Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merak ettiğim bir üründü. Bir de telefona takılıyken fotosunu atsan süper olur..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cella kullanıcısına yanıt
    Sorun neden kaynaklı bilmiyorum ama ayarları kurcalayın biraz güç tasarrufundan kaynaklı olabilir. Telefonu yaklaşık 4.5 aydır kullanıyorum bu konuda yazan sorunların hiçbirini yaşamadım. Rebrandı kendim yaptığım için olabilir. Çoğu kullanıcı rebrand yapılmış telefonlar aldılar sanırım versiyon kaynaklı sorunları yaşıyorlar
    bildiğim kadarıyla siz kendiniz yapmıştınız rebrand dediğim gibi bildirim ayarlarını kurcalayın biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Sorun neden kaynaklı bilmiyorum ama ayarları kurcalayın biraz güç tasarrufundan kaynaklı olabilir. Telefonu yaklaşık 4.5 aydır kullanıyorum bu konuda yazan sorunların hiçbirini yaşamadım. Rebrandı kendim yaptığım için olabilir. Çoğu kullanıcı rebrand yapılmış telefonlar aldılar sanırım versiyon kaynaklı sorunları yaşıyorlar
    bildiğim kadarıyla siz kendiniz yapmıştınız rebrand dediğim gibi bildirim ayarlarını kurcalayın biraz
    Evet hocam kendim yaptım ve bugüne kadar hiçbir sıkıntım olmadı. Son 132 güncellemesinden sonra bu sorunla karşılaştım. En iyisi mi ben biraz daha kurcalıyayım. Saygılar.
    132den sonra bana da oluyor. Garip bazen stabil sıkıntısız bazen açmadan gelmiyor. İnstagram mesajlar hiç gelmiyor. Anlayamadım.
    Otomatik başlat yapıyorum aynı Manuel yapıyorum aynı. Şuan sıkıntı yok. Bi anda oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

132den sonra bana da oluyor. Garip bazen stabil sıkıntısız bazen açmadan gelmiyor. İnstagram mesajlar hiç gelmiyor. Anlayamadım.
    Otomatik başlat yapıyorum aynı Manuel yapıyorum aynı. Şuan sıkıntı yok. Bi anda oluyor.
    Hocam bana sürekli mobil ağdayken oluyor. Wifi ile bağlı olduğumda bildirimler patır patır dökülüyor ama dışarıda problem oluyor.
  • Telefonun bildirim ayarlarını ve uygulamanın çalışma ayarlarını yapın hala sıkıntı devam ediyorsa Google Play Hizmetlerini güncelleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar

bende almayı düşünüyorum distribütör garantili olacak cihaz hakkında çok bilgim yok genel sorunu var mıdır aldığımda neye dikkat etmeliyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim kusura bakmayın zaman kısıtlı olduğu için sayfaları okuyamadım
  • Arkadaşlar forumun tamamını okuma zamanım yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Htc U11 ile Mate 10 arasında kaldım. Özellikle ekran canlılığını önemsiyorum. Mate 10 tatmin eder mi? Hangisini tavsiye edersiniz?

ayarlarınız bu şekile mi acaba

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Paylaştığınız ilk resimdeki ayar sayfasına nasıl ulaşıyorduk, bir ara görmüştüm ama şimdi bulamıyorum? :)
  • Lomax. kullanıcısına yanıt
    ayarlar > kablosuz özelliği ve ağlar > mobil veri > ağa bağlı uygulamalar

ya da ayarlar da arama kısmına, ağa bağlı uygulamalar yazın çıkar hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

ayarlarınız bu şekile mi acaba

hocam ilk resimde her ikisi de tikli. Alttaki resimde sizin paylaştığınız gibi. Çözemedim ben sorunu.

• S.a. Dostlar kamerada slow motion modunu acamadim bideo modundayken sag menuden sirayla 4k vs cozunurluk yaziyor o menuden mi sececegim bir el atin lutfen

anladım hocam. o zaman bence WhatsApp ı yedekleyin, silin daha sonra tekrar bi yükleyip deneyin. belki düzelir

• gibigibi1985 G kullanıcısına yanıt
    Video moduna geçtikten sonra ekranı sağa doğru kaydırıp çıkan menüden Slow-mo seçimini yapabilirsiniz.
  • privatespace diye biryere girdim bütün bilgiler gitti nasil geri getireceğim bilgileri
  • Arkadaşlar normal 10 mu pro olan mı çift hatlı?

Birde çift hatlı telefonda iki ayrı WhatsApp kullanılabiliyor mu?

İki hat aynı anda aktif mi? Biriyle konuşurken diğer hattı biri aradığında meşgul mu çalıyor yoksa aradığınız kişi bir başkasıyla konuşuyor mu diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Öncelikle bu telefon 6 inç boyutunda. Büyük ekran isterseniz doğru seçim olır. Ayrıca ekran kasa oranı %81.6 olduğu için telefon iPhone 8 plus tan küçük. Premium bir yapı kalitesi var. Hissiyat olarak iPhone 8 ya da S9 dan hiçbir farkı yok. 4000 mAh bataryası var. Pil performansını değerlendirmiştim yukarda okuyabilirsin kamera olarak f/p oranı yüksek Çinli telefonlarla karşılaştırma rakipleri iPhone 8 ya da S9 yani bu amiral gemisi bir telefon. Bunu kullandıkça rahatlıkla anlarsın. Ben almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bu şu demek değil S9 alınmaz iPhone alınmaz. Tabiki alınır ama bu telefon 2500 e alınabiliyorken 4-5-6 bin TL (eğer çok yüksek bir kazancın yoksa) o telefonlara verilmez..
    hocam telefonu aldım 2 gündür kullanıyorum çok çok memnunum, herkese tavsiye ederim :)

teşekkürler yorum için.

• Mert103 kullanıcısına yanıt
    Elimizden geldiğince bizim alım aşamasında yaşadığımız çelişkileri yaşamamanızı sağlamaya çalıştık. Siz de paylaşımlarınızla bu konuda sorun yaşayan kişilere yardımcı olursanız seviniriz.. Hayırlı olsun

• Keşke siyah-beyaz kamerada video çekim özelliğide olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.