Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de sararma yok fakat çizgi çizgi böyle kırıklar var,uzunlukları 2 cm 1 m falan olmak üzere en az 10 adetten fazla var.aynı durumu yaşayan var mı? beyazda belli oluyor.
  • Arkadaşlar telefonun camını değiştirdim. Parmak izi çalışmıyor ve güvenlik kısmında parmak izi butonu kayboldu. Fikri olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile şarjı çok çabuk bitiyor.umarım düzeltirler.
  • Ayni SoC'e sahip P20 Lite icin Android 9 gelmisken bu telefona neden gelmiyor? Biri anlatabilir mi lutfen?
    Adama zorla Custom ROM kullandirtacaklar bu gidisle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesamtkunstwerk -- 27 Haziran 2019; 0:52:29 >
  • Mate 10 lite siyah tema arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbor

Mate 10 lite siyah tema arıyorum
    Temalar uygulmasını kaldır deyince fabrika sürümüne dönüyor ve temalar ücretsiz oluyor. Simple teması güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 343 güncellemesi geldi

• sadomax S kullanıcısına yanıt
    Bende hala 37 var açıklamada ne yaziyo? Güvenlik paketimi sadece ?

• tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Yine güvenlik paketi .
    Belki kıyıda köşede birşey eklemislerdir . Ben rast gelmedim .

• burbarian B kullanıcısına yanıt
    hocam tema değişince kilit ekranında bildirim falan hiçbir şey görünmüyor bunu nasıl çözebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

hocam tema değişince kilit ekranında bildirim falan hiçbir şey görünmüyor bunu nasıl çözebiliriz
    Temayı aynı bırakıp masaüstü simgeleri ve duvar kağıdı değiştiriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf çekimlerinde foto üstünde çekildiği günün tarihi yazsın istiyorum fakat bir türlü ayarlardan bulamadım,var mıdır bunun ayarı ?
  • güncelleme var uyarısını gizlemeyi bilen var mı rahatsız ediyor güncelleme yapmak istemiyorum.

• Benimde 2.kez ekranda sararma oldu oyun vs de oynamayan biriyim. Telefondan çok memnunum ama bir daha bu markaya yaklaşmam sanırım.

• bu telefona 128 gb microsd taktım.ama yüklediğim bütün dosyaları bir müddet sonra silmeye başladı. daha önce 8 gb lık vardı.onda böyle bir problemi hiç yaşamadım. taktığım kart 128 gb samsung evo plus xc 1 . taktığım kartmı uyumlu değil? değilse ne takmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ekranın sol üstünde sararma oldu garanti dahilinde ücretsiz yapılıyor mu?

• Selam, telefoncu bir abim az kullanılmış olarak 1000TL ye verebileceğini söyledi. Fakat şu sarı leke problemi canımı sıkıyor. Sizce alayım mı? Aslında Honor 9 lite alacaktım kafamı karıştırdı uygun fiyat olunca.

• Selamlar, mp3 veya youtube kulaklıkla müzik denlerken az ses çıkıyor fakat arama (gelen,giden) sonrası ses çoğalıyor. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

sağ üst köşede sararma vardı, geçen hafta telefonun ekranını çatlattım sararma olan yer turuncuya döndü iyice telefon da ithalatçı garantili. ekranı kaça değişiyor yetkili servis bilen var mı?
    400-500 TL arası hocam

• Arkadaşlar dün EMUI güncellemesi geldi telefona.
    Onu yaptıktan sonra bir sorun yoktu. Ancak 24 saat gibi bir süre sonra whatsaptan tireşimli bildirim geldi ve telefonu açtığım andan itibaren titreşim kesildi.
    Ne tuşlardan tireşim geliyor ne de arama titreşimi. Başına gelen, çözen yada fikri olan var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.