Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
13
Favori
31.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar övdük kabloyu, olacak iş mi bu şimdi? Benson Leung'un excel dosyasını indirdim şimdi. Dediğiniz gibi benim aldığım kablo not approved olarak geçiyor ve orada Amazon'da ürünle ilgili yaptığı yorumun linki var. Test ettiği ilk kabloyla ilgili olarak demiş ki; kablo USB-C standartlarını tam olarak karşılamadığı için şarj cihazına, hub'a ya da bilgisayarın usb portuna zarar verebilir (şarj edilen cihaz yüksek akım çekmeye çalıştığı için). Bu yüzden önermemiş kabloyu fakat sonra incelemesini güncellemiş (Şubat 2016'da). Spigen bu incelemeden sonra bu kabloyu güncellemiş ve bu kişinin aldığı ilk kabloyu da değiştirmiş. Güncel test sonucuna göre data aktarımında ve şarjda herhangi bir problem yok, bu kabloyla Nexus 6p/5x'i güvenle şarj edebilirsiniz demiş

Hatta tam olarak ifade şu; Spigen's USB 3.1 A-to-C cable has been updated to have compliant CC termination! Great SuperSpeed cable!
    https://www.amazon.com/gp/review/R3SUINEOEXUU6D?ref_=glimp_1rv_cl

Ben Spigen'e güvenip bu excel dosyasını ve incelemeyi görmeden almıştım ürünü. Neyse ki Mart 2016'da aldım, yani sanırım güncellenmiş kabloyu aldım. Eve gidince kutusundaki seri numarasıyla araştırayım, bakalım güncel olan kablo mu? En azından eski kablo bile olsa telefona zarar vermediğini biliyoruz. Şarj cihazı önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igorparker -- 11 Nisan 2016; 16:44:35 >

• igorparker İ kullanıcısına yanıt
    Güncellenmişse iyi hocam, bende ondan alayım. Attığım markayı çok bilmiyorum spigen daha çok güven uyandırıyor yani. Eğer sizinki eski versiyonsa durumu amazona anlatın bence bi ayar çekerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet Spigen iyidir, Amazon da çok iyidir :) Eminim ki kablo eskiyse hem Spigen hem Amazon yenisinden birer tane gönderir
    Konuyla alakası yok ama fi tarihinde Amazon'dan epeyce çok sayıda dvd almıştık (o zamanlar dvd vardı :)) ve fakat kargoda kaybolmuştu. Günahı boynuna, belki de birileri aldı götürdü... Amazon'a mail atıp durumu bildirdik, aynı ürünleri ücretsiz olarak tekrar gönderdiler.
  • Ekran Koruyucusu
    Nexus 6P Screen Protector, Spigen®
    http://www.amazon.com/Protector-Spigen%C2%AE-Crystal-JAPANESE-Definition/dp/B016CBFEGU?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Kılıf
    Nexus 6P Case, Spigen [Ultra Hybrid] AIR CUSHION [Crystal Clear] Clear back panel
    http://www.amazon.com/Spigen-Hybrid-CUSHION-Crystal-bumper/dp/B016CBF3DE?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

siparişleri verdim.

Maalesef TR'ye gönderimi olan araç için şarj ünitesi bulamadım. :(
    Bu arada aracımda USB çıkışı var. @Yudmud sizin verdiğiniz bu linktekini alsam olur değil mi?

• silinebilir. çift mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 12 Nisan 2016; 9:26:57 >
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Evet USB kablosu sıkıntı olmaz sanırım. Belki hızlı şarj olmayabilir.

• dün 87 mb lik yeni bir güncelleme geldi bununla birlikte 1 haftada dördüncü güncelleme oldu. amazondan aldığımız ürünler normal kargolamada kaç günde elimize ulaşır?
  • ZIKKIM Z kullanıcısına yanıt
    En yavaş kargoyla 10-15 günde geliyor genelde.
  • Verdik siparişi bakalım..
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★

• Android N'in 2. previewi çıkmış arkadaşlar. Haftasonu eve gidince kuracağım bakalım ilkine göre daha stabil olmuş mu. İlki alfaydı bu beta.

• Bende verdim siparişi ama daha telefonu alamadım. Telefon hic biryerde yok. :(((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıfları güle güle kullanın :)

Nisan güncellemesi bana da geldi bu arada. N preview'ın test sonuçlarını ben de merakla bekliyorum. Pek zamanım yok, kendim deneyemiyorum o yüzden.
  • ilk izlenimler; klasör görünümü değişmiş,emojiler eklenmiş ve çalışan programları gösteren ekrana hepsini temizle butonu koymuşlar diyolar.
    daha yüklemedim,stabil mi bir de tüm programlar destekliyor mu acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregulay

ilk izlenimler; klasör görünümü değişmiş,emojiler eklenmiş ve çalışan programları gösteren ekrana hepsini temizle butonu koymuşlar diyolar.
    daha yüklemedim,stabil mi bir de tüm programlar destekliyor mu acaba.

Virtual machine ile tüm programlar uyumlu hale geldi diyor ama maalesef deneme fırsatı olmadı

• Spigen type-c kablosu ve rugged armor aldım.

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★

• Android n

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★

• Android n

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★

• Bende N'yi kurdum ama hala buglı. Bence günlük kullanıma uygun değil tekrar MM'ye döneceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 16 Nisan 2016; 15:03:07 >
  • Herkes yurtdışından getirdiğine göre Türkiye'de satışa çıkması hayal oldu sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomSword

Herkes yurtdışından getirdiğine göre Türkiye'de satışa çıkması hayal oldu sanırım...

Bu zamandan sonra zor hocam. LG'nin Nexus 5X'i bile gelmedi bu hiç gelmez.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.