Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 145 sürümünde gece %14'te bıraktığım tel sabaha şarjı bitip kapanmış oluyor.. Bu normal mi sizce ya? Teli 2 hafta kadar önce aldım be hiç güncelleme yapmadım 145 sürümündeydi.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Öncelikle senkronizasyonları kapamayı deneyin bu etki ediyor birazda olsa.

Telefonda boşta pil kaybı sorunu var, wifiyi kapatıp uyuyabilir veya uçak moduna alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madeofrage kullanıcısına yanıt
    Telefonun kapanmasına veya çok düşük değerlere düşmesine izin vermeyin %3-4 gibi.

%15-90 arası sarj edebilirsiniz.Ancak sarjda kullanmayın bataryanın sürekli ısınacak ve ekranınızda sarı lekelere yol açma ihtimali doğacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lordem

Öncelikle senkronizasyonları kapamayı deneyin bu etki ediyor birazda olsa.

Telefonda boşta pil kaybı sorunu var, wifiyi kapatıp uyuyabilir veya uçak moduna alabilirsiniz.
    Wifi'ye bağlı tutmuyordum zaten uyurken. Senkronizasyonu da kapayayım hocam sağ olun denerim bir.

P9 lite 2017 daha iyi sankim bu telden ya :/

• Arkadaşlar Huawei resmi facebook sitesi bi bildirimde bulunmuş, P Smart'ın yanında 2019 ibaresi bulunmuyor, ne dersiniz?
  • canerimo C kullanıcısına yanıt
    3g ye geçince şarj farkediyor mu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lordem kullanıcısına yanıt
    Ekranda sarı leke oluşmasının şarjda kullanırken oluşabileceğini bilmiyordum. ben en kötü bataryanın şişeceğini ummasamda, şarjı az gitmeye başladığında pili değiştiririm diyordum. ama bundan sonra daha dikkatli kullanacağım. cihaz zaten 1 aylık ve en az 3 yıl kullanmayı planlıyorum. zira takıntılı birisi olarak sarı lekeli bir telefon kullanmaya katlanamam. bilgi için çok teşekkürler.

• Cihazda ekran parlakiligi orta seviyede ama beyaz bir sayfa açınca parlaklik cok beyaz gozukuyor sonra kendi kendine kismaya basliyo webde gezerken benzer bir durumla karsilasan oldumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Ekran parlakligi otomatikte mi

• Hayır kendim ayarladim tam acik degil yari yarida parlaklik beyaz bir webde gezinirken parlaklik beyaz cok aciyor ardinda yavas yavas kararmaya basliyor normale donuyor anlamadim gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de oluyordu güncelleyince düzeldi gibi

• Bildirim geldiği zaman bildirim çubuğu bazen takılıyor gibi oluyor sizde de böyle bir durum var mı

• 161 yüklü cihazımda bazen arayan kişilerin ulaşamadığını söyleyenler oldu sizlerde de aynı sıkıntı varmı
  • evet o sorunu bende yaşadım 161 son sürümde ama çözümü şöyle ;
    mobil veri ayarlarında apn ayarlarınında apn ayarlarını sıfırla/ varsayılana döndür yapıp telefonu yeniden başlatınca çözüldü gibi.
    Yani bundan sonra çok nadir 1 2 kere yaptı bir daha olmadı.
    öyle deneyin.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    normal değil 145 çok eski sürüm hemen 161 son sürüme güncelleyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler sizden bir ricam var. Telefonu değiştireceğim de bir türlü karar veremedim.
    Siz olsanız Huawei P20 Lite mı alırdınız, yoksa Huawei P Smart 2019 mu ?
    Mate 20 Lite düşünmüyorum.
    Beyler bir fikir verin ? ((:

• turancan45 T kullanıcısına yanıt
    İlk olarak paylaştığınız resim Huawei resmi facebook sayfasından değil bir fanpage'den. Diğer husus ise P smart 2018 zaten 9 ile geldiği için o cihazın orada yazma ihtimali yok o yüzden 2017 yazılmasına da gerek yoktu alacak diye. Diğer konu ise oradaki cihazlardan biri hariç hepsi alacak. En azından test sürümleri şu an hepsinde var. Sadece Mate 10 lite için test sürümü daha çıkmadı, çıkacak mı onu da bilmiyorum. Test edildiğine dair hiçbir yerde bilgi yok ama muhtemelen o da alacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Beyler bir fikir verin ? ((:

Alıntıları Göster
    Hocam iki telefonun da incelemelerini izleyip karar verin bence. Hangisi daha ucuz daha uzun ömürlü olur düşünerek alın.

• Tekrardan Selamlar,

Dün pubg oynarken jiroskop özelliğini denemek istedim. Oyundan ayarı açtım, youtube dan farklı telefonlardan bu özelliği kullananların videolarını izledim, çok seri bir şekilde gecikme olmadan tepki veriyor telefon. Ancak benim cihazda çok yavaş ve yaklaşık 0.75 saniye gecikmeli veriyor. Ayrıca kontrol edilmesi çok güç. Yavaş ve atlaya atlaya tepki veriyor. Youtube da 360 video ile test ettim. Orda da bu kadar olmasa bile gecikme söz konusu. Akıcı değil. Jiroskop var mı diye araştırdım, programlar yükledim, var gözüküyor. Eğer imkanınız varsa bizim p smartta veya farklı telefonlarda test edip, aydınlatabilir misiniz?

Edit: Bu arada iphone 6 ile youtube dan 360 derece videoda test yaptım. Kusursuz ve en ufak bir gecikme, takılma olmadan tepki veriyor. Kaç yıllık cihazın, daha çıkalı 1 sene olmayan telefonumu böyle ufak bir konuda bile tokatlaması biraz üzdü.

Edit2: Asus Zenfone 3 ile de denedim. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanhollandali3553 -- 23 Ocak 2019; 14:48:22 >

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    İkiside aynı işlemcilere sahip olup, P20 Lite 1GB daha fazla RAM barındırmaktadır.

Ayrıca P20 Lite daha iyi ekran kasa oranına sahip.

Bu iki cihazı da almayın artık, yeni işlemcisiyle P Smart 2019 alabilirsiniz.

Daha iyi bir ekran kartı ve işlemciye sahip.

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.