Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur5545

Geceden kastınız alacakaranlık mı yoksa zifiri karanlık mı? Çünkü zifiri karanlıkta bazen kumlanma olduğunu ben de fark ettim. Son güncellemelerden sonra oldu.
    Yani şöyle akşam 9 civarı karşı sokakta ki duvar yazısını zoomlayıp okuyabiliyordum şimdi çamur gibi oluyor gibi geldi tabi net bi karşılaştırma yapmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArmyElite kullanıcısına yanıt
    Zum lensi ile ana lens arasında ki geçişler biraz agresifleşmiş. Ondan dolayı olabilir o dediğiniz. Çünkü ana kameranın ışık hassasiyeti ile telefoto kameranın ki aynı değil. Artık telefoto kameraya geçişler biraz daha az ışıkta da oluyor. Çamurlanma, telefoto kamerayı yazılım düşük ışıkta kullanmaya daha eğimli bir hale geldiği için haliyle gren olur. Ben de fark ettim onu. Ama bende detay seviyesi daha iyi. Çünkü bende ki pro değil düz p30. 3x lensin ışık hassasiyeti daha iyidir her zaman 5x lense göre. Fizik kanunu gibi düşünün. Işık azaldıkça İSO yükselir ve gren başlar.

Ama sizin cihaz da düz p30 ise bir daha düşünmek lazım 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CemyK kullanıcısına yanıt
    videolu anlatımı var mıdır? varsa ne diye aratayım

Daha önceki mesajlarınızdan rootsuz kaldırma işlemi onu gördüm ama tek tek sakince yazılanları yaptığım halde hata veriyor. Kırmızı yazı geliyor adb devices yazıyorum direk hata veriyor. Yardımcı olur musunuz sorun ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: evanescence1907

Daha önceki mesajlarınızdan rootsuz kaldırma işlemi onu gördüm ama tek tek sakince yazılanları yaptığım halde hata veriyor. Kırmızı yazı geliyor adb devices yazıyorum direk hata veriyor. Yardımcı olur musunuz sorun ne olabilir?
    bende ilkinde hata almistim sonradan ekran kapali bir sekilde telefonda o islem. sirasinda yetki istedigini farkettim. yetkiye tamam diyince ikincisinde oldu. %100 kssinlikle. oluyor sadece tam. anlamiyla. dediklerini yapip birkac kez yetkinistediginde telefondan yetki vermen. ben dedigim gibi ilkinde yetkinistemis telefondan ben gormedim devam ettim hata vermisti sonra yetki verince oldu.

Tel açıktı yetki de istemedi hiç. Defelarca denedim. Telefonu tanımıyor desem hi suite de baglı idi sıkıntı yoktu. Neyi kaçırıyorum acaba. Aslında zor değil gibi 1 kere yapınca hep yaparsın ama bende hep hata veriyor anlamadım nerede sıkıntı var.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    yaptim bakalim simdilik ise yaramks gozukuyor ama..

usb hata ayiklama kapaliyken bende hata verdi. onu acinca duzeldi.

ekran kapanirsa da sadece sarj a dönüyor alakasi var mk. bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

yaptim bakalim simdilik ise yaramks gozukuyor ama..

usb hata ayiklama kapaliyken bende hata verdi. onu acinca duzeldi.

ekran kapanirsa da sadece sarj a dönüyor alakasi var mk. bilmiyorum
    Allah Allah kafayı yicem ben uğrasıyorum sürekli kırmızı hata veriyor. Tek tek anlatır mısınız hocam nerede eksik var. İlk önce ne yaparak basladınız falan VS. Telefon mu görmüyor acaba yada adbyi indirdim yüklüyorum program gibi olmuyor bir seyler dönüyor bitiyor program kurulumu gibi olmuyor sizde de mi öyle usn hata ayıklama açık aslında nerede eksik var düşünüyorum bulamıyorum.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    programi indirdim. çalıştırdım.. hepsine "y" ye bastim sonra kurulum devam etti. adb dosyasinda shifte basiliyken sag tiklayio ordan shell li yefe tikladim.
    adb devices > adb shell yazdim. sonra telefon programındaki guncelleme dosyasinkn ismini "com. ........ (ne yaziyosa aynisi)............ hwuoc" gibi bisi yazdim tamam. pek anlamıyorum . denk. geldi kurulum oldu.

hisuite gunceldi acikti. alakali mi. bilmiyom ama

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Hocam y falan dediğinizi kesfettim meger ben yükleyememişim adbyi sizde yazmışsınız sağolun sorun orada imiş hallettim şimdilik sorun yok. Siz baska neleri sildiniz yapmışken Chrome falan silsek mi ki:)

Hocam sizede tesekkur ederim hallettim. Garanti ile ilgili Bi sıkıntı olmuyor değil mi? Rootsuz kaldırma diye geçiyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: evanescence1907

Hocam sizede tesekkur ederim hallettim. Garanti ile ilgili Bi sıkıntı olmuyor değil mi? Rootsuz kaldırma diye geçiyor diye biliyorum.
    garantilik bir durum degil. kafaniz rahat sekilde kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar p30 pro için 3d panorama ya da sanal çekim tarzı bir mod yok sanırım aradım bulamadım. Peki bunun için kullandığınız bir program yama ek vs varmı acaba?
  • Arkadaşlar p30 pro ya imei kaydını nasıl yaptırabilirim süresi az kaldı. Telefoncular bu telefona atılamıyor diyorlar, kayıt parası desen bir telefon parası. ne yapmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt107107

Arkadaşlar p30 pro ya imei kaydını nasıl yaptırabilirim süresi az kaldı. Telefoncular bu telefona atılamıyor diyorlar, kayıt parası desen bir telefon parası. ne yapmalıyım.
    IMEI atılamaz, kaydettirmeniz lazım.
  • P30 Pro kullanıcıları ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz ? Büyük yokluktayım
  • Harmonyos 2 bizim tellere gelecekmi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcakirr -- 11 Eylül 2020; 23:0:57 >
  • Arkadaşlar yakın zamanda serviste P30 pro ekranını değiştirenler oldu mu?

• bcakirr B kullanıcısına yanıt
    P30 pro Huawei nin en son androidli telefonu bildiğim kadarıyla konuşulan konu zaten p30 pro için konuşuluyor ( amiral telefon olarak)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen rugged armor malum bulunamıyor p30 modeli için eğer alternatif düşünen varsa tavsiye ederim bu kılıfı.
    Ekranı ve kamerayı gayet iyi koruyor.
    https://www.hepsiburada.com/microcase-huawei-p30-brushed-carbon-fiber-silikon-kilif-siyah-p-HBV00000KF94Z?magaza=Elektromaxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilous -- 13 Eylül 2020; 15:47:54 >
  • 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.