Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei P30 Pro'da ön kamera ile video çekerken ayna efektini nasıl kapatabilirim. Aşağıda göründüğü gibi ayarında değişiklik yapamıyorum ve ayna efekti açık video çekiyor ön kamera ile.HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
  • CemyK kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • telefonu sessize aldığımda internette haber sitelerinde gezerken haber videolarının sesleri gelmeye devam ediyor onlar neden otomatik sessize geçmiyor bunu nasıl yapabilirim acaba
  • adb ile optimizer'i silen var mı aranızda?
  • 101.0.150 oldu sürüm. P30.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

101.0.150 oldu sürüm. P30.
    Bana da bu gece gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar p30 da konuşurken karşı tarafın sesi kendisine geri dönüyor. Neden olabilir?

• Merhaba arkadaşlar.

Son iki güncellemedir ekran süresinde azalma fark ediyorum. Cihazım p30.

Var mı bu durumu deneyimleyen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar p30 lite almak istiyorum boyut7ndan ve hafifliğinde n dolayı hala alınır mı?

• onur5545 kullanıcısına yanıt
    merhaba, 133 güncellemesi ile ekran süresi azalmadı. 140 güncellemesiyle beraber ekran süresinde azalma oldu ancak bir süre sonra iyileşme de gözlemledim. 150 güncellemesini daha dün yaptığımdan henüz telefonu şarj etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugcu -- 15 Eylül 2020; 17:14:38 >
  • Tugcu T kullanıcısına yanıt
    140 ve 150 sürümlerinde sanırım bir miktar tüketimde artış oldu. Bence genel olarak 10.1 birazcık fazla pil tüketiyor.

• taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 ay sonra yazını hortlattım ama senin gibi zero siparişi verdim guard geldi. Sorun değil bu da iyi de kılıfta jelatin var mı bir çözemedim sanki var gibi ama sanki çıkmıyor gibi de kılıfa zarar gelmesin diye çok uğrasamadım da?

android 9 ile çok uzun süre kullanmadım ancak benim düşüncem de çok fazla olmasa da bir mktar daha fazla pil tükettiği yönde.

geçen forumda konuşulan bir konu vardı. kameranın normal çekimleri oldukça iyi ancak gece çekimlerinde, siyahlarda karlı görüntü oluşumu gözlemledim. benim cihazdan olduğunu düşünmeye başlamıştım. sanırım android 10 geçisi sonrası başka arkadaşlarda bu konuya dikkat çekmiş. bu sorununuz devam ediyor mu?

ayrıca bütün arkadaşlara sorum olacak, daha iyi fotoğraf çekimi "en başta da gece çekimleri" için belli teknikler uyguluyor musunuz, farklı modlarla fotoğrafı çekmek gibi.

bir diğer sorum da kamera lensini temiz tutabilmek için ne uyguluyorsunuz ve lensi nasıl koruyorsunuz. zaman zaman lensin kirlenmesine bağlı kötü fotoğraf çekimleri oldu. o anlık tshirte silmek durumunda kaldım ancak bu çok sık yapıldığında uzun vadede mikro boyutta çizilmeler oluşabileceği düşündürüyor.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    Ben kılıfın üzerinde bir jelatin görmedim. Kılıf güzel kaldırıma da düşürdüm korudu telefonu.

Bir de P30 artık 2019'un telefonu kılıflar tükenir diye ESR Mimic kılıf aldım 100 liraya arkası temperli cam sararma da yapmaz diye düşündüm.. ESR Guard'ı 2 ay kullanmıştım sararma pek yok gibi duruyordu ama ESR Mimic ile kıyaslayınca ESR Guard'ı yedeğe aldım ESR Mimic'i kullanıyorum. Bu kılıfın da tek handikapı arkasına mıknatıs yapıştırdım telefon arabada telefon tutucusunda iken telefon 3-4 kere düştü. Cam olduğu için atıyor mu ne oluyor anlamıyorum.
  • Tugcu T kullanıcısına yanıt
    Evet pil Tüketimi çok fazla olmasa da bir miktar daha fazla.

Gece çekimlerinde bazen karanlık kalan veya eksik pozlanan bölgelerde grenlenme olabiliyor. Bu daha önceden yoktu. Android 10 ile olmaya başladı.

Gece çekiminde ben genelde alacakaranlık ise pro modda tripot ile uzun pozlama yapıyorum.

Tişörte silmek pek te iyi bir fikir değil aslında ama bazen zorunda kalıyoruz maalesef ☹️

• taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Esr mimic ben onu sipariş vermiştim Amazon dan elinde stok yok herhalde 1 hafta ugrastırdı sipariş iptal oldu. Esr satan aynı mağaza. Mimic piyasada kalmadı sanırsam. Bende esr twinkler mavi vardı birde zero diye aldım guard geldi. Esr kılıf konusunda iyi. Guard diğer kılıfıma göre yanları biraz daha düşük kalmış. Twinkler de yanlar daha yüksek. İnsallah yanları iyi koruyordur. Bu kılıfı da begendim silip taktıktan Bi kac nokta nem var arkada minimal twinkler de bu olmuyordu. Şeffaflarda bu sorun olabiliyor İyi bi silip tekrar bakcam.

• Arkadaşlar merhaba. Şuan p30 pro kullanıyorum ancak hem büyük ve ağır olması hemde değişim istemem sebebiyle iphone Se2 düşünüyorum. Bulunduğum yerde 600 TL üzerine para alarak 0 kapalı kutu bir Se2 buldum. Bu geçişi yapmam sizce olur mu?

slr makinelerde dahil olmak üzere pek çok fotoğraf makinesi ve cep telefonunda çekim yaptım ancak yapay zekanın çok işin içinde olması başta bana acemilik çektirtti. p30 fotoğraflarına yeni yeni alışıyorum diyebilirim. =)

zoomlu çekimin bir hassas noktası sabitleme çok önemli, tripot olarak nasıl bir ürün kullanıyorsunuz?

gözlük temizleme veya küçük mikro fiber bezle silmek daha sağlıklı olsa da her zaman bez taşımak büyük külfet
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Ben alalı 2 hafta oldu. Boyut takıntısı olan biri olarak yine olsam yine bu telefonu alırım. Yeni telefonlar fırıncı küreği gibi olduğundan 3000 lira altında 4gb ramli en küçük hacimli telefon yine bu.

• Ben de ESR'nin siyah kılıfını kullanıyorum, genel olarak memnunum ama ahize kısmı biraz açık olduğu için kılıfın içi, özellikle de üst kısmı çok tozlanıyor. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı?

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.