Şimdi Ara

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
15
Favori
45.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok gelmedi daha
  • nevergiveup87 N kullanıcısına yanıt

P30 a gelmiş de ondan bir soriyim dedim.

Ben şuan emui 10.0.0.x deyim hepsini 2 hfta denedim açık ara pil süresi ve akcıılık bu sürümde en tavanı ,bilgisi olsun arkadaşların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 2 Mart 2021; 12:51:46 >
  • geberit kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş nasıl oluyor o sürüme bizde geçelim

Hi suite ile pc ye bağlıyorsun güncelleme kısmında geri gitmek için sağ altta buton var her seferinde 1 sürüm geri gidibiliyorsun ,mesela 10.1.0.xx desin orada 1.0.0.x gözüküyor onu yaptıktan sonra bağlarsan 9.x.x sürümlerine geri dönebiliyorsun ,çok saçma aslında ama böyle kısaca direk liste çıkarsa daha zahmetsiz olurdu.

birde otg usb stick ile yolu var ama onun için doğru romu bulman lazım o iş biraz uzun ve brick edebilir telefonu.

Deneyelim bakalım birara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevergiveup87 -- 2 Mart 2021; 13:37:11 >
  • 11 sürümüne güncelleyen arkadaşlar kamerayı kontrol edebilir misiniz bir düzeltme var mı yada eskisi gibi kötü çekmeye devam ediyor mu

• Mertccc M kullanıcısına yanıt
    11 gelmedi daha
  • Mertccc M kullanıcısına yanıt

Kötü çekim hangi sürümle başladı ?

Senin tam sürüm numarası ne? 10.0.xxx gibi
  • 10.0.0.184

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şarj iyi diyorsun dimi.

baya iyi durumda , ama fotoğraf konusunda farklılık olur mu hiç bakmadım açıkcası.

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU)

Peki bu ayarların üzerindeki yazılım güncellemesi bildirimini nasıl silicez.

Onu bende bulamadım henüz habire güncelle diye mesaj geliyor ,her yerden baktım bulamadım ısrarla soruyor.

ayarlar/bildirimler/uygulama simge bildirimleri

• cemus kullanıcısına yanıt
    Hayır onu demiyorum habire güncelleme ekranı cıkıyor. Farketmeden güncellemeyi indirmiş yükle deyip duruyor
  • Selamlar, geçen sene mayıs ayından beri kullanıyorum hiç performans kaybı yaşamadım günlük 3 4 saat pubg oynayarak ısınma sorunu yok.(60 fps)
    Sizce bu cihazdan iphone 11 64 gb ye geçsem pubg de takılma sorunu yaşar mıyım?.
    Birde satan varsa 2.el de gerçek değeri nedir? Hiç bir çiziği yok kasa arkasındaki jelatini bile sökmeden kullandım.

• Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt
    İPhone x den geçtim buna. Arada kısa nbir p40 lite maceram oldu. İPhone 11 den aşağı kalır bir yanı yok bu cihazın. Boşuna üstüne fazla para vericeksiniz. Tabi tercih sizin. Ama bana kalırsa geçmeye değmez. Ha illa geçicem diyorsanız iPhone 11 de hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
  • Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt

3 4 saati bir kerede oynarsan isinmamasi imkansiz

Gune yayarak oynarsan normal

2 saat boyunca kesintisiz oynadigim zaman farkedilir isinma yasiyorim ki bu cok normal

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih_-_

3 4 saati bir kerede oynarsan isinmamasi imkansiz

Gune yayarak oynarsan normal

2 saat boyunca kesintisiz oynadigim zaman farkedilir isinma yasiyorim ki bu cok normal

Ben telefonda kalın koruyucu kap kullanmama rağmen sıfır ısınma

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.