Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.506
Cevap
173
Favori
822.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1038
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 137
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 114
  • Favoriye Eklediklerim 174
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (724 mesaj) beyzafer (597 mesaj) Kafkaslı57 (441 mesaj) a26b (424 mesaj) HackYemeFuckYeah (294 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5616 mesaj) Mobil (5760 mesaj) Tablet (513 mesaj) Mini (808 mesaj) Uygulama (3089 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    2685 Mesaj
    Güncelleme lazım 10 sürümüne düzelsin diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2295 Mesaj

Maalesef can sıkıcı sorunlar var bahsettiğiniz gibi küçük bir yama paketi ek güncelleme gelse iyi olacak ama bu konuda hiçbir ses yok... Geçenlerde yazmıştım güncelleme sonrası magazin kilit açma yeni resim indirmiyor bende sizede de aynı durum mevcut mu?

|
    |
    beyzafer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1976 Mesaj
    Emui 11 çıksın belli bir sure sonra EMUI 10.1 i Mate 10 pro icin verirler. Çünkü benzeri Mate 9 Pro da oldu EMUI 9.1 yayinladilar.

• Yarbay
    2764 Mesaj

Bende halen yavaş şarjla kullanıyorum telefonu
    Bir türlü hızlı şarj olmuyor telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Whisper911 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj

Fakat Mate 10 serisi direkt olarak hiç bir 10.1 güncelleme planı listesinde de yok. Mate 9 da öyle miydi? Şu an benim tek isteğim bizdeki 10 sürümüne performans iyileştirmesi ve hata gidermesi için bir güncelleme gelmesi

|
    |
    aceleciburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Millet biraz sıradışı bi soru olacak ama emui 10'un arayüz ve animasyonlarını emui 9 veya 9.1 üzerinde çalıştırmanın yolu var mı? Çünkü bence 9 sürümü performans açısından gayet iyiydi ama 10 da görünüş ve akıcılık açısından iyi. Bu ikisini beraber nasıl kullanabilirim

• Yarbay
    2499 Mesaj
    Kamera ve düzeltilmesini istediğiniz Android 10 sorunları için geri bildirimde bulunmayı ihmal etmeyin lütfen.
    Ya şu bahsi geçen hataları düzeltsinler ya da daha önceki sürümlere dönüş hakkı versinler. (Hatta mümkün olsa Android 8'e dönmek isterdim.)
    Gerçi bu kadar beklettikten sonra verdiğin güncellemenin bu kadar rezil olması da ayrı bir başarı, yine şaşırtmadı.
    |
    |
  • Yarbay
    14911 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Porfador

Millet biraz sıradışı bi soru olacak ama emui 10'un arayüz ve animasyonlarını emui 9 veya 9.1 üzerinde çalıştırmanın yolu var mı? Çünkü bence 9 sürümü performans açısından gayet iyiydi ama 10 da görünüş ve akıcılık açısından iyi. Bu ikisini beraber nasıl kullanabilirim
    Custom Rom atılabilir yapan varsa ama bence hiç uğraşmayın.

Ben geliştirici seçeneklerinden animasyonları kapatıyorum her zaman hem az da olsa pil hemde performansa etki ediyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2020 Mesaj

Ben güncellemeyi sabit İnternetim bir süre olmadığı için 5 gün önce yaptım. Birkaç denemeye oldu. Cihazı açıp kapattım filan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    br251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2020 Mesaj

Ben telefonu aldıktan yaklaşık 1 yol sonra hızlı şarja geçtim. Onu da şarj soketi ve kablosu değişikliği ile başardım.

|
    |
    musab63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    605 Mesaj
    Chrome neredeyse kullanılamaz hale geldi, özellikle Ekşisözlükte çok fena donarak çalışıyor. Buna çözüm bulabilen var mı?

• Binbaşı
    1472 Mesaj
    bu sorunları görünce iyi ki 9.1 de kalmışım diyorum. 10 yüklemeyi kesinlikle düşünmüyorum. telefon şuan çok stabil ve problemsiz.

|
    |
  • Yarbay
    2764 Mesaj

Hocam araştırmalarım sonucu bulunduğum ilde iyi bi tamirci buldum.
    biraz önce gittim orjinal şarj soketi Ş.urfa'da yok dedi.İnternetten sipariş edersek orjinal değildir şayet orjinal olmayan parçayı takarsak
    hızlı şarj özelliği gelir ama şebeke sorunu yaşarsın dedi.

Ya hurda bi telefon olacak( Ki oda baya baya zor iş ) içinden çıkaracağız yada dedi teknik servise yollarsın.

Yarın birde teknk servisle görüşeceğim.Fiyatı nedir acaba bilgniz var mı?

Birde sizde şebeke sorunu falan oldumu?

|
    |
    lansker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2020 Mesaj

Ben en ucuzunu aldım ve taktım. Şebeke ile alakası yok. Şebeke antenleri kapakta. Kapağı sökerken içine edebilir...

Onu kastetmiştir. Kapağı sökmek için ısıtıcı filan lazım. Benim kapağın kaplamasını bozdum. Ancak bütün herşey sağlam.

Kısacası en kötüsü de hızlı şarj yapıyor.

|
    |
  • Teğmen
    210 Mesaj

şebeke ile dediğiniz doğru olabilir, ben geçen ay servise vermiştim telefonumu usb kartı ile anten kartını da değiştirmişler neden olarak çekmiyor gibi bir şey yazıyordu ama ben sıkıntı yaşamamıştım hiç
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Merhabalar, Huawei'nin google lisansları sona ermiş. Haberin linkini paylaşıyorum.

https://www.technopat.net/2020/08/17/eski-huawei-telefonlar-icin-android-guncellemeleri-sonlanabilir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrix -- 17 Ağustos 2020; 14:15:22 >
    |
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj

Başka bir tarayıcı kullanmaktan başka çaresi yok. Ben "Microsoft Edge" yi tavsiye ederim.
    |
    |
    Protez Bacaklı Çekirge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    100 Mesaj

Bende de başladı Twitterda donma ve takılma. Mobil ve wifi ikisinde de oluyor. Android 8 hiçbir sorunum yoktu keşke 9 a geçmeseydim

|
    |
    setcom_2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2907 Mesaj

yok abi yok ben bunların vereceği gün güncellemeyede sokayım. bozduları kamera algoritmasına da ayrı sıçayım.

|
    |
    Protez Bacaklı Çekirge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Bluetooth da bozuldu bende. Emui 10 sonrası Freebuds 3 ve Beats Solo 3'e leş gibi ses vermeye başladı telefon. Bazen iyi veriyor bazen çamur gibi. Telefonun tüm ayarlarını sıfırla dedim. Bluetooth cihazları resetledim gene de işe yaramıyor. Şunları değiştirdim gene de olmuyor 🙄

|
    |
    erhanercan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.