Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.485
Cevap
171
Favori
818.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1038
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 137
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 114
  • Favoriye Eklediklerim 172
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (714 mesaj) beyzafer (597 mesaj) Kafkaslı57 (441 mesaj) a26b (424 mesaj) HackYemeFuckYeah (292 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5611 mesaj) Mobil (5755 mesaj) Tablet (513 mesaj) Mini (797 mesaj) Uygulama (3089 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    4641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yavuzgurkan

Hocam geri dönüşte veri kaybı oluyormu?
    Mecbur yedeklemen lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj

Merhaba. Eski sürüme "Hisuite" üzerinden dönünce önceki yazılardaki gibi çökme vs. oluyor mu acaba?

|
    |
    Tesla Nikola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enessizm

Merhaba. Eski sürüme "Hisuite" üzerinden dönünce önceki yazılardaki gibi çökme vs. oluyor mu acaba?
    Cokme vs yasamadim 10 surumunden 9.1 e aonrasinda 9.0 dönüş yaptim. Hersey Huawei orjinal yazilimi ile, disaridan cihaza en ufak ekstra yazilimla ellemedim ff gibi. Suan akici bir şekilde kullaniyorum. Ram daha az kullaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 23 Ağustos 2020; 15:11:2 >
  • Er
    14 Mesaj
    Hocam bi' problem var...

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

Yardımcı olabilecek misiniz acaba?

|
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Merhabalar herkese. Bende Android sürümümü düşürüp telefondaki değişiklikleri aktarmak istedim. Öncelikle açılış hızı KESİNLİKLE daha hızlı. Arayüz hızında pek bir değişiklik yok lakin bende arada sırada donmalar vardı 2 saniyeliğine onlar kalktı. Kamera bence gündüz çekimlerinde iyileşme var ama düşük ışık çekimlerinde durum kötü oluyor. Onun haricinde beğenmediğim bir şey daha arayüz, EMUİ 10 un arayüzü kesinlikle daha iyi. Geçişler daha iyi EMUİ 10 un fakat 9 daha hızlı. Onun da haricinde Ram kullanımı 10 da 3 civarıydı hiçbir şekilde 2.99 dahi görmedim. 9 da gayet iyi 3 bazen 2 öyle kafasına göre takılıyor. Eğer ben memnun olmazsam geri geçiş yaparım derseniz işte önemli nokta:

Toplamda iki tane geçiş işlemi yaptım ben. İlk geri yüklemeyle 9.1.0.341 sürümüne düştüm. Burada problem yoktu. Normal bir şekilde 2-3 kere yeniden başladı telefon (3 küsür GB idi). Ayrıca Android 10 güncellemesi çıkıyordu. İkinci geri yükleme işleminde ise 200-300 küsür MB yükledi ve bu işlemde de her şey normaldi (yine aynı sürümdü). Ama Android güncellemesi gözükmüyordu ve hala öyle... Yeniden sıfırladım cihazımı yeniden bilgisayara bağlayıp güncelleme var mı diye baktım fakat hiçbir şekilde güncelleme gözükmüyordu. Açıkçası bu beni rahatsız ediyor, Android 9 kullanmaya devam edeceğim lakin takıntılı birisi olduğum için güncelleme gelmemesi rahatsız edici...

Ben bu şekilde bir uyarı almadığım için şuan mağdurum açıkçası. Sizde mağdur olmamanız için bunları sizle paylaşmak istedim(!)

|
    |

• Çavuş
    82 Mesaj
    10 sürümün de pubg de gozle görülür performans sorunu yaşıyorum 9.1 de gayet iyiydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Orijinal Android 10 yükledim. Cihazı sıfırladım. Baştan kurdum. Pubg deki kasma bende de vardı. Şuan yok. Temiz kurulum iyi oluyor. Ne yazıkki androidde böyle.

|
    |
    Muco-46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Nikola Tesla, yaptığınız çok kaba bir davranış. Güncelleme gelmeme problemini ekran görüntüleriyle de belirterek böyle bir problemim olduğunu size söyledim. En son görülmeniz an itibariyle 15 dakika. En azından bilmediğinizi söyleyebilirsiniz. Bundan dolayı hiçbir şekilde sövüp saymayacağım size. Lakin problemimi görüp cevap vermemeniz kadar kötü bir davranış yok. Bilmediğiniz konular hakkında da EMİN olduktan sonra cevap vermeniz daha iyi olacaktır...

• Yarbay
    4641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enessizm

Nikola Tesla, yaptığınız çok kaba bir davranış. Güncelleme gelmeme problemini ekran görüntüleriyle de belirterek böyle bir problemim olduğunu size söyledim. En son görülmeniz an itibariyle 15 dakika. En azından bilmediğinizi söyleyebilirsiniz. Bundan dolayı hiçbir şekilde sövüp saymayacağım size. Lakin problemimi görüp cevap vermemeniz kadar kötü bir davranış yok. Bilmediğiniz konular hakkında da EMİN olduktan sonra cevap vermeniz daha iyi olacaktır...
    Yas kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 26 Ağustos 2020; 10:43:17 >
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Akıllı şarj aktif olan var mı?

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Arkadaşlar yıllardır bu telefonu alasım var ama nasip olmadı 1800 TL 2. El ekran batarya yeni sorunsuz alınır mı sizce . Pubg falan işim olmaz sorun çıkarmaması ve yavaslamaması benim için yeterli . görüşlerinizi bekliyorum

• Yarbay
    2610 Mesaj

Temizse alınır ucuz güncel cihazlara koyar geçer bu cihaz hem kamera hem performansda.

|
    |
    thierry_ali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Teşekkürler başka yorum yapacak varsa sevinirim

• Yarbay
    2017 Mesaj

1800 TL ye alabileceğin cihazlara bak. Genel performans ve kalitelerine bak. Pil süresi VS senin için önemli şeyler ne ise onları karşılaştır. Cihaz işlemci gücü, gpu gücü olarak iyi. Pubg gibi bir oyunu net güzel oynuyorsun. Diğer işlevler yeterli. Kamera zamanının en güzel fotoğrafları çekiyordu. Şimdi haliyle tepe modellerden geri kaldı. Ancak hala yeterli.

Kronik sorunları ise şarj soketi. Nadir pil. Ancak alacağınız cihaz ikinci el olunca o sorunlar yaşanmış mı sorun. Başka da söylenecek birşey yok.

|
    |
    thierry_ali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    14 Mesaj

Yaşımın var olan problemle alakası nedir acaba? Ayrıca Huawei Destek cihazım ithalatçı garantili olduğu için hiçbir şekilde yardım etmiyor...

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Teşekkürler

|
    |
    lansker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2610 Mesaj
    bendeki mate 10 pro 2.5 yıllık en ufak arıza sorun vermedi nazar değmesin taş gibi
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj
    Eski cihazlar dediği bizim telefon olabilir. Eğer öyleyse EMUI 11 bizim telefonlara da gelecek demektir

|
    |
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    Huawei hangi cihazların alacağını açıklamıştı. Mate 10 grubu yoktu

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.