Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler önceden mobil internet açık wifi kapalıyken eve gelince interneti algılayıp wifiyi otomatik açıyordu. Wifi+ açık olmasına rağmen artık açmıyor. Sizce neden olabilir ?

Yine mi fabrika ayarı çekeceğiz ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • you_call_on_me Y kullanıcısına yanıt
    Ekran açma tuşuna basın açtıktan sonra ekranın altından yukarıya doğru sürükleme yapınca altta en solda play/pause tuşu ona basın. Bundan sonra resimleriniz değişmeye başlayacaktır.
  • Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer bu şekilde strateji takip ederse bence müşteri kaybetmeye başlar. Bende biraz bekleyip elden çıkarırım öyle bir durumda. Yinede biraz umudum var bir tane büyük güncelleme alması konusunda.
  • burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Huawei'nin kendi Fixsmart servisine gidip hemen değişim yapabilirdiniz, yada 20 gün beklemeden sonuca ulaştırırlardı.

• Lordem kullanıcısına yanıt
    Hocam gaziantep de ikamet ediyorum. Ve 1gün sonra ispartaya gitmem gerekti o yüzden zaman geçmesin diye verdim. Bu şehirlerde var mi hiç bilmiyorum.

• Arkadaşlar j7 2016 cihazım ile p smartı benim cihaz +300 tl karşılığında takas yapmak istiyorum. Fakat takas yapacağım cihazın altında çizgi halinde göçük var. Bu bana sonradan sıkıntı çıkarır mı? Birde bu ve redmi 6 arasında hangisini tavsiye edersiniz?

Cihazın arkası bu şekilde:

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• Arkadaşlar j7 2016 cihazım ile p smartı benim cihaz +300 tl karşılığında takas yapmak istiyorum. Fakat takas yapacağım cihazın altında çizgi halinde göçük var. Bu bana sonradan sıkıntı çıkarır mı? Birde bu ve redmi 6 arasında hangisini tavsiye edersiniz?

Cihazın arkası bu şekilde:

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var son güncellemeden önce bir sorun yoktu

• 2019 kullanıcısı var mı burada?
  • sasaell kullanıcısına yanıt
    Şu anki sürüm numarası kaç hocam? Ben verdim vatan a bakalım ne sonuç çıkacak. Benim'sürüm 145di.

• quote:

Orijinalden alıntı: burinyo35

Şu anki sürüm numarası kaç hocam? Ben verdim vatan a bakalım ne sonuç çıkacak. Benim'sürüm 145di.
    161 yuklü. Öncesinde böyle sorun yoktu telefonla ilgili değildir umarım, ben sürümle ilgilidir diye dusunuyorum

• Güncelleme sevdasına kapilmalar başlamış. Her sene telefon alınsın diye insanlari gazlama stratejisi tutuyor.

P smart android 8 de ne gibi sıkıntı oluşturuyor da 9u bekliyorsunuz?
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Sen 8 de kal sevdalilar yürüsün 😁

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazda şebeke modu nereden seçiliyor 4g 3g 2g nasıl geçiş yapıyoruz

• canerimo C kullanıcısına yanıt
    161 sürümüyle şebekede geçiş yapmak kalktı sadece 4gyi aç kapa özelliği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabriyurga

Teşekkür ederim hocam. Saçma olmuş.

• quote:

4g nereden kapanıyor peki. Yeni aldım pişman oldum evimde sadece 2g çok iyi konuşmada. Internet için 4g 2g arası geçiş yapıyordum eski telimde

• canerimo C kullanıcısına yanıt
    ayarlar- kablosuz bağlantı ve ağlar- mobil veri- 4.5g yi etkinleştir bölümü onu kapatınca 4g yerine 3g'ye geçmesi gerek. Hiç denemedim ama teorikte böyle olması lazım
  • quote:

ayarlar- kablosuz bağlantı ve ağlar- mobil veri- 4.5g yi etkinleştir bölümü onu kapatınca 4g yerine 3g'ye geçmesi gerek. Hiç denemedim ama teorikte böyle olması lazım
    Bende o da yok yorumları okudum da kiminde var kiminde yok. Umarım düzeltirler

• sabriyurga kullanıcısına yanıt
    Türkcell kullananlara kapalı diğer operatörlerde açık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.