Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.100
Cevap
104
Favori
679.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı uygulamalardan bildirim alamıyorum. Özellikle bu uygumalar mail uygulamaları olunca büyük önem arz ediyor. Mate 20 Lite'da bu durumu nasıl çözebilirim? Okumadığım konu, denemedim yöntem kalmadı bu arada. Sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var.
  • Haydaarr kullanıcısına yanıt
    güncellemeleri yapmadım telefonun. up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chirkinordek kullanıcısına yanıt
    Senkronizasyon açmayı deneyin, Ayrıca bildirim, Ayarlarına girip hangi uygulamada sorun yaşıyorsanız ona bakın bildirimler aktif olması gerekiyor. Uygulama silinebiliyorsa silin tekrar yükleyin eğer silinmiyorsa verileri ve önbelleği temizleme yapın, ayrıca ayarlar> sıfırlama > ağ ayarları sıfırlama deneyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Faturalı mı faturasız mı hattınız?

• krmakmn kullanıcısına yanıt
    Faturalı

Virüs programı indirip test edin, ayrıca dışarıdan yüklediğiniz bur uygulama virüse sebebiyet vermiş olabilir bur inceleyin bunu kaldırmanız lazım eğer kaldırdığınız halde devam ediyorsa sorun hard reset denemeniz buda sonuç vermez ise başdan yazılım yüklemeniz gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Arvelo

Merhaba arkadaslar, abimde mate 20 lite var.
    Volte cihazinizla uyumlu degil diyor turk telekomda. Herkeste mi boyle? Duzeltmenin bir yolu var mi
    Ben Vodafone faturasız kullanıyordum volte vardı. TT geçtim volte yok. Forumda TT bölümünde konusu var zaten bakabilirsiniz. Faturasıza volte desteği vermiyorlar onu biliyorumda. Faturalıda nasıl durum bilmiyorum.
    İlginç bir durum aynı telefon aynı operatör bana hd+ sunuyorlar sizde yok.

• krmakmn kullanıcısına yanıt
    Ben bu ülkede bir şeyleri sorgulamayı, bir şeylere şaşırmayı bırakalı çok oldu kardeşim. Normaldir olur böyle şeyler...

• quote:

Orijinalden alıntı: chirkinordek

Arkadaşlar,

Bazı uygulamalardan bildirim alamıyorum. Özellikle bu uygumalar mail uygulamaları olunca büyük önem arz ediyor. Mate 20 Lite'da bu durumu nasıl çözebilirim? Okumadığım konu, denemedim yöntem kalmadı bu arada. Sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var.
    Merhaba ayarlardan pil kısmına girin güç tasarruf modu aktif ise kapatin o açıkken bildirim gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: vaneyck

herkese merhaba, ortalama 1 yıldır huawei mate 20 lite kullanıyorum ve gerçekten çok severek kullanıyorum. Oyun oynamamakla birlikte ekseriyetle sosyal medya, video seyretmek, müzik dinlemek ve telefon görüşmesi yapmak için kullanıyorum.

Gelelim sizlere danışmak istediğim konuya. Ben dün geceye kadar hiç güncelleme yapmadım :-) 8.1 kullanıyordum. Aylar önce 9.0 güncellemesi gelmesine rağmen güncelleme yapmadım. Çünkü Özellikle 9.0 deki pil performansı ve belirsizlikler beni güncelleme yapmaktan alıkoydu. Açıkcası ben 8.1 in gayet stabil olduğunu düşünüyorum. Tabi diğer güncellemelerde deneyimim olmadı.

Dün gece (muhtemelen benim de hatam) gece yarısı kendi kendine 9.0 güncellememsi yaptı. Şimdilik 1 günlük performansını anlamam mümkün değil, malum evlerdeyiz ve rutin kullanımımızın dışında bir kullanımım var.

Size sormak istediğim soruya gelince, güncellemeye devam edeyim mi? (9.1 de hemen arkasından geldi tabi, muhtemelen peşi sıra 10.0 da gelecek) Yoksa yol yakınken 8.1 e geri döneyim mi?

Benim için stabilite kadar şarj süresi de en önemli kriterlerden biri.

10 nasıl olsa yükleyebilecek durumda olacağım, beta olmayan bu 10.0 versiyonunun pil/ekran süresi performansı nasıldır?
    Stabilite sorunu var mı?
    Merhaba hocam, benim cihazda birkaç gün önce kendisi güncellemiş, sürüm 9.0.1 olmuş. Hiç beğenmedim yeni halini, güncelleme kapalı olmasına rağmen nasıl güncelleme yaptı aklım almıyor.
    Siz ne yaptınız geri dönebildinizmi? Telefonu ilk aldığım hale nasıl geri getirebilirim acaba?

• denedim denedim olmuyor. bu telefonu aldığım güne lanet olsun vallahi. iPhone al kafan rahat olsun. bir daha Huawei alirsam 2 olsun

Yeniden komple yazılım atmanız en sağlıklı yöntem, birde garanti devam ediyorsa servise verini. Çözüm bulacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haydaarr

denedim denedim olmuyor. bu telefonu aldığım güne lanet olsun vallahi. iPhone al kafan rahat olsun. bir daha Huawei alirsam 2 olsun
    Hocam sizin sorununuzu ilk defa görüyorum ben konuda. 2019 ocak ayından beri telefonu kullanan biri olarak.
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir kullanım. Sanırım daha çabuk şarj olsun diye yapıyordunuz. Herkesi ters köşe yaptınız diyecek söz bulamıyorum. Yani mantıken kapalıyken gider az gelir fazla. Ama açıkkende şarj seviye ölçümüne göre akıllı davranıyor da olabilir. Yani ne denir ki?

• Arkadaşlar selamlar ya ben suan 5s kullanıyorum bu telefon 3 yıllık oldu ve iş görüyor halen örnek olarak pubg oynatmıyor ama valla kamerasını açtığım zaman görenler masallah cekiyor video clash of vs gibi oyunlar legends gibi oyunlar da sorun yok
    Neyse ben 6 san iyi 6s den bi tık düşük olan 5se modeline bakıyordum bu telefonun tipi hoşuma gidiyor ^^ kullanan Arkadasların yorumlar iyi 5se için
    Bunu kontrol ederken öyle mate 20 lite ile p 30 lite modellerini tavsiye ettiler bi bak dediler ( aralarında p 30 daha yüksek model ama upload dowload vs işleri düşük birde kamera kıyaslamaların da mate 20 daha iyi gibi deniliyor , ama bir birine çok yakın birbirini aratmıyor deniliyor tabi 2 sini iyi takip eden veya kullanan farklı yorumlar )
    bende suan kontrol ediyorum da genel olarak iyi yorumlar olsada bu 2 model için 2 yıl içinde donma kasma gibi sorunlar çıkartmaya başlıyormuş Yani düşündürücü elimdeki cihaz 3 yıla yakındır benim öyle şikayetlerim yokken garanti suresindeki cihazlarda bu şekilde sorunlar çıkmasıda soğutuyor insanı
    Bu cihazları uzun zamandır kullanan birileri yorum atarsa sevinirim
    Sizce bunlardan hangisi
    Veya aklımdaki modellerden biri 6s mi
    Veya veya veya
    Sizce f/p olabilecek 5 Se mi 2. El olarak bakıyorum not düşeyim
    5 se 900 civarı ( garantisiz )
    Bu araştırdığımız 2 model 1500-1800 arası garanti durumuna göre (10-16 ay )
    6s 1600-1700 civarı ( garantisiz )
    ( iOS a aklımın gitmesi buradan yazanlar var virüs vs donma takılma kamera vs ben bunları hiç yaşamadığım İçin böyle şeylerle karşılaşırsam pişman olurum diye )

• Maalesef mate 20 lite cihazım 9. Ayda hayalet ekran oldu. Servise gönderdim. İnşallah tamir edilir. Zira kapatıp belli bir süre bekleyince kayboluyor. Ama, açılış ekranindaki huawei yazısı bile, belki 20 saniye kalıyor ekranda ve hayalet oluyor. Opera kullanıyorum. Ekranın alt kısmı opera görüntüsü. Servise fotoğraflarını da çekip gönderdim. İnşallah en azından ekranı degistirirler. Servis kontrolünde arıza tesbiti kuyrukta gibi birsey yazıyor. Bakalım. Bekliyoruz. Bu modelin kronigi imiş meğerse bu sorun. Yıllardır belki 50 den fazla model kullandım ama hiç ekran sorunu yaşamadım. Sanırım yine amoled olan samsunga döneceğim

• sezerede S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Amoled yanığı da meşhurdur unutmayın.

Evet, ama hiç denk gelmedi bana, o biraz da lokal sanırım. Ama mate 20 lite kronikmis diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerede

Maalesef mate 20 lite cihazım 9. Ayda hayalet ekran oldu. Servise gönderdim. İnşallah tamir edilir. Zira kapatıp belli bir süre bekleyince kayboluyor. Ama, açılış ekranindaki huawei yazısı bile, belki 20 saniye kalıyor ekranda ve hayalet oluyor. Opera kullanıyorum. Ekranın alt kısmı opera görüntüsü. Servise fotoğraflarını da çekip gönderdim. İnşallah en azından ekranı degistirirler. Servis kontrolünde arıza tesbiti kuyrukta gibi birsey yazıyor. Bakalım. Bekliyoruz. Bu modelin kronigi imiş meğerse bu sorun. Yıllardır belki 50 den fazla model kullandım ama hiç ekran sorunu yaşamadım. Sanırım yine amoled olan samsunga döneceğim
    Kasa yamulmuş, para istiyorlar ekran ve dokunmatik panel değişimi için. 1 kez olsun cebe girmedi. Eşim kullanıyor, hep masada vs durur telefon. Huawei ilk zamanlarinda servisi ile meşhur olmuştu. Şimdi ise yolmaya calisiyor servis. Huawei de buna göz yumuyor bu degisimlerden maliyet olmaması için. Yazık. Hayalet ekrana karşı kasa yumuk savunması. Ne alaka. Büyük konuşmayayım ama, bedava gelmedikçe asla huawei almam bir daha. Zaten meşhur hayalet ekran mate 20 lite.da.

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.