Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4800 liraysa çok iyi fiyat.Dün medimarkt’ta gördüm 6000 tl’ydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona dün böyle çok küçük boyutlu bir güncelleme geldi yeniden başladı falan ne hakkında olduğuna dair bir fikri olan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bansai

Telefona dün böyle çok küçük boyutlu bir güncelleme geldi yeniden başladı falan ne hakkında olduğuna dair bir fikri olan var mı arkadaşlar
    Türkiye cihazı mı bende güncelleme gözükmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt
    Evet tr cihazı dediğim gibi yüklemesi etmesi falan 3sn sürdü telefon yeniden başladı bir değişiklik bir şey olmadı.Google bizim cihazlarında güvenlik açığı var olarak açıklamıştı belki onu yamamak amacıyla verilmiş bir şey olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar, baya zamandır güncelleme yapmadım. Acaba ondan mı onu da bilmiyorum ama Son günlerde navigasyon hatalı gösteriyor! Bu durumu yaşayan var mı?

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 25 Ekim 2019; 15:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bansai

Evet tr cihazı dediğim gibi yüklemesi etmesi falan 3sn sürdü telefon yeniden başladı bir değişiklik bir şey olmadı.Google bizim cihazlarında güvenlik açığı var olarak açıklamıştı belki onu yamamak amacıyla verilmiş bir şey olabilir.
    . 328 ile biten sürüm var bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt
    Bende de o sürüm var istiyorsan bilgisayara takıp program üzerinden bir kontrol et güncellemeyi
  • bansai B kullanıcısına yanıt
    Selam,

Sistem güncellemesi değil ufak bir "ayarlar" güncellemesi sadece(öyle yazıyordu) (Hatta annemde ki Honor play e de geldi.) Bu akşam bana da geldi. Tam olarak ne değişti bende dikkat etmedim.
  • Huawei'in telefonun içinde yüklü gelen galeri uygulamasını bir türlü sevemedim.Bir fotoğrafı silince direk siliniyor sanırım.iPhone'daki gibi son silinenler kısmı yok herhalde.Ya da ben bulamadım..

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    İyi bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Tamam buldum şimdi

• Arkadaşlar en son sürümde ön kamera daha da iyi oldu diyenler ön kameranın çekimlerini paylaşır mısınız hem gündüz hem gece çekimlerini ama ön kamerayla rica ediyorum

• WhatsApp arka planda sıkça yenilenerek güç tüketiyor uyarısı alıyorum çözümü bilen var mı?

• kocaeli1074141 kullanıcısına yanıt
    Uyarıyı kapatabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçenlerde bir şey farkettim. Huawei bize EMUI 9.1 sürümünü verdi, cihazın bölgesine göre herkeste sürüm numarası farklıdır muhtemelen. Ayarlar- Sistem- telefon hakkında kısmına girdiğimde şunu gördüm:
    EMUI sürümü : 9.1
    Android sürümü : 9

yani telefonlarımız halen Andrid 9 üzerinde çaışıyor ancak benim algıladığım kadarıyla Huawei bize 9.1 'i vermiş gibi sunuyor. Normalde EMUI sürümü ile Android sürüm numarasını paralel götüre kararı almışlardı. Bu biraz aldatma gibi geliyor bana.
  • Arkadaşlar nano ekran koruyucusu alıcam fakat geçen biryerde taktırdım kılıf takınca atıyor. Kullandığınız önerdiğiniz kaliteli ekran koruyucu var mı kılıf ile kullanabileceğim?

Ben Qick pic galeri uygulaması kullanıyorum ve çok memnunum çok kullanışlı bir dene istersen

• Albatros343 A kullanıcısına yanıt
    Hocam quick picture play store Dan bir ara kaldırıldı uygulama dışında izinsiz reklam ,ram calistirma gibi sebeplerden şimdi bilmiyorum ama dikkat edin yinede .

• 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.