Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
543.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ekran amoled yanığı gibi gözüküyor, bildiğim kadarıyla onarımı yok ekran değişimden başka. Ama tavsiye olarak telefonu koyu moda alın. Gözünüzü hiç rahatsız etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Bu amoled yanıkları büyüyor mu? Yoksa bu şekilde kalıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • grimser G kullanıcısına yanıt

Tesekkurler, acaba ekran degisimi ucreti hakkinda bilginiz var mi ? Huawei in app inde cok absurd bir rakam belirtilmis, mantikli gelmedi bana.

• Kef14 kullanıcısına yanıt

Daha büyüyeceğini sanmıyorum. Piyasada ortalama 1000, 1500 civarı fiyatı var ekranın. Tft yada amoled ekran tipi olarak.

• cihaz android 9'da ama güncelleme kontrol ettiğinde yazılımınız güncel diyor.. bu update işini nasıl yaptınız arkadaşlar?

• Nightwing kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi indirip manuel olarak yüklemeyi dene.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mycell2520 M kullanıcısına yanıt

maalesef olmadı hocam. pc'ye hisuite'i indirdim güncelleme kontrolü yaptım telefonu tanıtıp ama yine yok >.<

• Nightwing kullanıcısına yanıt
    http://huawei-firmware.com/download/huawei-p20-pro/clt-l29/51201

Bu linkte günceleyebilirsiniz.

http://huawei-firmware.com/phone-list/

Buradan telefon modelini seçip indirin.

Buda yükleme ile ilgili çeşitli metotlar bir deneyin.
    https://huaweiadvices.com/download-install-emui-10-on-huawei-honor/#google_vignette

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 9.1 sürümündeyim, 10.0.0.201 kullanan varsa beni bilgilendirebilir mi? Geçeyim mi yoksa emui 12 daha iyi mi olur, sıkıldım 6 yıldır kullanıyorum telefonu, arayüz değişikliği gözüme iyi gelebilir belki, piyasada alınabilecek uzun vade kaliteli telefon da az

• Bthn1907 B kullanıcısına yanıt

Mate 10 Pro da EMUI 12 ilk daha beta zamanı iken çıktığında bir hevesle yükledim. Sonra stabil sürüm ile devam ettim tabi temiz kurulum ile. Hala arada bakıp takılıyorum cihazla. Ama EMUI 12 malesef hantal kalıyor. Bizim cihazlara tam optimize edilmemiş. Ama siz bilirsiniz yeni arayüz bir kaç değişiklik ilave. Ama dediğim gibi bir öncekine nazaran hantal kalıyor. Kullanıma engel değil ama.

• erhanercan kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, emui 12 sanırım android 10un makyajlı hali, o sürümde bankacılık uygulamaları vb. Uygulamalarda skıntı yaşayan oldu mu? Kamera performansı 8.1 sürümü kadar iyi değil şu an, daha da kötüye gidiyor mu acaba

• Bthn1907 B kullanıcısına yanıt

Bu konuda çok yazmıştım (Mate 10 Pro için diyorum) hatta videolu ispatlarım bile vardı, o bir sürüm gelmişti 9.0.1.342 miydi neydi ondan sonra ois algoritmasını bozdular. P20 Pro da da öyle mi bilmiyorum tabi.Yani ışıklı yerlerde ois devreye girmiyor vs. Bu sürümde de aynı.

Banka uygulamalarında sıkıntı yok. Zırt pırt şu anda kullandığım cihazı çok sıfırladığım zamanlarda banka uygulamalarını onda kullanıyordum. Kullanırsın sıkıntı olmaz.

• Emui 12 güncellemesini yaptım,Hard reset yaptım temiz kurulum ile ne takılma ne donma ne de şarj problemi yaşıyorum yaklaşık 1 ay oldu,kamera sorununu da open camera uygulaması ile aştım.Piyasada bu telefon gibi beni 6 yıl götürebilecek başka telefon olsa kaçırmazdım,belki Google türkiyede satışa çıksa son modeli olabilir.

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.