Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    501 ve 514 son rakamları ? 21 ile olmamasi ne bağlantısı olabilir ?
  • eskizaman E kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.launcher&hl=tr

Tavsiye ederim...
  • Arkadaşlar üç gün önce aranıza katıldım , kipa dan yurt dışı garantili 64gb dahili hafızası olan modelini 1499tl ye aldım.Sadece merak ettiğim çift sim kartlı olması herhangi olumsuz bir durumu varmı?
  • Şuan 2.000 Lira gibi bir rakamdan satılıyor. Dahada artar mı yoksa düşer mi?
  • Arkadaşlar telefonumun şarjı %100 olmuyor %98 - %97 de takılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Slm arkadaşlar ilk soruma cevap alamdım ama belki ikinciyi cevaplarsınız talefona uygun kenarları açık kalmayacak yeni model cam koruyucularından ali'den link paylaşabilir misiniz? Burda sordum adam benden utanmadan 50tl istedi %60 silikon %40 cam falan anlattı durdu.
  • Oreo ve emui 8 gelmiş miydi acaba mate 10 lite'lara ?

Bizim nova 2i hala marshmellowda ve emui 5 küsür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de çok kullanılan siteden Tr garantili olarak aldim telefonu. Telefonun sarj %5 idi şu an şarjda henüz kullanmadım.

Ancak kutu içinden şeffaf kılıf çıkmadı. Kılıf kutusu çıktı ama içi boş. Böyle kutu açan var mıdır?

• an itibariyla aranıza katılmış bulunuyorum. 1 hafta süren bir araştırma sonucunda burada sizlerin de yorumlarını değerlendirerek bu telefonu aldım. bir sorum olacak, telefonun orjinalinde çıkan ekran cam filmi nasıl ne kadar dayanıklı sizce değiştirmeli miyim?
  • nasilyapalim N kullanıcısına yanıt
    Bende kılıf ve cam filmi çıkmadı. Sizin telefon Tr garantili mi acaba?

• Isstanbul kullanıcısına yanıt
    evet tr garantili. cam filmi ekrana yapışık çıktı. kılıf da içindeydi.
  • merhaba arkadaşlar bugün itibari ile aranıza katıldım telefonu vodafonedan 24 ay taksitle 75 tl aldim bende çok araştırdım almadan önce kamerasına gömen çok olmuş beim ilk izlenimlerim biraz haksızlık edilmiş kamerasına hız performans olarak iyi note 5 den geçtim note 5 den iyimi tartışılır ben değişiklik olsun diye geçiş yaptım şimdilik çok memnunum aktif olarak kullanan arkadaşlardan ricam kullanım özelliklerini yazarlarsa sevinirim.

++ az önce yüz tanıma sistemi ile tuş kilidi açma özelliğini gördüm hiç bir yerde bahsedilmiyordu.

++ hareketli fotoğraf çekme özelliği olduğunu öğrendim hiç bir yerde bahsedilmiyor iphone bu özeellik için dünyayı ayağa kaldırmıştı iphone x yüz tanıma özelliği var diye bilmem kaç milyar slow video özelliği hızlı video çekme özelliği varmış iphone x de aynı özellikler bu telefonda var ne hikmetse tanıtım videosu çekenler nede kutu açılımı yapab youtuberlar bu özelliklerden bahsetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myagmurlu -- 8 Nisan 2018; 22:0:19 >

Iade edin bence. Kilifsiz kutu icerigi yok dunyada. Acilmis kutu sizinki kesinlikle. Yuzde 5 sarj cikmasida iyi isaret degil. Soralim bakalim sizin vesilenizle, hic yuzde 5 sarjla kutudan telefonu cikan var mi arkadaslar?
  • evolez E kullanıcısına yanıt
    İade benim de aklıma geldi ama sim kart takmış bulundum. İade talep hakkım var mıdır?

• 456 mb yeni bir güncelleme dağıtılmaya başladı.. Oreo değil sadece güvenlik güncellemesi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Arkadaşlar ben de çok kullanılan siteden Tr garantili olarak aldim telefonu. Telefonun sarj %5 idi şu an şarjda henüz kullanmadım.

Ancak kutu içinden şeffaf kılıf çıkmadı. Kılıf kutusu çıktı ama içi boş. Böyle kutu açan var mıdır?
    bende bugün aldım dostum kılıfı ve çam filmi vardı şarj %65 di
  • myagmurlu kullanıcısına yanıt
    Nerden yaptınıs acaba?

Bende kız arkadasima hediye olarak aldım

Cihaz cok iyi iphone kullanıorum ama androıd icin güzel cihaz begendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GRETACASH kullanıcısına yanıt
    Guncelleme konusunda Huaweiyi tebrik etmek lazim. Sanki google kendi cihazi yada android one cihazlar gibi. Cihaz cikali ne kadar oldu, ucuncu guncelleme bu. Guvenlik yamalari dahi geliyo.
  • myagmurlu kullanıcısına yanıt
    Az önce garanti sorgulaması yaptım beklenen bitiş tarihi: 25.12.2019 çıktı. Telefonu bugün açtım bu da anormal geldi iyice kıllandım.

https://consumer.huawei.com/tr/support/warranty-query/
    Eger kapali kutu sifir alsiysaniz muhakak 1.si yukleme ekrani yani dil mail vsvs ayarlari gelir..eger direk ana menu geliyorsa kullanilmistir..

2.Kutunun icinden sert kilif cikiyor kesinlikle..olmayanlarda cihaz kullanilmistir

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.