Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir yolunu bulamadım, video,oyun, uygulama açtığın zaman başlıyor hoparlörden tıss sesi gelmeye sarj buralara gidiyor demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lordem kullanıcısına yanıt
    Belkide dediğiniz gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim tek sıkıntım tercih edilen ağ türü olmamasi, WhatsApp,intagram , Google da takıldığım Zaman ekran açıklık süresi 7.30saat oyun oynadığım zaman 4.30 5 saat oyunlar mobile legends,pubg,asfalt 9 şarjı iyi gidiyor

• Gece 23.00 de yüzde 95 te bıraktığım şarj sabah 9 da yüzde 91 olmuş. Herşey kapalıydı. Gün içerisinde de sanki eskiye göre hızlı tükeniyor şarj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu başka bir temayla kullanan var mı şarja veya başka bir şeye olumsuz bir etkisi var mı?

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    aynı sorundan bende sikayetciyim inşallah güncellemede düzeltilir toplu mesaj atalm huaweiye çözüm bulurlar belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim ekrana hafif bastirmamla mavi leke gbi birsey beliriyor nolmus ve garsnti kapsarmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir1903 M kullanıcısına yanıt
    Tema pek fark ettirmez, bu arada sarj ile ilgili sadece bekleme modunda şikayetçiyim özellikle pubg oynarken 50-55 dk de yüzde 16-17 sarj kaybediyorum aynı dakikalarda iPhone ise 35-45 arası kaybediyor ondan dolayı şükredin

• Telefonu VATAN bilgisayardan 12taksit 1450liraya aldım. G2 den geçtim. Beni tatmin etti. Çoğu sayfayı okudum kamerası vasat vs demişler. Aslında bu ne aradığınıza bağlı. Ben g2 den geçtim o yüzden iyi geldi. Arayuz de bazen gecikme oluyor. Güncelleme yapmadım yapmam da uzun süre. Alacak arkadaşlar 1500 üstü vermek istemeyenler için iyi bir tercih. İthalatçı garantili almak isteyenler başka seçeneklere yönelebilir tabi. Özelleştirme konusunda bir çok ayrıntıya sahip. Led bildirim var ama bana biraz küçük geldi. Parmak izi çok hızlı çalışıyor. Alttaki tuşları kapatıp gezinti butonunu açınca tam ekran oluyor ve çok daha iyi bir deneyim sunuyor bence. Boşta iken yüzde 38ram kullanımı mevcut. Hafıza dan 22gb yer kalıyor. tabi bazı uygulamaları silmek mümkün. Hatta bazılarını devre dışı bırakmak şarj a katkı sağlıyor. İnternette sayfa yükleme hızı gayet hızlı. Sosyal medya uygulamasında takılma donma yok. En azından ben yaşamadm. Günlük kullanım için gayet yeterli bir telefon bence. Oyun oynamak gibi bir derdim yok telefonda. Oyun performansı nasıldır bilmiyorum. Bazı arkadaşlar her telefona çöp vs diyor. Beklenti meselesi tabi.

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, siz de benim gibi g2 den geçmişsiniz ki bu şekilde olan çok fazla kişi var. Sanırsam yeni G2 mizi bulduk
  • casper- kullanıcısına yanıt
    Hocam valideye g2 den sonra almayı düşünüyorum ben de max 1500 e ne alırdınız şu anda ? cihazda kronik problem var mı araştırma fırsatım olmadı pek
  • momenty kullanıcısına yanıt
    ben G2'den huawei p9 lite 2017'ye geçtim ve aşırı memnunum telefondan. 1200 1200 tl'ler vererek aşırı memnun oldum akıllı telefon kullanımı hayatımdan.
  • 5 gün oldu alalı ama dokunmatiğinde genel bir sıkıntı olabilir mi? almadan önce de burada biri bahsetmişti. birkaç dokunmada algılıyor zaman zaman. özellikle soldaki tuşta var bu sıkıntı. sol ok ya da geri dönüş tuşu, ismi neyse.
  • casper- kullanıcısına yanıt
    G2 'nin güncel versiyonu gibi😂tek sıkıntısı benim için 3x4 düzeninde klavye olmaması:) çok memnunm şimdilik.

Ben 1500e p smart aldım. Eğer garanti önemli değilse xiaomi düşünebilirsiniz.

• franzkafka33 F kullanıcısına yanıt
    Ben fark etmedim zaten gezinti düğmesini kullanıyorum. Alttaki tuşları kapattım. ekran da boşa yer kaplıyor gibi geliyor o tuşlar.

• Nasıl yapılıyor o hicam. Ben de öyle kullanayim

• quote:

Orijinalden alıntı: burinyo35

Ben 1500e p smart aldım. Eğer garanti önemli değilse xiaomi düşünebilirsiniz.
    Xioami a2 ile mi8 lite arasında kaldım şu anda ikisinden birini alacağım
  • franzkafka33 F kullanıcısına yanıt
    Ayarlar sistem sistem gezintisi gezinti düğmesi açık yapın

Hocam bende bir ara mi8 lite a fena takmıştım. Garanti konusunda içimde şüphe kaldı o yüzden almadım. A2 mi mi 8 lite mi derseniz tasarım ve arayüz avantajı ile mi 8 lite bence. A2 saf android olduğu için bir süre sonra sıkabilir sanki.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.