Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
13
Favori
31.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teknik Özellikler

• Tanıtılma Tarihi: Eylül 2015
    • Boyut: 159.3 x 77.8 x 7.3 mm
    • Ağırlık: 178 g
    • Ekran: 5.7 inç QHD AMOLED (~71.4% Ekran-Kasa Oranı)
    • İşletim Sistemi: Android 6.0.1 Marshmallow
    • İşlemci: Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 (Quad-core 1.55 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2.0 GHz Cortex-A57)
    • GPU: Adreno 430
    • Depolama: 32/64/128 GB
    • RAM: 3 GB
    • Kamera: 12.3 MP, f/2.0, lazer otofokus, çift LED flash
    • Ön Kamera: 8 MP, f/2.4
    • Batarya: 3450 mAh
    • Renkler: Aluminium, Graphite, Frost, Gold
    • Diğer Özellikler: USB Type-C, Parmak İzi Okuyucu, Hızlı Şarj, Metal Gövde, Stereo Hoparlör

Kullanıcı Listesi

• KRML - Gold - 64GB - Amerika (H1511)
    • meshutx - Graphite - 32GB - Uluslararası (H1512)
    • Yudmud - Gold - 64GB - Uluslararası (H1512)
    • Ella - Gold - 64GB - Amerika (H1511)
    • linux_gemini - Gold - 64GB - Uluslararası (H1512)
    • Gwynbleidd. - Silver- 32GB - Uluslararası (H1512)

Kullanılmasında sıkıntı olmayan Type-C Kablolar:http://www.amazon.com/gp/registry/wishlist/IOGWYK5NXWAE/ref=cm_wl_huc_title

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukXIII -- 18 Kasım 2016; 23:2:0 >

• Google'ın 6P'nin yanında 5X'i çıkartmasının sebebi bu zaten, dediğiniz ucuz telefon mantığı. Ancak Nexus 6P daha çok Google'ın kendi amiral telefonu gibi. Ayrıca bu özelliklere sahip bir telefonu 1200TL'ye bulabiliyorsanız söyleyin biz de alalı.Note 5 ile aralarında da 150 dolar fark var. Ne derseniz diyin Nexus 6P 2015'in en iyi telefonudur, ardından Note 5 gelir.
  • Ne zaman satisa cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbosa78

Ne zaman satisa cikar.

P8 mayıs ayı gibi duyurulmuştu hala satışa çıkmadı. Bu da önümüzdeki sene şubat mart gibi satışa çıkar heralde türkiyede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha çabuk satışa konacağını tahmin ediyorum ama fiyat beklentisi nedir acaba
  • Keşke 1700'lerden girse
  • Pahalı olucak gibi

• Gelsin de ne zaman gelirse gelsin. En azından paralel ithalatla bile gelse iyi olur. Benim için rüya telefon. Uzun zamandır bir Nexus telefon istiyordum. İnşallah Huawei elini çabuk tutar da Avrupa'yla aynı anda satışa sunar. Amerika'da bile bir ay sonra satışa çıkacağını düşünürsek her halükarda bekleyeceğiz.
  • Türkiye'de nerede bulabiliriz ?
  • Lifeforest kullanıcısına yanıt
    Daha tam anlamıyla satışa çıkmadı,ön siparişte zaten.Huawei'ye konu hakkında birsürü kişi mesaj attı ancak beklemede kalın dediler
  • Güzel telefon, arkadaki siyah kısım kötü gözüküyor ama siyah telefon tercih edilirse o da daha normal olur herhalde. Yeni telefon alacak biri başka telefonlara bakmasın bence.
  • O siyah kısım malesef metal kasa olduğu için içindeki antenlerin konulduğu nokta :)
  • 6 plus ı satar 6p alırım bi dal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TypeR_Mbt

O siyah kısım malesef metal kasa olduğu için içindeki antenlerin konulduğu nokta :)

Hocam renge göre değiştirseler orayı daha iyi olurmuş, beyazda orası koyu gri falan olsaymış örneğin.
  • Çıkış Tarihi nedir, z5 düşünüyordum ancak bu daha hoşuma gitti. Sanırım g2 den buna terfi edeceğim.

• Ön kamera 8 mp olduğu yazıyor Google Nexus sayfasında. Bide gold renk yazmıyor 3 renk yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

quote:

Orijinalden alıntı: TypeR_Mbt

O siyah kısım malesef metal kasa olduğu için içindeki antenlerin konulduğu nokta :)

Hocam renge göre değiştirseler orayı daha iyi olurmuş, beyazda orası koyu gri falan olsaymış örneğin.

Onun için skin üreten firmalardan illaki kaplama çıkacaktır oraya,onlardan alır kapatırsınız gayette renk uyumu olur o zaman :)
  • kullanılan erkan note 5in erkanı sanırım PPI yoğunlukları falan aynı çünkü, acaba onun kadar parlak ve doygun mu renkler?

• @Reliq Herhangi bir bilgi yok şuanlık o konuda.Ancak Note 5'in 1 tık altı olabilir diye düşünüyorum ben.

@Francis J. Underwood Gold rengi şuanlık sadece Japonya için var.
  • 810 ile gelmese ciddi ciddi düşünüyordum... :/
  • telefonların kalınlıkları ölçülürken en kalın notadan mı yoksa kenar kalınlığı mı ölçülüyor? meselâ bu telefonun 7.3mm kalınlığı kamera çıkıntısı ile beraber mı? eğer boyleyse kenarları daha ince.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.