Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huaweinin suan garanti ve teknik servisi cok iyi durumda ..bence deger yarin bir gun birnsorun yasaditinizda direk sizin adresinizden telefonu alip adresinize teslim edyor..ve ayriyetten parca fiyatlari samsunga gore cok cok uygun..HiCare uygulamasinda yaziyor..ve teknik servisle hicare uzerinden gorusebiliyrsunuz canli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fubiku F kullanıcısına yanıt
    hocam kaça aldınız? taksit sayısı? teşekkürler
  • nightsong06 N kullanıcısına yanıt
    Vodafone Yanımda ''Online telefon al" üzerinden sipariş etmiştim. Perşembe gecesi sipariş ettim. Cumartesi sabah elimdeydi. Sipariş verirken taksitli fiyatı 85₺ iken siparişi verdikten sonra 75₺ olarak işlendi. Taksitlendirmeyi 24 ay yaptım. İyi forumlar...

• dsgtan D kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburadan aldım 1789 tl garantili, satıcı hepsiburada idi. Malesef kullanılmış paketi açılmış telefon göndermişler.

Çünkü: 1-Silikon kılıf olması gereken kutu boş çıktı.
    2- Ekranda cam filmi yok.
    3- Telefonda benim aldığım tarihten 3 gün öncesine ait arşiv belgesi var.
    4- Huawei siteden sorguladığımda 25.12.2019 garanti bitiş yazıyor. Oysa ben 05.04.2018 de aldım. 4 ay erken biteceği görünüyor.

İade için başvurdum. Yarın göndereceğim geri bakalım ne olacak. Hepsiburada'dan biraz kıllandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Ben hepsiburadan aldım 1789 tl garantili, satıcı hepsiburada idi. Malesef kullanılmış paketi açılmış telefon göndermişler.

Çünkü: 1-Silikon kılıf olması gereken kutu boş çıktı.
    2- Ekranda cam filmi yok.
    3- Telefonda benim aldığım tarihten 3 gün öncesine ait arşiv belgesi var.
    4- Huawei siteden sorguladığımda 25.12.2019 garanti bitiş yazıyor. Oysa ben 05.04.2018 de aldım. 4 ay erken biteceği görünüyor.

İade için başvurdum. Yarın göndereceğim geri bakalım ne olacak. Hepsiburada'dan biraz kıllandım.
    İşte bunları duyunca insan kime, nereye güvenecegini şaşırıyor.300 lira fazla verip güvenilir ve sağlam siteden almanın hiçbir mantığı kalmıyor.Aynı risk olduktan sonra nereden alındığının bir önemi yok artık.

• opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam... daha önceki telefonlarda aradaki büyük fark nedeniyle ithalatçı garantili almıştım ve sorun yaşamamıştım ama bu sefer Huawei de fark fazla değil ve dediğiniz hizmeti umarım devam ettirirler... Huawei garantili almak daha mantıklı...

Bu günlerde uğrayamadım ama Mediamarkt ta Huawei standı bile vardı, orjinal kran koruyucu falan var mıdır acaba? İnternetten alınanların bazısı ekranı tam kaplamıyormuş...
  • Gerçekten çok kaliteli bir telefon, birkaç gün önce aldım. Kendi alanında çok başarılı ve kaliteli bir telefon olmuş.
  • Yeni alan arkadaşlar bir uyarım olacak kamera camı çok kolay çiziliyor kılıf seçerken buna göre seçim yapın.

• maksimu_s M kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada yada gitti gidiyorda huawei garantili olandan 1750 1800 TL alabilirsiniz bende aldim bosa media marktan 2200 tl vermedim..evt telefon direk ekran filmi ile geliyor tam kaplamiyor fakar sorun yok kullabilirisniz

• ++ az önce yüz tanıma sistemi ile tuş kilidi açma özelliğini gördüm hiç bir yerde bahsedilmiyordu.

++ hareketli fotoğraf çekme özelliği olduğunu öğrendim hiç bir yerde bahsedilmiyor iphone bu özeellik için dünyayı ayağa kaldırmıştı iphone x yüz tanıma özelliği var diye bilmem kaç milyar slow video özelliği hızlı video çekme özelliği varmış iphone x de aynı özellikler bu telefonda var ne hikmetse tanıtım videosu çekenler nede kutu açılımı yapab youtuberlar bu özelliklerden bahsetmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lütfen şarj konusunda bilgi verir misiniz. Aktif kullanımda 1 gün gider mi ? Tek merak ettiğim bu. Hepsiburada yorumlarda birisi 4.5 saatte yüzde 30'â iniyor demiş. Ekran büyük, aktif sosyal medya ve okuma yapıyorum durum nedir ? Teşekkürler.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    4 aydir kullaniyorum cihazi. Şarji beni kolay kolay yolda birakmadi. Saat 11de falan kalkar çıkaririm şarjdan cihazi gece 2de falan takarim tekrar yatarken %10 15. Gün içinde aktif sosyal medya whatsapp kullanirim. Ortalama 1saat oyun oynarim telefon gorusmesi vs. bu şekilde rahat yetiyor.

• myagmurlu kullanıcısına yanıt
    Yüz tanima sistemi güncelleme ile geldi 1ay olmamıştır sanırım o yüzden bahsedilmiyor olabilir

• myagmurlu kullanıcısına yanıt
    Çok hızlı calisdigi için ben kullanmıyorum çünkü telefonun saatine bakmak için bakıyorum hemen açılıyor onun için kapattım 1 hafta anca kullandım şuan parmak izi daha kullanışlı geliyor bana

• byldz B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam cevap için. Gayet tatmin edici. Hocam peki bu yazanlar niye 4.5 saat gibi bir şarj süresi görüyor. Ya da buraya da şarj konusunda tatmin olmadım diye yazanlar mevcuttu. Cihazdan cihaza fark eden mi bir durum mevcut ? Benim için önemli olan ekran boyutunun büyüklüğü ve şarj ömrü. Ben aktif kullanıcıyim PCden pek iş görmüyorum. Sabahtan akşama idare eden bir cihaz gerekli.

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    Geçntanımasından iyidir bence :) parmak izide muhteşem bir hızlışıkla çalışıyor :)

• Telegram Huawei Türkiye grubumuz

👇👇👇

https://t.me/joinchat/Ik6ZPkjZCvaf7CpCi134sw

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt

Hocam ilk günkü ekran sürem. Batarya konusunda bir çekinceniz olmasın iki haftadır kullanıyorum ben bile günü çıkarıyorsam gayet doyurucu bir sonuç alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LakeShow -- 8 Nisan 2018; 23:38:50 >
  • LakeShow L kullanıcısına yanıt
    Baya iyi gözüküyor hocam maşallah diyelim Allah bozmasın. Diyorsunuz ki yani sizi üzmez şarj konusunda. Hızlı şarjda yokmuş o da korkuttu. Hem çabuk bitiyor hem geç doluyorsa yandık.

• opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    şu an mevcut sürüm b130 olarak gözüküyor.

yeni gelen ise b133.

b130 u kullanmaya devam etmeli mi yoksa yeni güncellemeyi kurmalımıyız?

Bazı güncellemeler de telefonlarda sıkıntılar yaşanıyor,bu sürümde bu tarz bir sorun var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.