Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.507
Cevap
173
Favori
823.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1038
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 137
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 114
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (724 mesaj) beyzafer (597 mesaj) Kafkaslı57 (441 mesaj) a26b (424 mesaj) FameHooker (294 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5616 mesaj) Mobil (5761 mesaj) Tablet (513 mesaj) Mini (808 mesaj) Uygulama (3089 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
Giriş
    2910 Mesaj

anasını ziktiler bebek gibi cihazın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HackYemeFuckYeah

Ff'de bizim telefon için yeni sürüm gözüküyor mu? Yoksa bu şekilde bıraktılar mı? Kamera ve bluetooth için düzeltme güncellemesi gelmesi gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    Ben chrome takılması dışında hiç bir sorun yaşamadım 10 ile kamerasıda güzel çekim yapıyor, bluetooth ile mi band 4 ve sporda anker soundcore life q10 kullanıyorum onlarda da sıkıntı yok ama bende önceki sayfalarda anlatılan yurtdışı sürüm yüklü
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Ben ayarlar > uygulamalar > chrome > depolama > alani yonet > tum verileri temizle kismindan chrome un verilerini temizledim suan oyle kullanıyorum ne telefonda nede chrome da en ufak bir takılma ve yavaşlama yok gayet memnunum 10 sürümünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan0792 -- 18 Ağustos 2020; 13:6:11 >
    |
    |
    Protez Bacaklı Çekirge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2705 Mesaj
    Donduğu zaman şu şekilde çözüyorum ana menüye dön tekrar chrome gel donma çözülüyor kaldığın yerden devam ediyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    Arkadaşlar yeni güncelleme geliyormuş !

|
    |
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj
    @ Arkadaşlar ,
    2018 Mart ayında aldığım Mate 10 Pro cihazımın Şarj Soketi ve Pil değişimini Ankara/FixSmart servisinde 194 TL ye yaptırdım.
    Servise saat 11 gibi verdim , öğleden sonra dört gibi mesaj geldi Garanti Dışı Orijinal Parça değişimi ve ücreti konusunda bir görüşme yaptım, onayım sonrasında yapıldı yarın teslim alacağım. Sakın macera aramayın piyasada 300 - 350 TL arası fiyat verip servis iki katını ister gibi atmasyon bilgilere itibar etmeyin,
    |
    |
  • Yüzbaşı
    605 Mesaj

Bu dediğinizi de denedim ama maalesef çözüm olmadı.

|
    |
    hasan0792 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Ben de güncelleme öncesi hiç bir şekilde sorun yaşamamışken, şimdi güncelleme sonrası telefon resmen çöp oldu. Yedeklemeleri yapacağım, fakat telefon çöp olsa bile bi önceki sürüme geçmek istiyorum. Eğer bilen bi arkadaş varsa, yardımcı olursa sevinirim. Bence gelecek güncelleme de düzeltemeyecek gibi. Eski sürümde 120 mb. boş alan olduğu halde donma, kasma yokken şimdi boş hafızayı 18 gb'a yükselttim ama hala donma, kasma devam ediyor.

|
    |
  • Yarbay
    2020 Mesaj

9.0.250 mi neydi o sürümden sonra bluettoothum bozuldu. Ses kesik ve kalitesiz. Android 10 da da sorun devam ediyor. 250 sürümüne geri dönülürken döndüm, düzeldi. Sonra tekrar güncelledim bozuldu. Sorun yazılımda. Yurtdışı forumlarda çözüm yok. Onlarda çözüm arıyor. Herkes de sorun yok. Çözersen bana da söyle.

|
    |
    HackYemeFuckYeah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4649 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lansker

9.0.250 mi neydi o sürümden sonra bluettoothum bozuldu. Ses kesik ve kalitesiz. Android 10 da da sorun devam ediyor. 250 sürümüne geri dönülürken döndüm, düzeldi. Sonra tekrar güncelledim bozuldu. Sorun yazılımda. Yurtdışı forumlarda çözüm yok. Onlarda çözüm arıyor. Herkes de sorun yok. Çözersen bana da söyle.
    Geri dönüş anlatımı nerede var, bende dönmek istiyorum

• Yarbay
    2020 Mesaj

10 dan dönüş var mı bilmiyorum. Ben hisuite üzerinden 2 sürüm düşmüştüm. 9.250 sürümüne. Şuan hisuite de çalışmıyor

|
    |
    Tesla Nikola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2020 Mesaj

Hisuitede şuan Android 10 u resmi değil de Çin 635 sürümü yüklemiştim.
    Benim cihaz C55 zaten. Şuan anroid 9 geri gitme var görünüyor. Ancak sürüm numarası görünmüyor. Muhtemelen Çin sürümüne gidecek.

|
    |

• Yarbay
    4649 Mesaj

Suan yedekleme yapiyorum, birazdan eski surume gecis yapacagim.

|
    |
    lansker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2020 Mesaj

Neden dönmek istiyorsunuz?

|
    |
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    Yeni telefon alsınlar diye mi yapıyorlar anlamıyorum. Her güncelleme sonrası telefon daha kötü oldu. Kameranın ilk aldığım hali ile alakası yok ve donmalarda ayrı sorun. Keşke hiç güncellemeseydim.

|
    |
  • Yarbay
    4649 Mesaj
    Ilk 345 li surume dondum , somrasimda 246 surume.dusuruyorum. ois problemi umarim yoktur.Halen daha devam ederse garantiye verecegim ois bozulmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 21 Ağustos 2020; 17:4:58 >
    |
    |

• Yarbay
    4649 Mesaj
    246 li surume donmus bulunmaktayim ois cok iyi calisiyor hisuite de en fazla bende 9.0.0.246 indiriyor.Daha asagisi surumlere inmiyor. Tekrar guncelemek istiyimce 9.1.0.300 surumu gozukiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 21 Ağustos 2020; 18:25:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    4649 Mesaj
    9.1.0.300 surumunde daha once problem yasayan oldu mu veya goze carpan bir yenilik var mi

• Yüzbaşı
    258 Mesaj
    Hocam geri dönüşte veri kaybı oluyormu?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.