Şimdi Ara

✴️✴️✴️ HUAWEİ P40 PRO ANA KONU&KULLANICI KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
899
Cevap
19
Favori
52.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freeheart44

Düz p40 5700 alınır mı

arkadaşım aldı düz p40 inan 2.5 a zor sattı apkları dışardan yüklersin sorun değil çoğu uygulama doğru dürüs çalışmaz bildirim gelmez sıkıntılı yani o parayı çöpe atarsın ha bankacılık uygulamaları appgalery de var ama çoğu özellikleri çalışmaz garantiden bildirim bile gelmiyor bunu bilerek al derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 12 Şubat 2021; 12:25:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazı kullanana 2. bi4 telefon şart mı?

• Arkadaşlar merhaba, Emui 11 resmi güncellemesi alan oldu mu?
  • Almanya’da yaşıyorum. 24 aylık telefon kontratım haziran ayında bitecek, kullandığım GSM şirketi kontrat yenileme teklifinde bulundu. Mevcutta 10 GB internet paketim ve sınırsız telefon için ödediğim ücrete ilk 6 ay 5 Euro fazla verip, 7. ay ile 24. ay arasında da 10 Euro fazla ödeyerek her ay 22 GB internet + Huawei P40 pro + Huawei Freebuds Pro vermeyi önerdiler.

Cihaz istemezsem de aylık 8 Euro indirim ile 22 GB internetli yeni tarifeye geçebilecektim.

Kısaca bana maliyeti fazladan cebimden çıkacak (18x10)+(6x5)+(8x24) = 402 Euro’ya huawei p40 pro+huawei freebuds pro almış oldum (aylık 16,75 Euro taksitle gibi)

Bana mantıklı geldi ve OK dedim. Ama cayma hakkımda var, siz ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz güzel ama Google servislerinin olmaması bazı uygulamalarda sıkıntı çıkarabilir. Onun dışında her anlamda güzel cihaz.
  • coppermine kullanıcısına yanıt

Alın trde satın. Şu fiyata bakın birde bizdeki fiyata yazık

Kesinlikle Kabul edin ,fiyat çok uygun . Fransa'da da aynı teklifler var ,2. El temiz çok uyguna cihaz bulunabiliyor bu sayede, Sırf freebuds Pro zaten 100 euro üstünde.
  • P40 a ait bir ana konu kullanıcı kulübü bulamadım.
    P40 nasıl cihaz, bataryası nasıl ?

• Telefon bugün elime ulaştı, önceki telefonum da Huawei Psmart 2019 olduğundan her iki telefonda olan Phone clone aplikasyonu ile 10 dakikadan kısa sürede tüm aplikasyonlar ve tüm ayarları (SMS Block list dahil) yeni telefona taşıdım. Tüm gün kurcaladım cihazı ve gerçekten çok çok memnun kaldım. Akıcılık, hız, fotoğraf ve videolar şahane. Youtube premium üyeliğim var ve youtube music kullanıcısıyım. Firefox ile HD video ve arka planda çalma pluginlerini kurdum ve ana ekrana linkledim. Hatta Honor Watch GS Pro ile şarkıları durdurup başlatabiliyorum. Normal app den farksız oldular. Daimi kullandığım neredeyse tüm appleri sorunsuzca buldum, olmayanları da Phone clone ile taşıdım. Şimdilik tek sıkıntı bulunduğum yerdeki Uber tarzı app çalışmıyor (Google haritalar kullandığı için) Başka major bir sıkıntı yok şimdilik.

€129'luk freebuds pro yu çıkarınca €279 gibi bir fiyata gelecek toplamda. Bu fiyata da varsın Google olmasın 😆

✴️✴️✴️ HUAWEİ P40 PRO ANA KONU&KULLANICI KULÜBÜ

hayırlı olsun güle güle kullanın.

dikkatimi çekti avrupa ülkelerinde gsm şirketleri kontrata ek telefon veriyorlar ve bunu kolay ödeme imkanlarıyla rahat rahat yapıyorlar.

bizde ilk önce cep telefonu taksitli satışı kalktı sonra elektronik eşya taksitlendirilmesi düşürüldü

1600 tl imei kayıt ücreti getirildi.

sonra 200 dolar altı telefonlar 400tl vergisi vuruldu

gsm şirketlerine fatura ek cihaz satışları kısıtlandı

bence p40 proda google olmaması hiç sorun değil.

nasıl olsa alamıycam.

• Selamlar,

@abeslank Haklısınız, buradaki düzen bana da yer yer ilginç geliyor. 2 senedir yurtdışında yaşıyorum ve insanların teknolojiye, özellikle de GSM ürünlerine, gelirlerine oranla çok daha kolay ulaşabilmeleri bana da ilginç geldi (alım gücüne değinmiyorum bile) sonuçta bu telefon burada €650 Euro seviyelerinde satılıyorken, tarifeye eklendiğinde €250-300 seviyesine düşmesi, aslında tarifelerin normalden pahalı olduğunu gösteriyor. Kısaca insanlara yeni tarifeye geçerken yeni telefonu da dayatıyorlar, yeni cihaz tercih etmezsen de psikolojik olarak daha fazla vereceksin fikrini empoze ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coppermine -- 25 Şubat 2021; 13:44:12 >
  • hocam kesinlikle alım gücünü kıyaslamıyorum

avrupada al cep telefonun bizden olsun

türkiyede ise kardeşim cep telefonu almayın gücü

• husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    video linkini atsana
  • Merhabalar, yurtdışı p40 prolar için bir kayıt yöntemi var mı? Pasaport kaydı hariç.

MAte 10 pro cihazımı seneler önce bir program üzerinden kaydetmiştim fakat üyelik satın alıyordun vs. p40 proda bir yöntem var mı?

• Arkadaşlar cihazımda EMUI 11 güncellemesi geldi ve kuruldu ama özelliklere bakınca Android 10 yazıyor, android 11 değil. EMUI 11 acaba Android 10 üzerine kurulan bir arayüz mü?

✴️✴️✴️ HUAWEİ P40 PRO ANA KONU&KULLANICI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coppermine -- 1 Mart 2021; 1:6:48 >
    Merhaba hocam. Benim cihaza henüz güncelleme gelmedi. Sizinki Türkiye cihazı mıydı?
    Bu arada henüz Android 11 gelmedi. İlk emui 11 güncellemesi Android 10 ile gelecek, Android 11 sonra gelecek...
  • DrB77 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Almanya’da yaşıyorum, burada verilmeye başlandıysa yakında Türkiye’ye de güncelleme gelir.

Tamam hocam. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar hms üzerinden app galery den apk olarak Samsung wearable uygulaması indirip Samsung saati ile bağlantı sorunu yaşayan var mı? Bende zaman zaman kopmalar oluyor.. Bilen varsa çözümü nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.