Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba sıfır kondisyonda huawei mate 10 cihazım satılıktır, çiziksiz full kutu aksesuar garantisi yeni bitti, fiyat:1800tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ama parmak izi ile kaydırma kısmını bulamadım. Bir de benim sürümüm 9.1.0.320 C185E5R1P13
    Bu sürüm güncel sürüm müdür? Güncelleme yok diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ama parmak izi ile kaydırma kısmını bulamadım. Bir de benim sürümüm 9.1.0.320 C185E5R1P13
    Bu sürüm güncel sürüm müdür? Güncelleme yok diyor.
    Evet, C185 için son sürüm sizde de yüklü olan sürüm.
  • Beyler telefonuzun kıymetini bilin 2 yıldır kullanıyorum beni hiç üzmedi halen iyi kameraya sahip hatta telefon beğenmezliğe itti malum telefon fiyatları uçuk ve bir yerleri hep sıkıntı bence bu telefon varken yeni telefon almaya gerek yok alınacak telefonlarda 4 den başlıyor aşağısındaki telefonlar bu konfor ve kaliteyi vermez

• Bizim cihazlarda volte özelliği varmı arkadaşlar? Aradım bulamadım ayarlardan.

• selami023 kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok arkadaşım...

• Benim mate 10 pro cihazımda volte vowifi operatör desteğiyle var sizde nasıl yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selami023 kullanıcısına yanıt
    cihazlarda destek var ama malesef resmi olarak TR de satılmadığı için operatörler destek vermiyor
  • Mate 10 Kullanıcılarından oluşan bi WhatsApp grubumuz var. Katılmak isteyen arkadaşlar yazabilir (05533583946)

• Merhaba arkadaşlar, telefonun bataryasını değiştiren oldumu yakın zamanda? Orjinal batarya yı nereden temin edebiliriz

• Güncellemeden haber var mı arkadaşlar

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    haziranda dağıtıma başlanacakmış huaweinin kendi resmi forum sayfalarında kendi moderatörlerinin yazdığı bir mesajda görmüştüm Haziranın başımı ortası mı sonu mu onu yazmamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2lem

Arkadaşlar merhaba. Ben bi süre önce mate 10 lite üzerinde privatespace alanı oluşturdum şimdi şifreyi unuttum girmiyor parmak izi de sormuyor hatta güvenlik şifresini de unutmuşum :) şunu sormak istiyorum privatespace bölümünde en az kaç haneli şifre oluyor büyük küçük zorunluluğu var mı nokta sayı vb yapılıyor mu bunu eğer hala kullanıyorsanız söyler misiniz? Ben de ona göre bir kaç kombinasyon yapayım.
    unuttuysan ,ana menüden "güvenlik ve gizlilige " gir, orada Privatspace i bulacaksin.Privat space e tikla, sonra sag üstteki 3 noktaya tikla, Privatespacei sil cikacak ,silme islemini yap.
    sonra tekrardan temiz bir Privatspace olusturabilirsin.
    en önemli nokta , Privatspace giris sifresi anamenü giris sifresinden tamamen farkli olmasi gerekir.
    parmak izi icin de mesela benim gibi orta parmagi ayarla :)
    pespese 8 rakam falan yazabilirsin.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Ben de bu konuda araştırma yapıyorum ama emin olamadım. Benden önce bulursanız haber verir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orjinal bataryayı fixsmarttan temin edin. Dışardan alacaklarınız a kalite vs olur çakarlar orjinal diye sıkıntı çıkarır sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadofley

Ben de bu konuda araştırma yapıyorum ama emin olamadım. Benden önce bulursanız haber verir misiniz?
    Ben bu üründen sipariş vereceğim.

https://urun.n11.com/batarya/huawei-mate-10-mate-10-pro-batarya-mucize-batarya-deji-P353454198
    Daha önce eski telefonlarım da kullanıp memnun kalmıştım. Fiyat olarakta iyi duruyor.

Çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    aslında aklımda telefonu satıp xiaomi mi 9t veya redmi note 8 pro gibi bir cihaz almakta var. Çok kararsızım. Değiştirmek daha mantıklı mı olur yoksa batarya ile yola devam mı etmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadofley

aslında aklımda telefonu satıp xiaomi mi 9t veya redmi note 8 pro gibi bir cihaz almakta var. Çok kararsızım. Değiştirmek daha mantıklı mı olur yoksa batarya ile yola devam mı etmeli?
    Hocam note 8 pro kamera olarak mate 10 dan oldukça geride. Mi9T de güzel cihaz ama yine ben mate 10'dan geçmek için sebep göremiyorum. Ben mi note 10 alırdım şahsen.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    mi note 10 rakam olarak çok ciddi boyutlarda :) xiaomi nin arayüzünün hızlı olması hoşuma gidiyor ama kamera konusunda haklısın. dxomark da 96 puan alan bir cihaz mate 10. kamera açısından hiçbiri eline su dökemez.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.