusuge anca satarsin. Huawei degisimde bile komik rakamlar veriyor. Mate20pro patladi elimizde

• Sık cihaz değiştiriyorsanız Android de zararınız çok olur. Huawei de Google servisleri olmadığı için bu biraz daha fazladır. Uzun süre kullanırım (en az 2 sene) diyorsanız P40 proyu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Harmony OS ve app gallery nin her gün gelişen içeriği de heyecanınızı diri tutacaktır...
  • Sonuna kadar katılıyorum.çok doğru tespit

• Arkadaşlar huawei cihazlarınızda şebeke çekim performansları nasıl dar alanlarda, ev içi duvar arası yerler, sıkışık kat binalı lokasyonlarda vs? Samsung ve Apple ın modem chiplerine göre + kabiliyeti var mıdır ? Peak download hızı falan nasıl yani şebeke çekiyor gösterip tıklamada anında bağlantı kuramamazlık olayı var mı. Mate 40 düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebu41 -- 10 Ocak 2021; 21:12:2 >
  • SigNAL kurulmuyormuş p40 proya öyle dedi kullanan bir arkadaş..

şebeke çekimi iyi dedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman -- 11 Ocak 2021; 22:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebu41

Arkadaşlar huawei cihazlarınızda şebeke çekim performansları nasıl dar alanlarda, ev içi duvar arası yerler, sıkışık kat binalı lokasyonlarda vs? Samsung ve Apple ın modem chiplerine göre + kabiliyeti var mıdır ? Peak download hızı falan nasıl yani şebeke çekiyor gösterip tıklamada anında bağlantı kuramamazlık olayı var mı. Mate 40 düşünüyorum
    Şebeke de herhangi bir düşme yaşamadım evin içerisinde veya kapalı bir mekanda tabi bulunduğun kat ve yaşadığın mevkii de önemli.
  • sezzar S kullanıcısına yanıt
    valla samsung ve Apple amiral gemi cihazlar kullandım hat ta turkcell di sim kart ta yeni karttı, kullanım zamanlarında İnternet performanslarindan hiç memnun değildim. Esas problem nerede acaba cok merak ediyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.