Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu internette araştırdım, o + işaretinin “Power Save Mode” (Güç Tasarruf Modu) açıkken çıktığı yazılmış. Bir kontrol edin isterseniz. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Hayir sorun olmaz..B133 guncellemsi yeni ozellikler ve stabil hale geliyor..yukarda arkadasin bahsettigi gibi yuz tanima kilit acma geliyor ve daha ozellikler mecvut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B134 güncellemesi gelmiş ben harici gelen arkadaşlar varmı acaba? varsa güncelleyen arkadaşlar varmı ?
  • Mate9 mu iyi mate10 lite mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Arkadaşlar iPhone 7 den geçmeyi düşünüyorum da çok fark eder miyiz performans olarak ?
    Geçme iphone 7 cok daha iyi bir cihaz bana gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joker1995 J kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım gelen bişey yok ne gibi değişiklikler var acaba guncellemede

• Aşağıdaki fotoğraf, araçla 80 km hızla giderken çekilmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

Geçme iphone 7 cok daha iyi bir cihaz bana gore.

Alıntıları Göster
    7' yi bilmem de, 6S'i 6 kere çarpar
  • arkadaşlar bu 3 cihazlardan hangisi bana uygun olur sizce bilgisi olan varmı?
  • mak06 M kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıma sistemi ayarlarında kaydırdıktan sonra yüz taraması yap diye bir seçenek var onu seçince saati görebiliyorsun hocam :))

• Merhabalar arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 1 ay olacak fakat batarya o kadar verimli gelmedi evet 1 günü cıkarıyorum ama aktif kullanım ile değil. Geçen akşam yatarken sarj 10du ve kırmızı güc tasarrufu modundsydı sabah uyandığımda telefon kapanmıştı. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar

• ifyouexample İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Işte bu durum çok garip. Buraya sordum batarya batarya ömrünü sağolsun iki arkadaş yazdı ve olumlu görüş bildirdiler. Yani ikisi de aktif kullanım ile günü rahat rahat çıkarıyorlarmis. Ama batarya ömrüm 4.5 saat diyeni de gördüm. Sizde olumsuz geri dönmüşsunuz mesela. Cihazdan cihaza fark eden bir durum mu mevcut acaba anlamadım. Ben alacağım ürünü ama bu ikilem beni durduruyor. Dilim çok yandı şarjdan. Günü çıkarmak istiyorum.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Sarj olayinin kisiden kisiye degiskenlik gostermesi cok normal. Mesela sizin yukarinizda ki mesaji yazan arkadas guc tasarrufuna aldigi halde yuzde 10 sarjla kapandigini soylemis. Benim en fazla yuzde 3 dusmekte geceleri. Hersey acik; wifi,senkronizasyonlar vb. Belliki arkadasin cihazinin derin uykuya girmesini engelleyen arka planda calisan bi uygulama var. Pilden yakinanlarin buyuk cogunlugu bu sebeptendir. Soyle bitireyim pil gucu ortalamanin bi tik ustunde bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolez -- 9 Nisan 2018; 21:41:28 >
  • evolez E kullanıcısına yanıt
    Kişiden kişiyeden ziyade hocam, cihazdan cihaza değişme olur mu sizce ?

Yani siz diyorsunuz kullanıcı işini bilirse bu cihazın şarj ömrü gayet iyi doğru mu anladım hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evolez

Sarj olayinin kisiden kisiye degiskenlik gostermesi cok normal. Mesela sizin yukarinizda ki mesaji yazan arkadas guc tasarrufuna aldigi halde yuzde 10 sarjla kapandigini soylemis. Benim en fazla yuzde 3 dusmekte geceleri. Hersey acik; wifi,senkronizasyonlar vb. Belliki arkadasin cihazinin derin uykuya girmesini engelleyen arka planda calisan bi uygulama var. Pilden yakinanlarin buyuk cogunlugu bu sebeptendir. Soyle bitireyim pil gucu ortalamanin bi tik ustunde bence
    arka planda çalışan 39 uygulama kapalı,sürekli optimize ediyorum ve senk. kapalı yani son derece tasarruflu bir kullanım sözkonusu, 5 saate yakın ekran süresi alıyorum bu arada.
    Aksam Şarj 66yken de sabah baktığımda 59da görmüştüm 8-9 saatlik sürede %7lik bi kayıp fazla, sizce nasıl bi sorun var herkesin yorumunu bekliyorum arkadaşlar

Aynen, anlatmak istedigim tam olarak buydu. Uzattik biraz...
  • ifyouexample İ kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi kesin konusamiyorum, kucuk ihtimalde olsa donanim kaynakli da olabilir. fakat buyuk ihtimal, o 39 uygulama disinda arka planda cihazin derin uykuya girmwsini engelleyen bi uygulama var. Benim yuzde 3 yazmamin sebebi, sarji cok azken birakirsam o kadar dusmekte. Full doluyken biraktigimda, aynen biraktigim gibi aldigimda cok oldu, yuzde yuz yani.
    Teşekkürler hocam. Hafta sonu alacağım yüksek ihtimal. Sizleri daha çok rahatsız edeceğim sonrasında :) Hepsiburada 1700 TL(Huawei Garantili). En mantıklı burası gibi duruyor.

Huawei garanti asamasinda da iyi oldugu icin, huawei garantili almak mantikli. Simdiden hayirli olsun. Elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.
    Teşekkür ederim. Iyı akşamlar dilerim.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.