Teğmen
25 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bugün telefon alıcam ama hâlâ seçemiyorum.
Daha önce redmi note 8 ve mi 9 t kullandım iki cihazda da sensör sorunları yaşadım adım saymıyorlardı ve navigasyon doğru çalışmıyordu.. Fikir verin lütfen teşekkür ederim.
Philips android led tv almıştık 3 yıl oldu 2 yıl daha garantisi var ghostscreen sorunu ve alt kısımda siyah bulut gibi lekeler mevcut. Mağazayı arayıp söylediğim zaman buraya getirmeniz gerek deniyor büyük olduğu için de mağazaya götürme şansım çok olmuyor pek. 2 yıl Philips 3 yıl Teknosa garantili ürün sizce yenisini mi alayım yoksa mağaza adam gibi tamir eder mi ?
Annem 69 yaşında E devlet üzerinden belge çıkartıyorum fakat refakatçi ve yakınların tc numaralını girmem gerekiyor mu ? Ve bizim geri dönmemiz mi gerekiyor 13 gün kalıp döneceğiz.

E devlet sisteminde böyle yazıyor (Beraberindeki Yakınlarının T.C. Kimlik Numaraları, Doğum Tarihleri ve İsimleri (Varsa Eşiniz Hariç En Fazla 2 Kişi Refakatçi Olabilir. Refakatçiniz Gidiş Tarihinden Sonraki 3 Gün İçerisinde Tekrar Dönüş Yapabilir.)

Ben arabayla götürüyorum ama dönmeyeceğim direkt bu şekilde izin belgesi çıkartsak yolda sorun olur mu
siteye girildiği zaman ekranda sadece tek bir resim gözükecek..
o resmin üzerinde yapım aşamasındadır ve iletişim numarası yazacak bu kadar ?

Yardımcı olabilecek var mı
Mevcut ram 8GB DDR4 3000MHz yanına 8GB aynı değerlerde farklı marka ram alsam olur mu yoksa aynı marka olmak zorunda mı ?
silinsin konu çözüldü...
Evin altında dükkan var içindeki kolon çatlamış bu işlerden anlayanlara soruyorum sıkıntı yaratır mı, ve bunu nereye bildirmemiz gerekiyor belediye veya hangi kuruma ?

Benim baktığım modeller Qashqai 4x2,Tucson 4x4,Golf,Passat,Insignia, aklıma başka gelmiyor şimdilik.

Mevut araç egea dizel, yola daha iyi tutunacak sürüş keyfi daha iyi bir araç ile değiştirmek istiyorum fikir önerilerinde bulunursanız çok memnun kalırım teşekkür ederim

dizel benzin olması fark etmiyor ama otomatik şanzıman olması ilk tercihlerim arasında.
Dün aldım üzerinde uyumlu yazdığı halde olmuyor.
İşlemcim amd ryzen 5 1600 am4
aldığım soğutucu da am4 uyumlu ama tırnaklar daha ufak kalıyor uymuyor.. Nasıl çözerim bu işi

merhaba egea aracımın fabrika çıkış ampullerin gece performansı çok kötü aynı zamanda selektör atarken de etkisiz kalıyor, hangi markanın ampullerini (Halojen) öneriyorsunuz? Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Çalışmıyor
İlgi Alanları: Araba sürmek, uzun yolculuk, yüzmek, basketbol, voleybol, formula1, Serbest dalış, tüplü dalış...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 115
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.