Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
13
Favori
31.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen bana da az gibi geldi ama sıkıntı olmadı şu ana kadar. Bi araştırmak lazım. Kullandığım mp3de de öyle bir ayar var sağlık sebebiyle max ses olması gerekenden azdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.5g'ye geçtim bayiiden fakat turkcellden gelen mesajda telefonunuz 4.5g desteklememektedir diyor.
    nasıl halledicez bunu?yine bayiye mi gitmek lazım?
  • emregulay kullanıcısına yanıt
    4g'ye geçtim derken uyumlu sim kart mı aldınız? Sms gönderip ön kayıt yapmaktan başka bir şey yapmanıza gerek olmaması lazım.

"13.12.2015 tarihi itibariyle 4.5G yazıp 2222’ye SMS gönderen, Turkcell İletişim Merkezi veya Çağrı Merkezi’ne sözlü talebini ileten ya da webte ilgili sorgulamayı yapan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Ön abonelik iptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir."
  • emregulay kullanıcısına yanıt
    Cihaz Turkiyede resmi olarak olmadigi icin hicbir operator sistemlerinde taniyamiyor, calisanlar listelerinde gormedigi icin 4.5g uyumlu degil diyebilir ama siz yeni sim taktiktan sonra 1 nisanda 4.5g olan bolgelerde cihaz otomatik olarak baglanicaktir zaten yapmamiz gereken baska bir islem yok.
  • Konuşmada ses azlığıyla ilgili şu var. Denemedim ama bi ara deneyip bilgi veririm.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3329419

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyCornholio

Cihaz Turkiyede resmi olarak olmadigi icin hicbir operator sistemlerinde taniyamiyor, calisanlar listelerinde gormedigi icin 4.5g uyumlu degil diyebilir ama siz yeni sim taktiktan sonra 1 nisanda 4.5g olan bolgelerde cihaz otomatik olarak baglanicaktir zaten yapmamiz gereken baska bir islem yok.

evet turkcell'le görüştüm,uyumlu değil dese de 1 nisan itibariyle 4,5g kullanabilirmişiz.
    4,5 gb hediye veriyolar,onu almak için sim kartını uyumlu bir telefona takıp ordan mesaj atıcam 2222'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yudmud

Konuşmada ses azlığıyla ilgili şu var. Denemedim ama bi ara deneyip bilgi veririm.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3329419

ben mixer_paths.xml 'de ve build.prop'ta bazı değişiklikler yaptım, biraz daha iyi gibi eğer bu daha etkiliyse yapayım bende.
    denediğinde bana da haber verirsen sevinirim
  • Beyler Amerika'dayım, cihazı almamak için tek sebebim kaldı o da bahsettiğiniz şu 4.5 g olayı.
    Lütfen biri olumlu bir şey yazsın

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin çalışıyor kendi evimden yaptığım testi paylaşıyorum. Paketten çok yediği için artık deneme yapmıyorum sürekli lte bağlı cihazım. Ayrica bu gelmeden önce yine kendi evimde 3g ile 30mbit e yakın hız alabiliyordum.

http://www.speedtest.net/my-result/a/1840709192
    ★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cure4itch -- 1 Nisan 2016; 18:36:58 >

• Benim Amerikan 6p de sorunsuz çalışıyor LTE üstünde. Türk Telekom şaşırttı beni doğrusu.

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★
  • Almak isteyip Türkiye'de inceleme yazısı bulamayan,detaylı kullanıcı deneyimi yazısı aryan arkadaşlar buyrun efendim:)

http://www.technokaptan.com/nexus-6p-inceleme-ve-kullanici-deneyimi-turkiyede-ilk/
  • ankarada elinde olan ve satmayı düşünen arkadaşımız varsa ayın 10'unda talibim iyi forumlar
  • Nexus 6p'yi araçta şarj edecek arkadaşlar hangi zamazingodan aldılar :D kullananlar memnun mu? Bir iki tüyo pls
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Araçta USB çıkışı varsa USB-A -> USB-C kablosu ile şarj edebilirsiniz. Çakmaktan şarj edecekseniz yine bu kablo ile birlikte herhangi bir şarj cihazı işinizi görür. Ama kaliteli bir şey (hem kablo hem şarj cihazı) almanızı tavsiye ederim. Cihazı bozmayın sonra...
  • Nisan güvenlik güncellemesini alan var mı bana hala gelme di

• Bana da henüz gelmedi ama 3-5 gün sonra gelir bence. Rastlantısal olarak belirleniyor cihazlar. Bu ay içinde bir kez güncellemeleri kontrol ettiyseniz bir daha kontrol etmenize gerek yok ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Bana da henüz gelmedi ama 3-5 gün sonra gelir bence. Rastlantısal olarak belirleniyor cihazlar. Bu ay içinde bir kez güncellemeleri kontrol ettiyseniz bir daha kontrol etmenize gerek yok ;)

Yarın temiz kurulum yapayım diyorum, ota beklemeyi hiç sevmem

• Tabii ki bu da bir alternatif Nexus kullanmanın avantajı hehe
  • igorparker İ kullanıcısına yanıt
    ben telefonu açtığım gibi 2 security güncellemesi geldi art arda.
  • Telefonu açtığımda 3 güncelleme geldi. Ankara da kılıf bulabileceğimiz bir yer var mıdır hep kilifsiz kullandım şimdiye kadar tüm telefonları ama buna cidden kiyamadim

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.