Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece Chrome kullanırken değil arada başka uygulamalarda da oluyor. Android 10'a güncelleyince oldu önceki sürümlerde bir problem yoktu. 8.2'de yağ gibi akan telefon ne hallere düştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

Sadece Chrome kullanırken değil arada başka uygulamalarda da oluyor. Android 10'a güncelleyince oldu önceki sürümlerde bir problem yoktu. 8.2'de yağ gibi akan telefon ne hallere düştü.
    Katılıyorum söylediklerinize. Şöyle bir güzel güncelleme alsakta yağ gibi akıcı telefon geri gelse.
  • Arkadaslar bu telefonda orjinal.stock rom nereden iner ve nasil yuklenir biri anlatabilirmi.rica etsem.

Nette aradim bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    En kolay yöntem hisuıte. Hisuıte bağlanmak için telefonu usb ile pc ye bağlayın sonra yapılması gerekenler programda gösteriliyor. Bağladıktan sonra önceki sürüme dön diyin İnternetten orijinal bir önceki yazılımı indirecektir. Fakat bu yöntem telefonu sıfırlar yedekleme yapıp öyle uygulayın. Yapamazsanız sorununuzu buraya yazın eğer elimizden gelecek bir şey varsa yardımcı oluruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouzhan_sen

En kolay yöntem hisuıte. Hisuıte bağlanmak için telefonu usb ile pc ye bağlayın sonra yapılması gerekenler programda gösteriliyor. Bağladıktan sonra önceki sürüme dön diyin İnternetten orijinal bir önceki yazılımı indirecektir. Fakat bu yöntem telefonu sıfırlar yedekleme yapıp öyle uygulayın. Yapamazsanız sorununuzu buraya yazın eğer elimizden gelecek bir şey varsa yardımcı oluruz.
    Cok tesekkur ederim.deniyecegim
    Daha once mate 7 telefon vardi bende dload dosyasina update.app i atıp 3 tusla yukluyordum.Huawei den epey uzak kaldim o yuzden sordum.Custom rom ..root isleriyle ilgili degilim.sadece arada bir temiz stok rom kurmak istersem dye sordum.Bu arada manuel olarak rom huawein stesini talan ett yok sanirim.Ru uzantili bazi sitelerde romlar mevcut.Oradanda indirip yukleyebilirim sanirim.

Bu arada stok rom yuklemede (sd karta dload klasorunu atarak) bootlader acik olmasi gerekmiyor dmi.Huawei bootlader konusunda artik defterleri kapatmis sanirim.

İyi geceler /Hayirli ramazanlar.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    Hayırlı ramazanlar hocam. Bende mate 20 lite ile başladım huawei'ye ve hard reset dışında telefona bir işlem yapmadım ama eğer sorun ile karşılaşırsam yapacağım ilk adım hısutıe'dir. Çünkü siz telefonu pc ye bağladığınızda telefonunuzun orijinal romunu İnternet üzerinden yükleyip kuruyor ve rom aramaya hiç gerek kalmıyor. Bootloader konusunda da hiç Rom yüklemediğim için bilgim yok maalesef.

• Nefret ettim artık bu telefondan şu virüs biter bitmez değiştireceğim. Parmak izi okumuyor kanser etti beni başka başına gelen var mı ? Navigasyon açıyorsun adres ekranına girebilmek için 500MB ram var sanki deli gibi kasıyor. Lanet ya tövbe bir daha bulaşmam bu markaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therevengercat -- 2 Mayıs 2020; 2:52:8 >
  • therevengercat kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuyucu 1.5 sene olmasına rağmen halen hızlı şekilde okuyor. Navigasyon da adres ararken kasma azda olsa bende de var . Biraz sorunlu cihaz galiba bende değiştirmeyi düşünüyorum hocam tam ekranda yazı yaziyorum ana ekrana atıyor ekran parlaklığı kafasına göre kısıyor halen duzelmedi .

• EMUI 10.1 almıyor sanırım listeler de adı yok
  • Merhaba arkadaslar, abimde mate 20 lite var.
    Volte cihazinizla uyumlu degil diyor turk telekomda. Herkeste mi boyle? Duzeltmenin bir yolu var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Arvelo

Merhaba arkadaslar, abimde mate 20 lite var.
    Volte cihazinizla uyumlu degil diyor turk telekomda. Herkeste mi boyle? Duzeltmenin bir yolu var mi
    Anneme verdiğim cihazda volte açık. Online işlemlerden dene bir oradan açmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Anneme verdiğim cihazda volte açık. Online işlemlerden dene bir oradan açmıştım.

Alıntıları Göster
    oradan deniyorum lakin cihazınız desteklemiyor diyor, ithalatçı garantili olmasıyla mı alakalı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.
    Valla bende de başladı şaka gibi whatsapp grubun adı ekranın üstünde karpuz gibi belli kapayıp biraz bekleyince gidiyor şaka gibi çözümü ekran değişimi heralde benim ithalatçı garantiliydi

• Arvelo kullanıcısına yanıt
    bendeki de ithalatçı garantili. İlginç.
  • Arvelo kullanıcısına yanıt
    ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

Aktif olarak kullanıyorum sıkıntı yok destekliyor.

• krmakmn kullanıcısına yanıt
    Biz kullanamıyoruz. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Online işlemler uygulamasından denediniz mi açmayı?

• krmakmn kullanıcısına yanıt
    Uyumlu değildir diyor.

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• sürekli galeride bir fotoğrafın binlerce kopyası çıkıyor virüs mü telefon sorunu mu acaba?

galeride 4 bin resim var normalde ama şu an 100 bin resim var. kendi kendine kopyalıyorum sürekli ayni resimleri.

açtığı klasörün ismini yazıyorum default-album-200-37378274

bilenler yardımcı olsun lütfen

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.