Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
543.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Mesut çevik Mobilite programında P20 için huaweinin arayüzü laglı çalışıyor felan diyo kamerası fokus yapmıyor diyo ,huaweiye yönlendiğim bu aralarda beni düşündürdü bu yorumlar sizlerde durum nasıl ? Öyle bi sorun yoksa neden öyle diyor P20 varmış ek telefon olarak

https://www.donanimhaber.com/mobilite/haberleri/Sony-Mobile-Turkiyeden-cikiyor-mu-l-Mobilite.htm

dakika 17
  • Siyah beyaz aşkına. Gece gecee Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Mi8 in kamerası da iyi diyorlar hocam nasıl sizce? Kullanım olarak biraz deneyimlerinizi paylaşır mısınız
    Ben 3 gün kullandım ama bence kamerası iyi değil. Siz incelemelere Aldanmayın
    Not. Benim İngilizcem olmadığı için çok iyi incele yemedim ama kamerasını denedim ve çok beğenmedim bununla onun kamerası arasında çok büyük fark var. Telefonun görüntüsü dizaynı gayet iyi hızı çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 5 Temmuz 2018; 1:16:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulentataseven kullanıcısına yanıt
    Tabii ki doğrudur ben Huawei de Çin versiyonu kullanmadım O yüzden kesin bir bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacus

Arkadaşlar Mesut çevik Mobilite programında P20 için huaweinin arayüzü laglı çalışıyor felan diyo kamerası fokus yapmıyor diyo ,huaweiye yönlendiğim bu aralarda beni düşündürdü bu yorumlar sizlerde durum nasıl ? Öyle bi sorun yoksa neden öyle diyor P20 varmış ek telefon olarak

https://www.donanimhaber.com/mobilite/haberleri/Sony-Mobile-Turkiyeden-cikiyor-mu-l-Mobilite.htm

dakika 17
    Mesut Çevik'in her zaman taraflı yorum yaptığını Hala öğrenemediniz mi

HTC hariç neredeyse bütün akıllı telefonları kullandım diyebilirim. Az evvel az ışıklı bir ortamda fotoğraf çektim şimdiye kadar rastladığım en iyi kamera bu. Bugün saat 12 den beri kurcalıyorum hiçbir problem yaşamadım.

Hiçbir zaman sahip olduğum telefonu hak etmeden övmem. Belki uzun kullanımda zamanlar problemler çıkabilir Ama şu ana kadar bataryasını kamerasını çok beğendim. Şu anda Yüzde 61 şarjım var 3 saat 20 dakika ekran suresi aldım aynı şekilde kullanmaya devam etsem 8 saati geçecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 5 Temmuz 2018; 5:32:24 >

• Trakyacus kullanıcısına yanıt
    EMUi arayüzü çok stabil değil. Mesut un bahsettiği konu bu. Şu an HTC u11+ telefon kullanıyorum, P20 pro ile yanyana karşılaştırma yaptığım da aynı durumu gördüm. Huawei markasını ve ürünlerini begensem de bazı eksiklerinin olduğunu kabul etmek doğru olur. Mate ve P serilerinde arayüzden kaynaklı bildirim sorunları, kilit ekranında uyumsuz içerik, şarj sürelerinde tutarsızlık vb. yazılımsal hataları bir türlü düzeltemediler. Benim fikrim bir telefona 4500 TL vereceksiniz bu tarz sorunlardan kurtulmuş olmalıdır. İlk heves bazı telefonlar alıyoruz sonra bunları gördükçe pişmanlık duyup satarken de zarar ediyoruz. Uzun süre kullanacağınız bir telefon almak istiyorsanız biraz daha araştırın ve kararınızı ona göre verin. Size bir marka veya model önermiyorum, en doğru seçimi kendiniz yaparsınız.

• P20 Pro güncellemesi yaptınızmı? Yaptıysanız nasıl yaptınız? Ben sistem güncellemesine girdiğimde "güncelleme yok" diyor.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Tr cihazlarına dağıtım başlamadı. Yükleyen arkadaşın cihazı yurt dışı.

• oddmen O kullanıcısına yanıt
    Shiftdelete net 0 kasma diyor yağ gibi diyor donanım haberde tam tersi siteler yardımcı mı oluyor yalancı mı bilemedim ondan kullanıcılara sorayım dedim

Uzun zamandır iphone 6s kullanıyorum 0 kasma diyebilirim ancak dediğiniz gibi yenilik arıyorum

Bilginiz varsa s9 arayüzü ile p20 pro arayüzünü karşılaştırdığınıda durum nasıl?(Stabilite ,Lag)

Samsung note 9 da bekliyorum ama ekran yanması olayı endişelendiriyor galaxy s6 ımı da iade etmiştim tüketici hakem heyeti kararıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trakyacus -- 5 Temmuz 2018; 11:33:57 >
  • Trakyacus kullanıcısına yanıt
    Ben bi p20 pro kullanıcısı olarak yağ gibi aktığını söyleyemem telefonun. Genelde hızlı çalışıyor evet ama ufak tefek aksaklıklar da olmuyor değil. Samsung arayüz işini S6 da bile baya iyi bi noktaya getirmişti. S9+ ta çok çok daha iyidir diye düşünüyorum ama elime alıp kullanmadım tabi.

• S9+ dan daha hızlı telefon p20 pro. Hemen yanımda duruyor s9+
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Valla iki telefonu da kullanmış birinden bunu duymak güzel. O mükemmel ekranı için aklım hep s9+ ta kaldı.

• Ekran harika s9 da :(

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Siyah beyaz aşkına. Gece gecee
    Siyah beyaz bir başka :) foto da güzel olmuş elinize sağlık.
    Ama şu bazı fotolarda oluşan belirgin degrade geçişlerini düzeltmeleri lazım, fotonun kalitesini tümüyle öldürüyor.

• freeedoom dedim, ön cam jelatini i söktüm :)

Dikkatli kullanıcaz artık.

• model bağımsız soruyorum; huawei de klavyeyi t9 olarak kullanmanın bir yolu varmıdır?
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Fark oldu mu hocam gözle görülür ben de çıkarmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

freeedoom dedim, ön cam jelatini i söktüm :)

Dikkatli kullanıcaz artık.
    Hocam gaza gelmeyin yere düşmese bile çiziliyor ekranı bu telefonların. Gidin 20 TL ye çarşıdan ekran koruyucu taktirin. Ben çok memnunum. Markasını bilmiyorum ama tamperli değil nano 20 TL ye yaptırmıştım

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Oldum olası cam koruyucu, ekran koruyucu sevemedim.

streç filmle sarılmış uzaktan kumanda havası yaratıyor telefonda... Çok yapay duruyor.

Yukarıdan aşağı parmağımı kaydırdığımda filme denk geliyordu, takılıyordu hep...

Yukarıdaki çentik VS dahi çok daha hoş görünüyor böyle.

Üzerinde gelen ince filmin kırılmaya VS faydası olmazdı zaten.

Koruma düşünülüyorsa daha kalın birşey takmak lazım. Film değil de cam türünden...

YouTube ta ekran dayanıklılığı ile ilgili bir video izlemiştim. Fena değildi camı.

https://youtu.be/ax2qnnS-LmQ

6. Seviye, tempered glass gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 5 Temmuz 2018; 17:24:8 >

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Siz bilirsiniz hocam ben çok memnunum valla hiç ekran koruyucu var gibi değil atma matma da yok.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.