Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.506
Cevap
173
Favori
822.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1038
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 137
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 114
  • Favoriye Eklediklerim 174
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (724 mesaj) beyzafer (597 mesaj) Kafkaslı57 (441 mesaj) a26b (424 mesaj) HackYemeFuckYeah (294 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5616 mesaj) Mobil (5760 mesaj) Tablet (513 mesaj) Mini (808 mesaj) Uygulama (3089 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    377 Mesaj

Gsm iletişimde note 5 ekranı değişmiştim orjinal parça kullanmıyorlar. Bana kalırsa kendi servisinde değişim yapın. Geçen sene fix smart ta ekran değişimi yaptım telefonun ekranı bataryası yan citalari dahil değişmişti ve telefon sıfır gibi olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Praétorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

Cihaz tr cihazı mı? Yurtdışı cihazlarına parça tamir desteği vermediklerini söylüyorlar bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktarsamim

Cihaz tr cihazı mı? Yurtdışı cihazlarına parça tamir desteği vermediklerini söylüyorlar bana.
    yurtdışı değil benimki
    |
    |
  • Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mericucar

Gsm iletişimde note 5 ekranı değişmiştim orjinal parça kullanmıyorlar. Bana kalırsa kendi servisinde değişim yapın. Geçen sene fix smart ta ekran değişimi yaptım telefonun ekranı bataryası yan citalari dahil değişmişti ve telefon sıfır gibi olmuştu.
    1177 liraymış hocam orada da, bilmiyorum ekrana o kadar vermekte zor geliyor.İlk hali gibi oluyomu peki ekran.
  • Teğmen
    210 Mesaj

ben batarya değişimi istemiştim, batarya ile ekranda değişti hiç bir fark yok. son derece memnunum huawei servisinden
    |
    |
  • Yarbay
    2233 Mesaj
    herkese iyi bayramlar
    hocam sürekli cloud bulut depolama alanı dolu diyor nasıl iptal edebilirim cloudu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 31 Temmuz 2020; 11:52:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    982 Mesaj
    Video çekimi sabit çekerse iyi.. Ama video çekiminde bi onu odaklıyo bi bunu odaklıyo bi şunu odaklıyor kafayı yiyiyor. odakladığı neyse veya kişiye göre video parlaklığı bi kısılıyo bi açılıyor. video çekimi berbat..

Yeni çıkan serinin youtube'da tanıtım videosu izlemiştim, o telde de sölenen şu, kamera (sony lens veya sensör kullanılıyormuş) donanımı iyi ama yazılım olarak güncelleme gerekiyor...

anladım.. tmm dedim.. o güncelleme hiç gelmez, gelenler kamerayla alakasız güncelleme olur.
    |
    |
  • Yarbay
    2295 Mesaj
    Google Huawein yeni modellerine play store.. Vb. falan vermiyor malumunuz. Ama bizim telefonlarda böyel bir problem yoktu. Son güncellemeden sonra bizde mi destek kapsamından çıktık genel birşey mi var çok takip edemedim. Play store da chorme android Web servis güncellemeleri var ama yüklenmiyor. Play store yeni sürüm var mı bakayım dedim onuda göstermiyor. Play store son sürüme apk ile güncelledim. Yine değişmedi sizlerde durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi br251 -- 1 Ağustos 2020; 12:27:20 >

• Yüzbaşı
    377 Mesaj

Ekran değişeli 1 yıl oldu ve hiç bir sorun yaşamadım. Gayet iyi işçilik çıkardılar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj

Aynı sorun bende de oluştu. Birkaç defa denemeden sonra yükledi.
    |
    |
    br251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Arkadaşlar chrome donma sorununu ben şöyle çözdüm. Uygulamalardan chrome oradan depolama oradanda alanı yönet daha sonrada tüm verileri temizle dedim daha sonrada chrome u zorla durdurup devre dışı bıraktım. Devre dışı bıraktıktan sonra tekrar etkinleştirdim. Bu işlemi yapalı 1 hafta civarında oluyor ve herhangi bir donma ile karşılaşmadım. Hatırladığım kadariyla telefon kilit acma ekranındada donma yapmıyor. Denemek isterseniz deneyin. Şimdilik herhangi bir sorunum yok. Şarjın tutarsızlık yapması dışında. Bazen bakıyorum 1.5 gün gidiyor bazen 6 ile 8 saatte bitiyor. 😂😂

• Teğmen
    210 Mesaj
    yedekleme konusunda biraz takıntılı olduğum doğrudur :) magazine unlock fotoğraflarını bile yedekliyorum :) isteyen herkes ulaşabilir
    https://drive.google.com/drive/folders/19TtfOEJ82N7xBi7k0XmKlFV0jZCbDBRF?usp=sharing
    |
    |
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj
    @ Arkadaşlar, Mate 10 pro Şarj Soketi ve pil değişimi için Yetkili Servis mi? yoksa piyasa damı yaptırayım kararsız kaldım.

Bildiğim tanıdığım piyasa da iş yapan telekom bayii 320 TL fiyat verdi , orijinal takacaklarına emin olamadım. Siz ne yapardınız garantisi bitti cihaz da kılcal çizik yok.

• Yüzbaşı
    390 Mesaj

Bende hâlâ donuyor. İşe yaramadı 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HackYemeFuckYeah -- 3 Ağustos 2020; 23:12:23 >
    |
    |
    hasan0792 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

2 hafta civari oluyor suana kadar bi donma yaşamadım.

|
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1914 Mesaj
    Arkadaşlar selam;

WhatsApp'tan bir video gönderirken, bildirim panelinde video'nun yüklenme yüzdesi görünüyor ve telefon sanırım bunu sürekli yeni bildirim olarak algılayıp seri olarak bildirim sesi çalıyor. EMUI 9'da böyle bir problem yoktu. Var mı bunu çözen?
    |
    |
  • Yarbay
    2907 Mesaj

fixsmart a gönder sakın yaptırma başka yerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mngb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Emui 10 sonrası Freebuds 3'te sorunlar yaşayan var mı? Ses kalitesinde bazen düşüklük, takılmalar, cızırtılar durduk yere şarkıların hızlanması vb. Cihazı sıfırladım, sildim tekrar bağladım düzelmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    982 Mesaj

10 sıkıntılı.. maalesef performans modunu açmak zorunda kaldım. çok donmalar oluyor. galeri foto geçişleri, videolar. internet tarayıcı (marka bağımsız hepsinde), video çekimi odaklanma ve video geneli parlaklık ayarlamasında (otomatikte) sıkıntılar var. yeni bi güncelleme gelmesi şart ama hiç konuşulmuyor maalesef.

performans modunda da telefonu kullanınca ısınıyor.performans nodu kapatınca da her zaman olmasa da bazı anlar donmalar, ekran dokunmaları 1-3 sn algılamıyor.. tuhaf.
    |
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4613 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

10 sıkıntılı.. maalesef performans modunu açmak zorunda kaldım. çok donmalar oluyor. galeri foto geçişleri, videolar. internet tarayıcı (marka bağımsız hepsinde), video çekimi odaklanma ve video geneli parlaklık ayarlamasında (otomatikte) sıkıntılar var. yeni bi güncelleme gelmesi şart ama hiç konuşulmuyor maalesef.

performans modunda da telefonu kullanınca ısınıyor.performans nodu kapatınca da her zaman olmasa da bazı anlar donmalar, ekran dokunmaları 1-3 sn algılamıyor.. tuhaf.
    Birebir aynısını yaşıyorum. pil değiştirmiştim o yüzden sandım ama değilmiş.

10'a geçmesem daha iyiydi.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.