Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güncellemeleri yaptıktan sonra format atıyor musunuz önceki telimde atmam şarttı çünkü batarya kendini kalibre edemiyordu, bunda gerek var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • instagram videoları izlerken bikaç dakika sonra donuyor ve kesinlikle devam etmiyor. kapatıp yeniden açmam gerekiyor. yeniden açınca 3, 4 dakika takılmadan izliyorum. sonra yine takılıyor. sorun nereden kaynaklı olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumin ersoy -- 7 Nisan 2018; 12:27:38 >
  • merhaba,

bizde dün yeğenime mate 10 lite aldık ve bir güncelleme gelmiş telefona.

nedir ne değildir? yüklesek mi bilgisi olanlar paylaşabilir mi ?
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Hayırlı günler

Bu almış olduğunu kılıftan bende almayı düşünüyorum fakat telefonumda tam ekra kırılmaz cam var acaba en gel olurmu kabın takılmasına
  • Antalya 5m Migros’ta 1450 gibi bir fiyata düşmüştü. İlgilenenler kaçırmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameranın çıkıntılı oluşu çizilmeye müsait gibi dikkat etmek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Son versiyonunuz nedir? B131 mi B133 mu..en son 133 var guncelleyiniz yeni ozellikler vardir.

• mumin ersoy M kullanıcısına yanıt
    Bendede aynisi oluyor bazen..belki instagran kaynakli olabilir.

• omenhope kullanıcısına yanıt
    Cift hatli model olabilir..L21 modelidir buyuk ihtimal..ithalat garantilidir...

• Arkadaşlar iPhone 7 den geçmeyi düşünüyorum da çok fark eder miyiz performans olarak ?

• Arkadaşlar bende 3 gün önce aldım telefonu ama yanlış konuya üye olmuşum mate 10 konusuna :)

Telefon kullanım ve performans olarak gayet iyi kamerası çok güzel şimdilik pil ömrü biraz az gibi geldi bana ama ilerleyen günlerde daha iyi olacaktır.

• 0nekan kullanıcısına yanıt
    İlginc. İlk defa duydum huawei Türkiye ile görüşün ya da hard reset atıp deneyebilirsiniz

• hecek H kullanıcısına yanıt
    Evet atmak faydali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byldz -- 7 Nisan 2018; 18:59:24 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Huawei Mate 10 Lite satın almayı planlıyorum fakat bir çok yerden ses kalitesinin kötü olduğunu ek olarak blueooth kulaklıklarda sıkıntı çıkarttığını duydum. Forumda da sorulduğunu gördüm. Hala bu sorunlar devam ediyor mu ? Alacağım telefonda ses kalitesini çok önemli. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapalim

evet tr garantili. cam filmi ekrana yapışık çıktı. kılıf da içindeydi.
    Merhaba.Siz nereden aldınız cihazı? Birde dedikleri gibi ses azmı çıkıyor? Ben eleye eleye 2 seçeneğe indirdim.Birisi bu telefon digeri xiomi note3. Karar veremedim bir turlu.Hem nereden alacagima hemde hangisini alacağıma..

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Arkadaşlar iPhone 7 den geçmeyi düşünüyorum da çok fark eder miyiz performans olarak ?
    ???

• quote:

Orijinalden alıntı: dsgtan

Merhaba.Siz nereden aldınız cihazı? Birde dedikleri gibi ses azmı çıkıyor? Ben eleye eleye 2 seçeneğe indirdim.Birisi bu telefon digeri xiomi note3. Karar veremedim bir turlu.Hem nereden alacagima hemde hangisini alacağıma..

Alıntıları Göster
    Merhaba, bende Mi Note 3 arasında kaldım. Sonra nakiti bağlamak istemedim. Vodafone fatura üzerinden Huawei Mate 10 Lite aldım. Sesi GM 5 Plus'dan yüksek... Bir telefona göre tatmin edici. Kulaklığı yaramaz... Cihaz güzel ve şık. Mi Note 3 deneyimim olsun isterdim ancak Mi cihazlarını 2019-2020 arasında almayı planlıyorum.

• Teşekkür ederim cevap için. Hepsiburada da var yalnız siyah rengi 1489 lira satici hepsiburada mavi rengi 1490 lira fakat satici başka bir firma.Hb den almak daha güvenilir diye düşünürken digeri mavi rengi daha güzel geliyor bana.Bu arada ikiside ithalatçı firma garantili.Huwai Türkiye garantilisi ise hb de 1789lira. Bu garanti konusu düşündürüyor beni açıkçası.

• Kamera camı kılıfla kullanmama rağmen çizildi.Camı çevreleyen metaldede soyulma var.Ayrıca sağ ve sol yanlarında nokta nokta çizikler var.Kılıftan hiç cıkarmadım ve düşürmedim.Sanırım kasada kullanılan metal çok kaliteli değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsgtan

Teşekkür ederim cevap için. Hepsiburada da var yalnız siyah rengi 1489 lira satici hepsiburada mavi rengi 1490 lira fakat satici başka bir firma.Hb den almak daha güvenilir diye düşünürken digeri mavi rengi daha güzel geliyor bana.Bu arada ikiside ithalatçı firma garantili.Huwai Türkiye garantilisi ise hb de 1789lira. Bu garanti konusu düşündürüyor beni açıkçası.
    2-3 gün içinde bende almayı düşünüyorum. Aynı soruyu bende merak ediyoum. Huawei garanti için 300 TL değer mi? Gittigidiyorda axess 100 chip parayla 1362 ye geliyor gayet iyi fiyat...
    Garanti olayını ve çin den sipariş etmeden tüm ekranı saran cam filmi tavsiyelerini alabilirim...

teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.