Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dadofley

mi note 10 rakam olarak çok ciddi boyutlarda :) xiaomi nin arayüzünün hızlı olması hoşuma gidiyor ama kamera konusunda haklısın. dxomark da 96 puan alan bir cihaz mate 10. kamera açısından hiçbiri eline su dökemez.
    Yurtdisi mi note 10 lar 3 bin tl civarına satılıyor hocam garanti problem değilse sizin için. Mate 10'dan her türlü kamera olarak da pil olarak da üstün. Çok oyun oynayan birisi değilseniz işlemcisi de üzmez. Mi9t veya note 8 pro alırsanız kamera olarak sizi pişman edeceği kesin. Premium bir cihazdan ben olsam alt tabakaya inmezdim. Alacaksam daha üst düzey bir cihaz alırım yoksa mate 10 bizi en az iki sene daha götürür. Zamanının fiyat performans kralını almışız sonuçta :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni batarya'yı alıp en azından 1 sene daha kullanmak istiyorum. Kolay kolay telefon değiştiren biri değilim. Şuan 2,5 yıl oldu mate10'u alalı. Yeni batarya'yı alıp yola devam inş. 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 seneyi geçti memnunum çok oyun oynamam kamera da harkulade. Şarj da iyi beni götürüyor yani tel. Değiştirmem bi sıkıntı olmadıkça... Batatya ne durumda?
    Ben ilk aldığımda 2 güne yakın kullanıyordum. 6 7 saat arası ekran alıyordum. Muadili arkadaşlar 8 saat 9 saat alıyordu 😂
    Şimdi ben 1 gün kullanıyorum. 5 6 saat arası süre alıyorum...
    Yine de iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Ben de 2 seneyi geçti memnunum çok oyun oynamam kamera da harkulade. Şarj da iyi beni götürüyor yani tel. Değiştirmem bi sıkıntı olmadıkça... Batatya ne durumda?
    Ben ilk aldığımda 2 güne yakın kullanıyordum. 6 7 saat arası ekran alıyordum. Muadili arkadaşlar 8 saat 9 saat alıyordu 😂
    Şimdi ben 1 gün kullanıyorum. 5 6 saat arası süre alıyorum...
    Yine de iyi
    Malum korona günleri olduğundan sürekli elimde ve gün içinde bir-iki defa şarja takıyorum eskisi gibi dikkat etmiyorum. 😊 Ama şarjı eskiye göre %40 düştü gibi bunu hissettim.

• Hadi hayırlı olsun
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• Aynen 10 gelmiş ben de onun için geldim kimseye gelmiş mi diye. Var mı yapan :)

• Bende görünmüyor C185 çift simli telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Bende görünmüyor C185 çift simli telefon.
    Hicare üzerinden bölgeyi birleşik Arap Emirlikleri yaptım gelmis hocam. Deneyin siz de.

• quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Hicare üzerinden bölgeyi birleşik Arap Emirlikleri yaptım gelmis hocam. Deneyin siz de.

Alıntıları Göster
    Sizden önce dediğiniz gibi yaptım güncelleme geldi.

• Xiaomiye benzedi yalnız telefon. Bi garip olmuş. Görüşme kaydı çalışmaz oldu bide o kötü olmuş

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Bölge değiştirmeye gerek kalmadan HiCare'de yazılım güncellemeye girince geldi bende

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Abovv görüşme kaydı gitti mi? olmaz abi ben hemen indirmeyi iptal edeyim ozaman.

• redloves kullanıcısına yanıt
    alycannn kullanıcısına yanıt
    Hwcalller kurulu görüşme esnasında da kayıt sayacı çalışıyor ancak ses kayit dosyası yok. Kaydetmiyo yani görüşmeyi. Xdada da belirtmişler ancak bi update gelir diye umut ediyorum

Hocam hicare üzerinden güncellemeyi görüyordu normal ayarlar üzerinden güncellemeye girdiğimde 9.1 son sürümdesiniz zaten diye uyarı veriyordu öyle bi saçmalık oldu. Hicare üzerinden yaptım güncellemeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 29 Mayıs 2020; 20:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Xiaomiye benzedi yalnız telefon. Bi garip olmuş. Görüşme kaydı çalışmaz oldu bide o kötü olmuş
    görüşme kaydı benim de olmazsa olmazım ya. daha gelmedi zaten ama güncellemeyi hiç karıştırmayayım o vakit. yok mu çözümü acaba.

• Şarjı biraz iyileşti gibi. Yada bana öle geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

görüşme kaydı benim de olmazsa olmazım ya. daha gelmedi zaten ama güncellemeyi hiç karıştırmayayım o vakit. yok mu çözümü acaba.

Alıntıları Göster
    Hocam hatırlarsanız 8'den 9'a geçtikten sonra da görüşme kaydı çalışmadı. Xda'da uygulamasını yaptılar o şekilde kavuştuk görüşme kaydına. Yine bulurlar bir çaresini bence.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    öyle olur inşallah hocam. marketteki uygulamalarla da olmuyor çünkü

• ya nerede gördüysem bölgeyi bae yaptım, hatta güncellemeyi alamayınca yöresel kıyafetlerini giyip tekrar denedim ama gelmedi halen... hi care dediğiniz support olarak değişmedi mi ayrıca?
  • geldi güncelleme, çift hat
    hi careden güncelleme kontrolü yapnca gözüktü

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***
  • yeni güncelleme ile gözünüze çarpan farklılıklar neler arkadaşlar. bizzat yükleyip deneyimleyenler fikir verebilir mi

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.