Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Taha0194

Fastboot moduna almış pc ile hiusute son sürümü ile kurtarma modunda rom yükle düzelir.
    Telegram grubumuzdan da destek alabilirsin

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://t.me/joinchat/Ik6ZPkjZCvaf7CpCi134sw
    Recovery geldi format attırdı fakat başlangıçta fotoğraftaki düşük ısı uyarısı verdi. Telefon açıldı fakat mesela ekranı kilitleyince tekrar parmak izi veya güç düğmesiyle açınca en az 3-4 dk sonra ekran uyanıyor.

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

• Savior Fenix kullanıcısına yanıt
    Aynı hata tekrarlarsa istbuldaysan elden servise göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon haritalar uygulamasında gereksiz yavaşlamaya başladı sebebini cozemedim yazı gecikmeli gidiyo aratincada yavaş aratiyo. 1 sene oldu alalı baba beni servise gönder diyo herhalde. Varmı aynı sorun baska birilerinde?

• Bu telefonda pubg mobile'yi akıcı şekilde oynayan varmı ? En düşük grafik2lerde bile akıcı olamıyor harici program ile çözen var mı ?
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Telefonda değil de haritalar uygulamasında sıkıntı galiba. Kardeşimin samsung a9 da aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • instagram filtrelerde performans sorunu yaşayan var mı aranızda arkadaşlar?
  • Bizim sirkette iki arkadasimin telefonunda da ekranin sag ust kosesinden baslayip asagiya dogru inen ve periyodik olarak genisleyip buyuyen bir ekran sararmasi mevcut.

• Çağrı cevaplandiginda yani karşı taraf actiginda TLF titriyor.

Bunu nasıl iptal edebiliriz.

• telefon ekranına dikkatli bakınca gün içinde en çok kullandığım uygulmayı silik bir şekilde görüyorum dün WhatsApp görünüyordu sabah kalktığımda gitmişti, az önce de hepsiburadayı gördüm. kız arkadaşımın telefonunda da aynı sorun var. burada böyle bir sorun yaşayan var mı?

• Maalesef aynı sorunu ben de yaşıyorum. Sanırım garanti yolu gözüktü.

• Aynı sorunu yaşamıştım ve değişim olmuştu Mayıs ayı gibi. Şimdi yeni telefonda da oldu. Bu gezinti çubuğunu aşağı çekince özellikle grimsi ekranlarda gezinti çubuğunun izi kalıyor. Ekran yanığı kronik bir sorunu telefonun. Performansından memnunum ama sürekli bir arıza veriyor arkadaş şarj aleti bozuldu kamerası ekranı yandı yeni yolladılar onda da sorun başladı. 1 yıl olacak 3 hafta sonra alalı iade isteyip başka telefonlara mı yönelsem diye düşünmeye başladım. Bir bilgisi olan var mı sanırım bu 4. kez yollayışım olacak telefonu. İlk haftada adaptörü bozulmuştu onu yollamıştım.

• Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak sizlere, telefonumda lokal yerlerde sarı leke problemi var fakat ekranımda kırık, ücretsiz ekranı değiştirirler mi

• Ağustos ayı inatla pie güncellemesi alicak diyen arkadaşlar neredeler acaba merak ediyorum.

• Ciganito kullanıcısına yanıt
    hocam telefonun huawei garantisi yok lakin geçen ay ekranı huawei servsinde değiştirdikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. sizce servis ne yapabilir bu durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

hocam telefonun huawei garantisi yok lakin geçen ay ekranı huawei servsinde değiştirdikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım. sizce servis ne yapabilir bu durumda?
    Ekran değişimi yaparlar yine bence. Başka yapılacak bir şey yok gibi gözüküyor.
  • Herkese selamlar.Huawei mate 10 lite telefonum Jbl T110  marka kulaklığı algılamıyor. Kulaklık daha önceden sorunsuz bir şekilde çalışıyordu telefonda. Kulaklık sağlam eminim.Çünkü başka cihazlarda sorunsuz çalışıyor. Başka kulaklıklar da  mate 10 lite telefonumda çalışıyor. Ama bu kulaklığı algılamıyor. 4 ay kadar bu kulaklığı bu telefonda kullanabiliyordum. Ama dün birden algılamamaya başladı.Bu sorunu yaşayan var mı? Nasıl çözebilirim servise göndermelimiyim?
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Almayacak. Hicbir zaman almayacak.

Aldi diyelim, alsa bile Samsung'un S4 Mini modeli icin yayinladigi KitKat surumu gibi olur. Tadi kacmis olur kisacasi.
  • honor 7x Emui9.1 romunu mate 10 lite portlamaya çalışıyoruz.
    Kamera, ses ve şebeke çalışmıyor
    Ses sorununu düzelttik kamera ve şebeke kaldı
    HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

honor 7x Emui9.1 romunu mate 10 lite portlamaya çalışıyoruz.
    Kamera, ses ve şebeke çalışmıyor
    Ses sorununu düzelttik kamera ve şebeke kaldı
    Romu tamamen uyarlayınca telefonda ne gibi değişiklikler olacak? Kısaca bahseder misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Dot os var ugrasmasaydiniz keske.

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.