Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Surumler yukseldikce acikcasi ben arka kamera performasindan daha da memnun oluyorum. On kamera ile isim olmadigi icin cok fazla inceleme sansim olmadi.

Dun sabah gundogumu ve aksamuzeri gunbatimi bazi ornekler asagida ekliyorum, bu fotolar cepten direk cikartip cektigim, ayar yapmadigim anlik enstantaneler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alcatraZFKeskin

Arkadaşlar son günlerde clash of clans oynarken bildirim çubugunu getirtemiyorum. Elimle üstten alta ittiriyorum ama nafile. Önceden böyle değildi. Oyunlarda böyle birşeyle karşılaşan var mı?
    Düzeltme :tüm oyunlarda durum aynı. Hatta tam ekran videolarda da aynı. Bildirim çubugunu göremiyorum
    Oto düzeltmeyi kapadım açtım o da düzeltmedi zaten ekran yana yatmadıgını tespit ettim. Yeniden başlattım düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera performansında hiçbir azalış yok aksine artış var.çekim yaparken lensin yüzeyini temizlemeyi unutmayın.

• tataristan T kullanıcısına yanıt
    Ön kamera ilk aldığım zamana göre çok çok daha iyi. Arka kamerada o kadar gelişme olmadı ama ön kamerada gözle görülür bi ilerleme oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar daha önce servisten telefonu full kasa yenileten var mı? Full kasadan kastım arka kapak, ekran ve metal çerçeve. Fiyatını merak ediyorum da, çerçeve Huawei'in fiyat listesinde yok.

Bir de ekran değişiminde kapasitif fiziksel düğme de değişiyor mu? Yoksa ayrıca mı değişiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 18 Ekim 2019; 13:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caneration83

Aynı sorun bende de vardı. Kişiler senkronizasyonu sırasında bildirim geliyor sürekli. Onu kapatırsanız titreşim gider. Bende öyle olmuştu.
    Teşekkür ederim hocam denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: yvz001

Ayarlar / pil / arayüz renklerini koyulaştır
    Teşekkürler hocam o şekilde kullanıyorum ama instagramı yapamadım.

• kocaeli1074141 kullanıcısına yanıt
    Pardon, ben telefonun koyu arkaplanını sorduğunuzu sanmıştım.

• Arkadaşlar, telefonu 2018 mayıs ayından beri kullanıyorum. Özellikle beyaz ekranda, aşırı olmasa da belirgin şekilde klavye izi oluşmuş. AMOLED ve türevlerinde sanırım sıkça karşılaşılan bir durum. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu ve sizce garanti kapsamı içerisinde mi değerlendirirler? Birçok Samsung kullanıcısının, yetkili servisle sorunlar yaşadığını okudum nette.

Teşekkürler.

• yvz001 Y kullanıcısına yanıt
    Benim başıma gelmedi ama bence garanti kapsamında değerlendirilmesi gerekir diye düşünüyorum. Ekranda yanık olmasın diye ekranı kapalı mı tutacaksınız

• Whatsapp yüzünden olduğu kesin diyebilirim.

• yvz001 Y kullanıcısına yanıt
    Sürekli o ekranda açık bıraktığınız için olmuştur zaten de. Sizin elinizde olan bir şey değil açık durması gerekiyorsa. Ekran yanmasın diye WhatsAppı kapatamazsınız sonuçta. Eğer kullanıcı hatası olarak dönüş yaparlarsa bence kabul etmeyin kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: yvz001

Arkadaşlar, telefonu 2018 mayıs ayından beri kullanıyorum. Özellikle beyaz ekranda, aşırı olmasa da belirgin şekilde klavye izi oluşmuş. AMOLED ve türevlerinde sanırım sıkça karşılaşılan bir durum. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu ve sizce garanti kapsamı içerisinde mi değerlendirirler? Birçok Samsung kullanıcısının, yetkili servisle sorunlar yaşadığını okudum nette.

Teşekkürler.
    Samsung Türkiye'nin servislerini baz almayın, hatta yetkili servislerini, servis olarak bile değerlendirmeyin :)
    Siz fiziksel bir zarar vermediğinize göre, Amoled yanığı donanımsal bir hata ve garanti içerisinde değerlendirilmemesi için de bir sebep yok.
  • Çin de emui 10 beta testi başlamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amoled yanigi icin servise gidip aldiginiz sonucu burda paylasirsaniz bizim icinde bir referans olmus olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Samsung Türkiye'nin servislerini baz almayın, hatta yetkili servislerini, servis olarak bile değerlendirmeyin :)
    Siz fiziksel bir zarar vermediğinize göre, Amoled yanığı donanımsal bir hata ve garanti içerisinde değerlendirilmemesi için de bir sebep yok.

Alıntıları Göster
    Hey, ben 2014 yılından bu yana Huawei marka telefonlar kullanıyorum. Nasıl bir servis deneyimi yaşayacağımı az-çok tahmin edebiliyorum. :) İlk kez başıma geldiği için paylaşmak istedim.

• Arkadaşlar telefonum bi düşme sonucu iç ekranda kırık meydana geldi ve herhangi bir görüntü gelmiyor telefona. Yakın zamanda başına gelen var mı. Ne kadara mal olur bize bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: adamogretmen

Arkadaşlar telefonum bi düşme sonucu iç ekranda kırık meydana geldi ve herhangi bir görüntü gelmiyor telefona. Yakın zamanda başına gelen var mı. Ne kadara mal olur bize bu durum

• Telefonun fiyati hala nasil 4800 lira oluyor anlamiyorum.

• Arkadaşlar parmak izi sorunu yaşayan oldu mu ?

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.