Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir amme hizmeti yapın bize.

Aynı bayiye gidip biraz bilgi paylaşır mısınız.

Turkcell de yaptırmıştımız diye hatırlıyorum.

Tüm turkcellerde var mı? marka, tip foto vb

Memnunsunuz madem, Amerika yeniden keşfetmeyelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam adını bilmiyorum ya büyük ihtimalle zore filan dır. Turkcell değil yani

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde iki telefonda varmış

İki telefonda yeternce hızlı çalışıyordur ama merak ettiğim şu hangisi daha akıcı çalışıyor hani iphone deki gibi akışkanlıktan bahsediyorum,lagsızlıktan anlık donmalar olmamasınından

Mesela bende iphone 6s var evet sizin teller kadar hızlı değil ama tereyağ gibi akıcı telefon

• Trakyacus kullanıcısına yanıt
    3 ay iphone x kullandım telefon şakır şakır lagsız çalışmadı. Hele o çentiğe uygulamaların uyması aylar sürdü. İos başka bir şey android başka bir şey. Onları kıyaslamak doğru değil bana göre. Akıcılıkta ve stabil çalışmakta p20 pro daha hızlı daha seri çalışıyor.tepkileri daha iyi. İlla hangisi ayfona benziyor diyorsan akıcılıkta ve sorunsuzlukta bence p20pro. Yağ gibi akıyor. Samsung da öyle o da akıyor ama aradaki fark çok az ama bana göre p20pro. Ekran ve videoda samsung s9 kral geriye kalan ne varsa p20. Pili harika fotoğraf çekmesi zoom özelliği muhteşem. Hele portre modu, çok iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu durduk yere kapanıp açılan var mı? 2.defa oluyor şu an...
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Benim de başıma bir iki defa geldi. Anlamadım açıkçası sadece bana mı oldu diye düşünüyordum

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Çok takmamak gerek, Android sonuçta. Çökmüştür anlık olarak. Sürekli yaparsa sıkıntı olur ama kırk yılda bir olursa takmayın

3 haftalık oldu benim cihaz. Yaşamadım bu ana dek...

• Sevgili p20 pro kullanıcıları bu telefonu fransa yada almanyadan eşime hediye olarak almayı planlıyorum.

Kronik bir problemi var mıdır? Tavsiye eder misiniz?

10 tane uzun inceleme videosu inceledim. Sorunu olmayan bir telefonsa şu an rakibi yok galiba.
  • andios kullanıcısına yanıt
    Bence kronik biseyi yok, olsa bu konu bu kadar sessiz kalmazdı :)

• Trakyacus kullanıcısına yanıt
    Hocam yıllarını Samsung a verip yıllar sonra mate 10 pro ile Huawei ye dönen birisi olarak bir daha Samsung a dönmeyi düşünmüyorum tabi ki zaman ne getirir bilmiyorum. Yine önce ki sözlerimi tekrar edeceğim eskiler kusurumu affede.

Samsung tasarım performans canlı renkler olarak harika hatta en iyisi ama 3 5 aylık bi kullanımdan sonra o kasmalar o performans düşüklüğü hele o pilin %30 40 lara varan süre düşüklüğü kesinlikle çekilmiyor. Akşamları Samsung a yalvarasım geliyordu 1 saat daha pilin beni idare etse nolur du diye. S9 çıkınca şahsi Samsung tecrübelerimi paylaşınca paparayı yedim ve sadece yorumları okudum 3 aya kadar şikayetler gelir diyordum 1 ay sonra millet zılgıtı bastı. Tabi ki aylık cihaz değişen arkadaşlar itiraz ettiler yada cihazı sorunsuz çalışan veya daha sorun çıkarmaya başlamayan da diyebiliriz. Tabi ki alıp yıllarca sorunsuz kullananlarda varmış😏

İşin özü ben Huawei yi daha seri daha uzun ömürlü pil hafıza işlemci konusunda iphone ve Samsung dan daha ileri bi teknoloji ye sahip olduğunu düşünüyorum. Zaten forumları iyi incelerseniz daha iyi anlarsınız ki. Samsung sayfalarında ki o boş tartışmaların bu sayfalarda olmaması bile Huawei nin kalitesini ortaya koyuyor. Herşey bi tarafa artık piyasanın hakimi iphone ve Samsung değil Huawei bu alemde bende kral olmaya adayım dedi. Dilerim diğer cihazlarda bu performansı sergiler.

Bunlar benim şahsi fikrimdir tartışılır.

• 624 mb güncelleme geldi güncelliyorum bakalım neler olacak. Ama açıklamalarda pek bişey yok güvenlik diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Benim de başıma bir iki defa geldi. Anlamadım açıkçası sadece bana mı oldu diye düşünüyordum
    Arkadaşımda da yurt dışı cihaz var onda da olmamış hiç buraya sormak istedim. Temadan kaynaklı diye düşünüp ana temaya döndüm ama sanmıyorum temayla alakalı olsun. Siz orijinal tema mı kullanıyorsunuz yoksa farklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Hocam yıllarını Samsung a verip yıllar sonra mate 10 pro ile Huawei ye dönen birisi olarak bir daha Samsung a dönmeyi düşünmüyorum tabi ki zaman ne getirir bilmiyorum. Yine önce ki sözlerimi tekrar edeceğim eskiler kusurumu affede.

Samsung tasarım performans canlı renkler olarak harika hatta en iyisi ama 3 5 aylık bi kullanımdan sonra o kasmalar o performans düşüklüğü hele o pilin %30 40 lara varan süre düşüklüğü kesinlikle çekilmiyor. Akşamları Samsung a yalvarasım geliyordu 1 saat daha pilin beni idare etse nolur du diye. S9 çıkınca şahsi Samsung tecrübelerimi paylaşınca paparayı yedim ve sadece yorumları okudum 3 aya kadar şikayetler gelir diyordum 1 ay sonra millet zılgıtı bastı. Tabi ki aylık cihaz değişen arkadaşlar itiraz ettiler yada cihazı sorunsuz çalışan veya daha sorun çıkarmaya başlamayan da diyebiliriz. Tabi ki alıp yıllarca sorunsuz kullananlarda varmış😏

İşin özü ben Huawei yi daha seri daha uzun ömürlü pil hafıza işlemci konusunda iphone ve Samsung dan daha ileri bi teknoloji ye sahip olduğunu düşünüyorum. Zaten forumları iyi incelerseniz daha iyi anlarsınız ki. Samsung sayfalarında ki o boş tartışmaların bu sayfalarda olmaması bile Huawei nin kalitesini ortaya koyuyor. Herşey bi tarafa artık piyasanın hakimi iphone ve Samsung değil Huawei bu alemde bende kral olmaya adayım dedi. Dilerim diğer cihazlarda bu performansı sergiler.

Bunlar benim şahsi fikrimdir tartışılır.
    Enteresan. Bende eşimde note 4 kullanıyoruz. 2.5 yıldır pil performansından çok memnun kaldım ben. Çok zorda kaldıım durumlarda %10 larda ultra güç tasarufunu aktif ettiğim zaman %10 ile 6 gün süre veriyor telefon.

Ancak izlediğim videolarda p20 pro pil olarak çok iyi.

Peki p20 pro'da güç tasaruf modları ne alemde? işe yarar bir tasaruf modu mevcut mu?

Evet orijinal Temayı kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Çok takmamak gerek, Android sonuçta. Çökmüştür anlık olarak. Sürekli yaparsa sıkıntı olur ama kırk yılda bir olursa takmayın
    Valla çok takmamak gerek yazmışsınız ama takmamak elde mi... Sırf bu yüzden telefondan soğudum valla. iPhone'a geri dönmeyi düşünüyorum en kısa zamanda bakalım... Yeni gelecek olan cihazları iyiyse taksiti bitmeden satıp onu alacağım gibi duruyor.
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    Güncelleme numarası nedir? Birde cihaziniz yurt içi mi?

Hocam iphone x im vardı bir iki kere benim de durduk yere kapanıp açıldı? Eee yani her telefondsn mutlaka daha fazla beklentimiz var ama Bu yüzden takmamak gerek yazdım. Ha her gün yaparsa sizden fazla soğurum direk satarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Güncelleme numarası nedir? Birde cihaziniz yurt içi mi?
    Sonu 130 hocam. Yurtdışı benimki.

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Anladım. Şu turbo güncellemesi gelsede şenlensek biraz

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.