Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
13
Favori
31.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kurlar ve ülkemize gelmemesi.
    Ben çok düşündüm ama boyutu bana büyük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha once yayinladimmi bilmiyorum ama amerikadan cihaz almak isteyenler asagidaki videoya goz atabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=UqLLx98fsU8
  • 3 gündür amerikadan gelme çihazı kullanıyorum gayet güzel ve başarılı bir çihaz olmuş. Ancak biraz büyük ve ağır alışana kadar zaman geçmesi gerekebilir. Getirecek olan arkadaşlar dikkatli olmaları gerek bu konuda. Onun dışında 3 günlük kısa kullanımımda her hangi bir sorunla karşılaşmadım. Pil süresi ve UI'ı gayet başarılı zaten 3 senedir galaxy nexus kullanıyordum ondan hiçbir sorun yaşamadım alışma süresinde. Android için nexus candır
  • power ve ses butonlarına yanlışlıkla dokunduğunuzda tuşları kilitleyen google store dan ücrestsiz yükleyebileceğiniz "volume lock & control" programını tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

3 gündür amerikadan gelme çihazı kullanıyorum gayet güzel ve başarılı bir çihaz olmuş. Ancak biraz büyük ve ağır alışana kadar zaman geçmesi gerekebilir. Getirecek olan arkadaşlar dikkatli olmaları gerek bu konuda. Onun dışında 3 günlük kısa kullanımımda her hangi bir sorunla karşılaşmadım. Pil süresi ve UI'ı gayet başarılı zaten 3 senedir galaxy nexus kullanıyordum ondan hiçbir sorun yaşamadım alışma süresinde. Android için nexus candır

sırf şunun için Amerika'ya gideceğim. :D
    Şaka bir yana Bilet takip ediyorum. Uygun fiyat bulunca gideceğim, gidince de alacağım :D
    Amazon, gethuawei ve play store? Siz nereden aldınız? Ne kadar sürede teslim oluyor amazon haricindeki sitelerden alınca?

• amerikadan alınan 6p ler, tr de 4.5g uyumlu değil diye biliyorum.

https://eksisozluk.com/entry/55765207
  • sryche S kullanıcısına yanıt
    Birkaç bant eksik ama o bantlar da asıl trafiğin taşınacağı bantlar değil. Yani çoğunlukla 4g çalışacak Amerikan Nexus'larda.
  • Arkadaşlar merhabalar.
    Mate 8 ile bu cihazı kıyaslasak hangisini tercih ederdiniz?
    Şimdiki telefonum Gflex, nexus p6ya geçisteki tek korkum, ekran boyutunun düşecek olması. Alıştım büyük ekrana
    Mate 8de iyi bir cihaz gibi duruyor. Sizce hangisi daha iyi bir seçenek?
  • Benim daha farklı bir sorum olacak.

Avrupa'dan getirme imkanım var şu anda fakat aklıma takılan önemli bir soru var. Bu telefonlar bozulursa ne yapacağız? Garantisi olsun diye demiyorum, parasıyla da yaptırırım sorun değil ama Huawei Türkiye tamir edecek mi, yoksa elimizde bozuk telefonla mı kalacağız?

Bu konuda bir şeyler söyleyebilirseniz çok sevinirim.-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dharky

Benim daha farklı bir sorum olacak.

Avrupa'dan getirme imkanım var şu anda fakat aklıma takılan önemli bir soru var. Bu telefonlar bozulursa ne yapacağız? Garantisi olsun diye demiyorum, parasıyla da yaptırırım sorun değil ama Huawei Türkiye tamir edecek mi, yoksa elimizde bozuk telefonla mı kalacağız?

Huawei Türkiye bakmaz büyük ihtimalle sonuç olarak onlar resmi olarak Türkiye'ye getirmiyorlar cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yudmud

quote:

Orijinalden alıntı: Dharky

Benim daha farklı bir sorum olacak.

Huawei Türkiye bakmaz büyük ihtimalle sonuç olarak onlar resmi olarak Türkiye'ye getirmiyorlar cihazı.

Zannetmiyorum. Getirmese de bakar, bakmak zorunda! Sonuçta arkasında Huawei yazıyor.

• Sonunda nexus 6p 64 GB siparişimi verdim . 2 haftaya gelecek . Zamanında Nexus 4 zamanında çok aktif şekilde kullandım çokta memnun kaldım . Umarım bundanda memnun kalıcaz
  • Ekim ayından beri Amerika çıkışlı Nexus 6P 64 GB kullanıcısıyım,

Cihazım geçtiğimiz pazar sabahından beri sinyal almıyor. (No Service / Hizmet Yok) Turkcell kullanıcısıyım, varolan bütün operatörlerle de denedim.
    Cihazın burada hiçbir garantisi/servisi/yedek parçası yok, bilginize. Kimse bakmıyor.

O kadar memnunum ki hala kullanmak istiyorum, yaşadığım bu saçma soruna rağmen.
    Bu cihazı kullanıp aynı sorunla karşılaşan oldu mu, cihazı Amerika'ya geri yollamadan önce sormak istedim.
  • AlainProst A kullanıcısına yanıt
    International model kulaniyorum bir sikinti yok, cellular network settingsden network operators e girip el ile turkcell secmeyi deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cure4itch -- 24 Mart 2016; 0:06:44 >
  • 2 haftadır international modeli kullanıyorum sıkıntı yok bende. Üstteki arkadaşın dediği olmazsa factory reset atmayı deneyin.

• inşallah önümüzdeki haftasonu US'deyim.
    Nexus 6p ile aranıza katılacağım inşallah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

inşallah önümüzdeki haftasonu US'deyim.
    Nexus 6p ile aranıza katılacağım inşallah :D

Hocam zaten çok kullanan yok biz bizeyiz

• Benim cihazım da geldi. 2 gün oldu henüz. Şimdilik çok memnunum, yağ gibi cihaz
  • merhaba,nexus 5'ten nexus 6p'ye geçtim sonunda.
    telefon çok iyi ama bir sıkıntım var.
    karşı tarafın sesi az geliyor gibi,var mı aynı sorunu yaşıyan?

haftasonu rootlayıp pure nexus romu kurdum devam ediyor gibi ses sorunu.
  • emregulay kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bana da biraz az gibi geldi ama karşı tarafı duyamayacak kadar değil elbette. Biraz da operatör ve karşı tarafın cihazıyla, bağlı olduğumuz baz istasyonla ilgili bir durum gibi geldi bana. Örneğin eşimle konuşurken (Nexus 4'ü var) ses sonuna kadar açık olmasına rağmen biraz daha açmak istiyorum, abimle konuşurken (HTC M8) ses ideal seviyede geliyor, annemle konuşurken (tuşlu, eski bir Samsung :)) ise sesi kısıyorum (sesi tiz :)).

Belki Amerika'nın (benim cihazım Amerikan versiyonu) sağlıkla alakalı uygulamaları sebebiyle sesi kasten kısmış olabilirler diye düşündüm ama araştırmadım henüz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.