Şimdi Ara

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
15
Favori
45.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam, eğer Huawei music içerisinden histen tecrübe ederseniz ayarlarıyla birlikte, farkı anlayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb yarın bu cihazı alıcam lakin 3750 Mah batarya soru işareti bırakıyor. Kullananlar batarya performansı hakkında bilgi verebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevergiveup8787

Mrb yarın bu cihazı alıcam lakin 3750 Mah batarya soru işareti bırakıyor. Kullananlar batarya performansı hakkında bilgi verebilir mi

Burada sorulara pek yanıt bulamazsınız hocam kimse soruları biplemiyor maalesef ben ilk zamanlar bir kaç soru sordum cevap yok... Konuya dönersem günlük kulanım için kullanırsanız 1.5-2 güne yakın gidiyor. Ama oyun vs cihazı kasarsanız sabahtan akşama sizi rahat çıkartır. Bu arada hızlı şarj oluyor. Yani diyelim şarjı bitirdiniz ilk 30 dakikada %70 dolum yapıyor buda sizi o gün için rahat rahat idare eder.

• cemus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim usta. Aldım cihazı. Hiç fena değil. Ergonomik şarjı da iyi. Daha ne olsun.
    Bir de bu konu hakkat ölü.
  • nevergiveup87 N kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam kaça aldınız? Ikinci el mi aldınız yada. Bende 3.500 tl bandında 2. El buldum 15 ay garantili .

Oyunlarda asiri ısınma sorunu yasiyormusunuz? Genel olarak memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_-_ -- 24 Ocak 2021; 13:17:12 >
  • Bu telefonun fiyatı ne artmış Mayıs 2020 de p40 lite 3200 TL iken nova 5 t 3500tl idi arada 300 TL fark şimdi nova 5 t olmuş 5000 kusur

• fatih_-_ F kullanıcısına yanıt
    3200 e aldım. Çok memnunum tavsiye ederim. Isınma var lakin aşırı değil.
  • Arkadaşlar merhaba. Nova 5t model cihazımı iade ettiğim için kullanmanın nasip olmadığı iki adet microcase fabrik serisi kılıfımı satıyorum. Fiyat olarak 60 lira belirledim. Şu anda amazonda tanesi 45 tl. İlgilenenler dm atabilir.
    https://www.amazon.com.tr/Microcase-Huawei-Honor-20-Fabrik/dp/B083TGP44G

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU)

• kargo ne kadar hocam

• 3799 gittigidiyorda .sizce alınır mı

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Aldım adam kolay gelsinle yolluyor ben dün aldım ordan enfiyatt satıcı atla bence fakat bir sorunum var ,

P8 gibi nispi eski bir modelde bile ekrana çift tıklama yapınca ekran açardı neden bunda yok ,bulamadım değil telefonu hareketle açma var ekrandan yok.

EMUİ 10.1 den çok şikayet var henüz yapmayan varsa yapmasın pil süresi ve kasma şikayetleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 9 Şubat 2021; 11:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Aldım adam kolay gelsinle yolluyor ben dün aldım ordan enfiyatt satıcı atla bence fakat bir sorunum var ,

P8 gibi nispi eski bir modelde bile ekrana çift tıklama yapınca ekran açardı neden bunda yok ,bulamadım değil telefonu hareketle açma var ekrandan yok.

EMUİ 10.1 den çok şikayet var henüz yapmayan varsa yapmasın pil süresi ve kasma şikayetleri var.

Ennfiyattan mı aldınız?

Teşhir vs değil dimi. Stok bitmişti nereden buldu acaba

• Teşhir değil sanırım kutuda jelatin vardı , android 9 ile çıktı kutudan ,iyi gibi şimdilik 1 gün oldu daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Teşhir değil sanırım kutuda jelatin vardı , android 9 ile çıktı kutudan ,iyi gibi şimdilik 1 gün oldu daha.

Pil kısmında diğer özellikler bölümünde akıllı şarz özelliği var mı

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım yok ama ben adroid 9 dayım hala emui 10.1 de geliyor diyordu biri ,güncelleme yapma taraftarı değilim

bu arada ön kamera günışığında çalışmıyor bende ,günışığı görünce sapıtıyor ,iç mekanda ne kadar ışık olursa olsun bir sorun yok akşamları dışardada sorun yok

garantiye vermiycem sanırım sadece ön kamera için cihazın içine ettiremem.

• siyamas kullanıcısına yanıt

Hocam kargo ne kadar derken anlamadım? İstanbul'dan göndereceğim fiyat bilgim yok.

• Navigasyon doğruluğundan şikayetçi olan var mı

• Kilit ekranındaki adım sayarı nasıl kapatırız? Eskiden ayarlarda başlangıç ve ana ekran altında var idi. Ama artık varsayılan açıkmış. Tema mı değiştirmek gerekiyormuş acaba?

Magazin kilidi de kapattım ama olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyamas

Navigasyon doğruluğundan şikayetçi olan var mı

Ben yüksek doğruluğu kullanıyorum ve bağlanması 3 saniye alıyor.

• Emui 11 gelen varmı ben en son sürümde değilim göremiyorum ?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.