Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meinea4

P30 pro aldım mate 20 pro yu satıp da. En son güncelleme sizde ne gözüküyor
    Ben de 10.1.0.150 dün güncellendi..
  • meinea4 M kullanıcısına yanıt
    o kadar farkeden bir durum oluyor mu mate 20 pro ile... özelikle kamera ve pil konusunda.... birde ses olarak kötü diyorlar. çok fark var mı ses konusunda.
  • murat8550 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam p30 pro daha hızlı geldi bana pil performansı daha iyi. Ses daha iyi. P serisi daha çekici daha hoş görünüyor mate serilerine göre ben p ailesi derim susarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü hocam bende durum bu şekilde şu an. Senin cihazda mı p30 pro

Bende ki de P30 Pro

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
    yorum için teşekkür ederim... xiaomi mi 10 ultra türkiye ye gelse ona geçerim büyük ihtimal...bir ara niyetlendim bende p30 proya geçecektim 1300 tl fark istediler vazgeçtim. artık bekliycem.. 1 yılı geçti mate20 pro kullanalı. ilk defa bir telefonu bu kadar uzun kullandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8550 -- 4 Eylül 2020; 20:41:33 >
  • murat8550 kullanıcısına yanıt
    Valla hiç de gerek yok aslında boş yere fazla para veriyoruz bu cihazlara.

• Necdet_Pek kullanıcısına yanıt
    Bakalım gelir herhalde bizede 😃

• Bugün yeni bir güncelleme geldi. 10.1.0.156
    Bazı senaryolar için sistem kararlılığı iyileştirildi.
    Ne demek anlamadım ne senaryosundan bahsediliyor??
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbubu S kullanıcısına yanıt
    Cihaz nedir ve tr cihazı mı?

• onur5545 kullanıcısına yanıt
    P30 pro

Cihaz Almanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 dan memnun musunuz yoksa 9 daha iyiydi diyor musunuz? Yeni p30 lite aldım da 9.1.0.317 sürümüne kadar geldim şimdi 10.0.0.167 teklif ediyor telefon geçeyim mi sizce kamera ve batarya performansı açısından kayıp oldu mu sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bulamıyorum. Gören duyan olursa yeşillendirsin 🙏

• ONUR-40 kullanıcısına yanıt
    Alma kanka. P30 lite oldukça yetersiz bir telefon. Arayğzü çok ağır. İşlemciside kötü. Bu fiyata daha iyi bir telefon alabilirsin. Youtube ta bir sürü fiyat aralıklarına göre telefon önerisi videoları var. Onları izle derim.

• Mostonur M kullanıcısına yanıt
    Note 9 pro ve mı note 10 lite haricinde cihaz yok gibi fakat bu ürünlerde bir çok sorun mevcut mate 20 lite kullanıyordum 2 senedir geçen ay sattım inan ne kasma ne donma ne bir problemle karşılaşmadım kamerası felan benim için güzeldi p30 lite donme sebebim bu oldu birazda ama mate 20 lite sattığıma pişman oldum ne yalan söyleyeyim

• Kamera ile haşır neşir olan, telefon üzerinden cok fotagraf çeken kişiler soruma cevap verebilirse sevinirim. Şimdi 3 tane sürüm var 9.1, 10.00 ve 10. 1 bu üç sürümün kamera performansını, fotagraf kalitesini karsılastırsanız neler yazardınız görüşleriniz neler olurdu. Olumlu olumsuz yönlerini karsılastırabilir misiniz? Yada Bi tanesi her yönden her modda önde mi? 3 sürümü de kullandım karanlık moddan ötürü sürekli kafam karısıyor Bi ona bu buna derken değiştiriyorum romu.

• quote:

Orijinalden alıntı: evanescence1907

Kamera ile haşır neşir olan, telefon üzerinden cok fotagraf çeken kişiler soruma cevap verebilirse sevinirim. Şimdi 3 tane sürüm var 9.1, 10.00 ve 10. 1 bu üç sürümün kamera performansını, fotagraf kalitesini karsılastırsanız neler yazardınız görüşleriniz neler olurdu. Olumlu olumsuz yönlerini karsılastırabilir misiniz? Yada Bi tanesi her yönden her modda önde mi? 3 sürümü de kullandım karanlık moddan ötürü sürekli kafam karısıyor Bi ona bu buna derken değiştiriyorum romu.
    9.1 zoom açısından rahatlıkla en iyisi diyebilirim. diğer fotolarda ise bana 9.1 in renk dengesi daha iyi geliyor. bu konuda çok buyuk fark yok diyebilirim. fakat kamera yazılımdaki akıcılık 10 sürümünde daha iyiydi mesela zoom yaparken ki kamera geçişleri 10 da daha yumuşak. kısacası şuan 9.1 deyim memnunum. 10 dada zoom kalitesinin kötülüğü haricinde buyuk bir fark olduğunu düşünmüyorum.

• CemyK kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim. 9.1 sürümünde dark Mode olmadığı için 10da kalmak istiyorum ama kamerayı önemsediğim için karar veremiyorum sürekli deneme yapıyorum rom değiştirerek. 9.1 de karanlık Mode için bir çözümünüz oldu mu yada direk Google play storede dark Mode diye uygulama var genelde insanların indirdiği onu mu kullanıyorsunuz ya da daha güzel bir yöntem bulduysanız söyler misiniz? Çünkü oradaki uygulama her seyi siyah yapmıyor. Aslında cok zoom kullanan biri değilim diğer her sey iyiyse 9.1 gibi olduğuna inansam 10 da kalırım da sizlerin görüşlerini dinlemek istedim o yüzden hocam.

• evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    9.1 de ben dark modunu kullanıyorum

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Google play storede dark Mode uygulaması var onu mu?Julian eggersin. Oysa o uygulama her seyi siyah yapmıyor. O değilse nasıl kullanıyorsunuz hocam.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.