Şimdi Ara

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
15
Favori
45.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada telefonun değeri düşer şöyle böyle olur diyen arkadaş var galiba da telefonu iPhone SE 2020 ile başa baş takas ettim :) telefondan memnundum ama cihazım çok temizdi zaten iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. NFC özelliği ile pos cihazından ödeme yapma olayı nasıl kullanılıyor, oğlana anlatır gibi anlatacak birisi var mı? Kartı okutmaya çalıştığımda 'etiket boş veya telefon hizalanmamış' uyarısı alıyorum sürekli. Yanlış yaptığım bir şey mi var?

• Bugün formula 1 yarışı izlerken bu telefondan ekranda f1 logosunun izi kaldı daha sonra kendiliğinden silindi. Çok garip bir telefon bu. Ekranı çok kalitesiz gerçekten. Renk doygunluğundan, çözünürlükten vs. bahsetmiyorum. Panel kalitesiz. Daha önce de bu sebeple değişim aldım ben bu telefondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nagy szent miklos -- 15 Kasım 2020; 17:13:20 >
  • Batman_Begins kullanıcısına yanıt

hangi bankanın kartını kullanıyor sunuz ?

• beyler telefonu 4050-4700 arası değişiyor fark nereden geliyor ,4050 lik alsak bir yamuk olur mu görünüşe göre sağlam ve defekt olmuş diye ayrılıyor üniteler ,fiyat farkı bundan mı.

• geberit kullanıcısına yanıt

Nova 5T de böyle hafif kusurlu veya 2. kalite üretim olmuş mudur bilmiyorum. Bu model sadece Huawei garantili geliyor. Başka distribütörü yok. O yüzden Huawei'ye sorsan daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanveliy -- 27 Kasım 2020; 23:6:12 >
  • alicanveliy A kullanıcısına yanıt

teşhir veya refurbished olmasından şüpheleniyorum satıcılarıda site değil eskişehirde 2 farklı adda firma ama 2 side aynı adları değişik bence ,çok riskli geldi.

Görerek alabiliyorsan işin daha kolay. Eğer ürün sıfırsa faturası kesilmiş olsa dahi garantisi sim kart takılınca başlıyor. Buradan kontrol edebilirsin.

https://consumer.huawei.com/tr/support/warranty-query//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanveliy -- 27 Kasım 2020; 23:6:47 >

görerek alabilsem hiç durmam ama yakınlarda bakındım yok bu telefonu huawei shopta bile yok artık ! oda ilginç geldi.

Bana da mavi renginin piyasada az veya hiç olmaması ilginç geldi.

Satıcıyı arayıp sorsana. Satın alsan bile önce garanti sorgulaması yaparsın, sorun yoksa sim kart takmadan biraz kullan içine sinerse kullanırsın sinmezse iade edersin.

https://www.hepsiburada.com/huawei-nova-5t-128-gb-huawei-turkiye-garantili-pm-HB00000POHQE burda var ama satıcısı heo 3. parti neden ya neden güvenmiyorum bu adamlara ben

amazon p40 lite satıyor kendisi mecburen onu mu alsam ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 26 Kasım 2020; 17:28:5 >

• muratalagoz kullanıcısına yanıt

Akbank.

• Batman_Begins kullanıcısına yanıt
    Uygulama içinden etkinleştiriyorsun, ben bonus flash kullanıyorum orada nfc ile ödeme seçeneğini mevcut. Akbank mobilde de olması gerekiyor
  • Merhaba, mayıs ayında aldım telefonu fakat son 1 aydır pubg de kasmaya başladı (fps drop) 60 fps aldığım cihaz kimi zaman 30 a kadar düşüyor gözle hissediliyor ve takılma yapıyor, performans modunu açtığımda bu sorunlar ortadan kalkıyor fakat bu seferde pili çok gidiyor çözüm önerisi olan var mı?.

• Arkadaşlar merhaba telefonu mayıstan bu yana kullanıyorum ancak ara ara telefon görüşmelerimde karşı taraf sesinin yankı yaptığını söylüyordu, sanki sesini hoparlöre almışım gibi oluyormuş . Ben de telefona kondurmamak için karşı tarafa suçu atıyordum. Huawei müşteri hizmetleriyle görüştüğümde farklı sim kart falan dediler , telefon ayarlarından bazı yerleri değiştirtiler ama sonuç hala aynı telefon Huawei Türkiye garantili olmadı pazartesi yollamayı planlıyorum ancak bu sorunu yaşayan var mı varsa çözümü bulabildi mi merak ettim ?

şimdiden teşekkürler.

• AsalSayı11 kullanıcısına yanıt

Hocam yabancı forumlarda call recorder diye uygulama var emui versiyonuna uygun olanı bul. birisinden kendini ara ve konuş. en son dinlersin kaydı.

• arkadaşlar Huawei music de bir çok Huawei histen seçeneği var. bunlar spotify'da nasıl kullanılır bilen var mı?

• siyamas kullanıcısına yanıt

ses kısıp açtığın çubukta aşağıda ayarlar simgesi var ordan ulaşabiliyorsun histen menüsüne

ama zaten açık bıraktığın ayar müzik uygulamasına özel değil spotifya da etki ediyordur şu ana kadar

• bluetooth ve kablolu kulaklığımın her ikisinde de telefonda kullanırken aldığım ses pcde kullanırken aldığım sese göre daha düşük

Kabloluyu belki pc daha iyi besliyordur der geçerdim ama kablosuz da bi anlam veremedim

pcde ekstra bi uyumluluk söz konusu da değil

Böyle bi sorun yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.