Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kankokusu

Merhaba aynı sorun bende de var 1.5 aydır. Sorunu çözebildiniz mi acaba?
    Hocam çözemedim maalesef. Karantina var diye cihazı garantiye de yollayamadm. Bu şekilde kullanmaya devam ediyorum. Hard reset attım ama fayda etmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafanecip kullanıcısına yanıt
    bende aynı şekilde ne yaptıysam olmadı denenebilecek bitin yolları denedim. şu birkaç aya kadar böyle bir sorun olmamış sanırım kimsede hiç çalışmasa donanım arızası diyeceğim ama bazen 5 sn. bazen 1 dk çalışıyor. sonra kısılıyor. ses geliyor ama kısık şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankokusu

bende aynı şekilde ne yaptıysam olmadı denenebilecek bitin yolları denedim. şu birkaç aya kadar böyle bir sorun olmamış sanırım kimsede hiç çalışmasa donanım arızası diyeceğim ama bazen 5 sn. bazen 1 dk çalışıyor. sonra kısılıyor. ses geliyor ama kısık şekilde.
    Aynı durumdayım. Bazı videolarda 1 dakika sonra filan ses kısılmaya başlıyor. Garantiye gönderme konusunda da kararsız kaldım. 1 ay var bitmesine garantinin

• mustafanecip kullanıcısına yanıt
    bence gönderin daha sonrası için kendiniz yaptırmak zorunda kalırsınız benim cihazımın garantisi yok. Yazılımsal olabilecek herşeyi denedim ben.
  • Öncelikle güncelleme ile alakalı bir gelişme yaşayan var mı firmware finder VS ile güncelleme çekebilen? .
    Bu biraz keyfi olacak yazı stilini ücretsiz olarak değiştirmek istiyorum yazılımla veya dosya atamasıyla falan bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mate 10 içi Silikon kılıf önerisi olan var mı? Şu ürünü aldım çok iyi dediğiniz?

Güncelleme ile ilgili bir gelişme yok sanırım daha. Son zamanlarda tel yavaşlamaya başladı bazen kasma oluyor yaşayan var mı? Birde arada hızlı şarj olmuyo şarj süresi çok uzun sürüyor.
  • husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    Şarj girişini iğne ile temizleyin. Bazen doluyor içi tam temas olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michelangelo6

Öncelikle güncelleme ile alakalı bir gelişme yaşayan var mı firmware finder VS ile güncelleme çekebilen? .
    Bu biraz keyfi olacak yazı stilini ücretsiz olarak değiştirmek istiyorum yazılımla veya dosya atamasıyla falan bilen var mı?
    Öncelikle nette birçok yazı tipi için oluşturulmuş tema dosyaları var ama kendi beğendiğiniz bir yazı tipini kullanmak istiyorsanız;

İlk önce kullanmak istediğiniz yazı tipini (genelde uzantısı .ttf) edinin.
    Font dosyasının ismini "DroidSansChinese" olarak değiştirin.
    Daha sonra herhangi bir tema dosyası edinin.
    Tema dosyasını (.hwt) çift tıklayarak Winrar programıyla açın. (https://www.rarlab.com/download.htm)
    Açılan pencere içerisinde bir sürü klasör görmeniz olası ancak bizim istediğimiz "fonts" adlı klasör. Eğer "fonts" klasörü yoksa sağ tık yeni klasör ile oluşturun.
    Çift tıkla fonts klasörüne girin.
    Daha önce yeniden adlandırdığımız "DroidSansChinese.ttf" yazı tipini sürekle bırak yaparak, üzerine yazın ya da içerisine kopyalayın.
    Tüm bu işlemlerden sonra winrar penceresini sağ üstten kapatın.
    Şimdi .hwt dosyasını, telefonun dahili hafızasında temalar/themes klasörü içerisine kopyalayın ve telefonda tema uygulaması - fontlar - benim altından yazı tipini uygulayın.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 20 Nisan 2020; 17:50:30 >

• Michelangelo6 M kullanıcısına yanıt
    ben sık sık değiştiriyorum yazı stilini font manager for huawei var google playde ordan yükleyin beğendiğiniz yazı fontunu seçip indirin sonra uygulayın temalardan zaten program yönlendiriyor
  • husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    kasma dona yavaşlama gibi sorunum hiç olmadı ki baya uygulama vs yüklerim telefona ayrıca konsol emulatörleri de mevcut şu ana kadar nerdeyse hiç sorun yaşamadım
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 👍

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 👍

• Arkadaşlar bir güncelleme geldi, çok dikkat etmeden onayladım, Huawei core sanırım, başka güncelleme gelen oldumu

• Herkese sağlıklı günler dilerim, arkadaşlar mate 10 telefonumda yanlışlıkla ana menüdeki pil simgesini sildim, geri nasıl yükleyebilirim?
  • pmomer kullanıcısına yanıt
    hocam uygulama güncellemeleri onlar çok önemli değil banada geliyor sürekli google play gibi huawei app gallery güncellemeleri
  • Dediğiniz gibi o tarz güncellemeler devamlı geliyor, önemli değil hocamda, bu biraz farklı gibi geldi, teşekkür ederim cevap için

• pmomer kullanıcısına yanıt
    evet bu güncelleme diğerlerinden farklı huawei kendi eko sistemini oluşturduğundan kendisine ait huawei hizmetleri(huawei system core) aynı google play hizmetleri gibi uygulamaları güncelliyor
  • Arkadaslar parmak izi sensorunu degistiricem parca alicam ama en cok bozulan kismi icteki flex kısmı mi yoksa on taraftaki soket kismi mi onu blmyrum ona gore siparis edicem bir bilginiz varmi

• Arkadaşlar şarj soketine sakın iğne sokmayın bozulur plastik parça ile temizliyorum ben makasla inceltip baya pislik topluyor sonra şarj olmuyor yada kopuyor şarj ama temizleyince ilk günkü haline geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Arkadaşlar şarj soketine sakın iğne sokmayın bozulur plastik parça ile temizliyorum ben makasla inceltip baya pislik topluyor sonra şarj olmuyor yada kopuyor şarj ama temizleyince ilk günkü haline geliyor
    Ben kullanmadığım diş fırçası ile temizliyorum. Eğer pislik kuru temizleme ile çıkmıyorsa çok az kolonya sürüyorum fırçaya tamam. İğne vs. Metal parçalar sıkıntı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.