Şimdi Ara

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
15
Favori
45.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3 gündür Huawei Freebuds 3i ile kullanıyorum telefonu. Kulaklıktan hiç memnun kalmadım hep bağlantı kesildi, az önce de Netflix'te görüntü ile ses kaydı. Freebuds 3i kullanan var mı? Ya da benzer kalitede bir kulaklık önerisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de freebuds 3 ile kullanıyorum hiç problem yaşamadım, telefona kulaklık bağlı arabanın teyp bağlı ve saat bağlı aynı anda

• Değişim aldığım cihazda bu sefer de alt çerçevede ışık sızması gerçekleşti ya da aldığımdan beri vardı. Dün canpark huawei yetkili servisine verdim ve tekrar değişim istediğimi belirttim. Bugün servisten yetkili bir kimse aradı ve cihazın zaten değişim cihazı olduğunu, tekrar değişim olamayacağını söyledi. Fakat ekran değişimi yapılabileceğini söyledi. Ben cihazı servise verirken kesinlikle parça değişimi istemediğimi belirtmiştim. Yarın cihazı alacağım ve tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. Biliyorum ekran değişimini bana sunuyorlar ancak ben telefonun böyle büyük bir operasyondan sonra dikiş tutacağına inanmıyorum. Telefonun değişimini isteme hakkım da var çünkü faturaya göre 3 aylık ancak değişimden geldikten sonraki cihaz iki aylık. ilk 6 ay bu hakka sahibim. Bu telefondan yana şansım bir türlü gülmedi.

• Nagy szent miklos N kullanıcısına yanıt
    Evet gerçekten sizin için şanssız olmuş ben aldığımdan beri 7-8 aydır hiçbir problem yaşamadım buraya sadece problemi olanlar yazıyor galiba ama yetkili servis konusunda bence apple kadar olmasada diğer firmalara göre çok daha iyi hizmet veriyorlar insanların tepkilerine baktığım zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba sonradan kablosuz şarj özelliği ekleme konusunda birşey yapan var mı? Aliexpressden almayı düşünüyorum telefonun arkasına takılcak şekilde

• Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir kamerayı kullanmıyordum. Bugün açıp kurcalayınca 48 Mp seçeneğinin kaybolduğunu farkettim. Bulabilen, bilen varsa yeşillendirsin lütfen.

• Batman_Begins kullanıcısına yanıt
    Kamerayı açınça sağda diğer var ona basınca sağ altta yüksek çözünürlük yazıyo ona basın Ai48 mp veya 48 mp seçeneklerini oraya koymuşlar

• diavolo16 D kullanıcısına yanıt

Buldum teşekkür ederim.

• Dostlar nova 5t mi satmaya karar verdim 19 ay garantili kutu fatura kulaklık tam nokta hata yok çizik dahi yok çok temiz baktım almak isteyen olur ise 3600 rakam Gaziantep içi elden teslim edebilirim Gaziantep üniversitesinde öğrenciyim

• Telefona 10.1.0.269 güncellemesi geldi 211 mb yükleyen var mı?

• linkoln2732 L kullanıcısına yanıt

kaça aldın kaça satıyosun? telefon aylarca 3500e satıldı, elin deydi 5 ay kullandın diye değerlendi mi?

• Hocam dolar 3 ay 6.85 di adamlar o fiyata aldı şimdi 8.30 dan satıyor dolar değerlenmiş telefonunda fiyatı çıkmış ne bekliyosun adamın ucuza vermesini mi verdikten sonra alacağı telefonu ona da mı ucuza verecekler ?

• Hocam bu malın bir eskimesi, kullanılmışlığı olmadı mı yani? Bu nasıl mantık arkadaş sanki dolarla aldı telefonu. Onu geçtim 3600e bir sürü telefon var şu an, kim niye bile isteye birkaç ay önce 3500 lira olan telefonu şimdi 3600e ikinci el alsın?

• Dostum sıfırı şuan internette 4500 adam birkaç aylık kullanmış 3500 a satıyor senin derdin ne anlamadım bedavayamı versin

• Cihaz 5 aylık diyor, 5 ay önce ne kadardı sıfırı? Şu an telefonu alan da yok sıfır olarak, stokta da telefon yok. Tutturabildiklerine satıyorlar 4500e.

• Şuan 500 bin e satılan arabalar 5 ay önce 300 bin di o zaman herkes 2.el arabasını 250 bine satsın varmı böyle bir mantık.

• Arabalar pahali çünkü sıfırları da pahalaniyor. Şu an 3600e realme 7 pro, mi note 10 lite, poco nfc gibi bir ton telefon var. Şark kurnazlığı yapmayı bırakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire Cavalry -- 2 Kasım 2020; 10:47:6 >
  • Arabalar pahalanıyorda bu ucuzluyormu

beğenmiyorsan almazsın mantığına yatmıyorsa almazsın dediğin telefonlarda kirin 980 varmı kimse kimseye zorla telefon satmıyor adamın kıyasladığı telefonlara bak hangisinin işlemcisi daha iyi. Burda gelipte boş yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boldpilots -- 2 Kasım 2020; 10:57:29 >
  • snapdragon 720g kötü işlemci mi? Boş yapan sizsiniz. Burası alışveriş forumu değil, ortaya ilan atılırsa fikrimi söyleme özgürlüğüne sahibim, hakaret veya forum kurallarına aykırı herhangi bir durum var mı? Yok. Varsa da şikayet edersiniz biter :)

• Nagy szent miklos N kullanıcısına yanıt

Yükledim ama pek bi değişiklik göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanveliy -- 5 Kasım 2020; 19:16:8 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.