Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda cihazını satan oldu mu arkadaşlar piyasası ne acaba bizim cihazların? Yurtici hepsiburada faturalı garantisi ağustosta bitecek hiçbir sorun sıkıntı yok çizik vuruk yok 4-64 kahverengi. Bunu verip Xiaomi mi note 10 almak veya takaslamak niyetindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    cihazdan çok memnunum ilk çıktığı zaman aldım yurtdışından ama şu aralar değiştirme fikri oluştu bende de. mate 30 pro veya p30 pro iyi giderdi bunun üstüne ama fiyatlar çok yüksek. o meblağları da telefona bağlamak istemiyorum. xiaomi, oneplus, oppo alternatif olarak fena değil ama önceden deneyimlediğim için huawei her özelliği ile benim isteklerimi karşılıyor. öyle arada kaldım devam ediyorum şimdilik🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

cihazdan çok memnunum ilk çıktığı zaman aldım yurtdışından ama şu aralar değiştirme fikri oluştu bende de. mate 30 pro veya p30 pro iyi giderdi bunun üstüne ama fiyatlar çok yüksek. o meblağları da telefona bağlamak istemiyorum. xiaomi, oneplus, oppo alternatif olarak fena değil ama önceden deneyimlediğim için huawei her özelliği ile benim isteklerimi karşılıyor. öyle arada kaldım devam ediyorum şimdilik🙂
    Hocam aslına bakarsan cihazdan ben de çok memnunum satma nedenim memnuniyetsizlik değil sadece sıkıldım yeni cihaz kullanmak istiyorum ha değerini bulursa satarım bunu satıp bundan daha iyisini alamayacaksam satmam tabi :) xiaomi mi note 10 düşünüyorum daha önce çok xiaomi kullandım onun da yeri ayrı bende. Xiaomi kalite olarak bir tık geride Huawei'den ama daha özelleştirilelebilir ve gerek yazılım desteği gerek rom güncelleme filan çok daha iyiydi. Huawei biraz daha kapalı kutu gibi ama kalite olarak önde.

• Benim de ekran koruyucu jelatin ihtiyacım var.Fabrikadan gelen duruyor deforme oldu iyice.tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Helal olsun ben üstüne 3 tane eskittim :) bugün sipariş verdim hocam içim gidiyor bişey olcak diye 2 gündür çıplak kullanıyorum :)
    [link]
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/huawei-mate-10-temperli-kirilmaz-cam-kilif-opsiyonel-P248958256[/link]
    Bu Ürünü sipariş ettim. Seçenekleri var. 1 Temperli 1 nano toplam 2 adet bakalım nasıl çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiestoly -- 16 Mart 2020; 22:51:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Benim de ekran koruyucu jelatin ihtiyacım var.Fabrikadan gelen duruyor deforme oldu iyice.tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı arkadaşlar?
    33 tlye şunu aldım daha takmadım ful koruyor ekranı.

Yine aynı sitede 7 tlye normal tempered cam almıştım şuan o takılı ama kenarlarda kavisli ekrandan dolayı boşluk var malum. Bu deforme olunca diğer ful kaplayani takacağım.

https://mobil.akilliphone.com/incele/huawei-mate-10-5d-kavisli-full-kaplama-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-99769

• Android 10 önce bizim telefon listede vardı. Beta testleri vs başladı dediler. Sonra geçen haftalarda ne olduysa listelerden uçtu gitti gibi. Vermekten vazgeçtiler galiba.
  • 2 gündür arada bir titreşimsiz bildirim sesi geliyor ama ortada ne bildirim var nede başka bir şey :)
    var mı benzer sorun yaşayan?
  • o bazen banada oluyor çözemedim durumu
    bende şundan sipariş verdim 2 güne gelir beğenirsem yazarım sizin baktığınız pek sağlıklı değil üstü altı renkli
    https://www.akilliphone.com/incele/huawei-mate-10-3d-tpu-glass-seffaf-ekran-koruyucu-98914
  • *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Tamam mı 4.5g şebekesiyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Android 10 önce bizim telefon listede vardı. Beta testleri vs başladı dediler. Sonra geçen haftalarda ne olduysa listelerden uçtu gitti gibi. Vermekten vazgeçtiler galiba.
    muhtemelen betada büyük bir sorun yaşadılar. bizim telefonlara gelen güncellemeler üst modellerdeki android sürümünün bizim telefonlara uydurulmuş hali. bizim telefonlar için özel bir sürüm değil. Huawei son dönem çıkanrdığı hiç bir cihazda resmi google uygulamalarını kullanamıyor büyük ihtimal android 10 gelmez gelsede çok geç gelir

• _Krizalit_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 4.5g de çift sim kullanıyorum hemen hemen 6-7 saat ekran süresi alıyorum cihazı alalı 2 sene oldu hala taş gibi. samsung ıphone vs olsa şimdiye cortlamıştı :))
    Huawei üst seviye cihazları gerçekten özenerek yapıyor kullanım şekline vs alıştım başka bir marka alsam yapamam heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Benim de ekran koruyucu jelatin ihtiyacım var.Fabrikadan gelen duruyor deforme oldu iyice.tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı arkadaşlar?
    hocam ben 8 aydır ekran koruyucusuz kullanıyorum nokta zerre çizik yok ki cebimde anahtarlık bozuk para vs çizilmeyede gayet müsait.. içiniz rahat olsun ekran koruyucusuz çok daha konforlu yalnız çok parmak izi tutuyor. Bazen parmak izinden ekranı göremediğim oluyor sürekli siliyorum. ekran camı için koruyucuya pek gerek yok diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

bende şundan sipariş verdim 2 güne gelir beğenirsem yazarım sizin baktığınız pek sağlıklı değil üstü altı renkli
    https://www.akilliphone.com/incele/huawei-mate-10-3d-tpu-glass-seffaf-ekran-koruyucu-98914
    Hocam bu şeffaf koruyucular darbeye karşı pek koruyucu olmaz kanaatindeyim. Ben çok kırılmaz cam cortlattım, ekran çok darbelere maruz kaldı tek bir çizik yok. Çakıl taşının üstüne düştü bi kere, kırılmaz cam paramparça oldu ama ekranda çizik olmadı.

• Hep ekran koruyucu ile kullandım çok düşürürüm normalde. Gariptir ekranın ortasının hafif sol üst köşeye doğru bi minik şeker tanesinden küçük göçüntü var. Sanli sivri bişey delmiş gibi. İmkansız normalde koruyucusuz kullanmadım ama bakalım. Yeni alacağım zore blue nano nasıl olacak acaba.
    Takarken stres oluyorum toz balon kalcak diye
    :)

• Bir de ekran açık kalma süresi kullanım süresi ile ters orantılı. 12 saatte 7 buçuk saat normal sayılır. 24 saatte 7 saat ise bence çok mükemmel. Ben 24 saatte genelde 6 saat almıyorum bile. Gece 6 saat uyku dahil tabi bu 24 saate.
    Bir de google play hizmetleri ne kadar az orana sahip olursa o kadar sağlıklı bir sonuç alınıyor.

şu an kırılmaz takılı kenarlar tam oturmuyor hafif kavisli olduğundan kötü de duruyor orjinali çok daha iyiydi ondan bunu aldım gelince tekrar yorum atarım
  • Arkadaslar herkese merhaba, hiçbir değişiklik yapmadığım halde Gmail uygulamasi kafayı yedi. Bildirim gelmiyor. Ne yapabilirim?

• Ayarlar pil güç tasarrufu yaptınız mı
    Ayrıca pil ayarları başlat uygulamalar kısmından gmail bakın tekrardan belki arka planda kapalıdır
    Her şeyden önce bi silip tekrar yükleyin uygulamayı

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.