Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam bu cihazda karşılaştığım bir şey sormak istiyorum.

Cihazda klavye olarak swiftkey ve Gboard olarak 2 klavye uygulaması var malumunuz. ve yine malumunuz ki swiftkeyde özeriler kapatılamıyor malesef.

Gboard un öneri ve düzeltme kısmının sağ kenarında ses ile yazma butonu var. Ancak her ne kadar Gboard>ayarlar>tercihler>ses girişi tuşu aktif olsa da

gboard>ayarlar>metin düzeltme> öneri bandını göster. seçeneğini kapatınca

Klavye de ses girişi butonu kayboluyor. ve ben ses ile yazma özelliğini kullanamıyorum gboard'ta

acaba bir kısayolu veya başka noktası var biz mi bulamıyoruz, yoksa bir hata mı var çözemedik.

Kısacası düzeltmeleri ve önerileri kapayıp, sesle yazma butonu da aktif olacak şekilde gboard u nasıl kullanabilirim.

Not: telefonun sürümü RNE-L01C432B136 bu arada. bunu belirtmek istedim zira sürümle ilgili de yazılarınızı görmüştüm forumu araştırırken.

• winwin35 kullanıcısına yanıt
    şimdiye kadar kullandığım hiç bi cihazımda ses ile yazma özelliğini kullanmadım/gerek duymadım.o yüzden mate 10 da nasıldır bilmiyorum hocam maalesef.

kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (C185) 8.0.0.132 sürümünde herhangi bir sorun var mı? Yukarıda pil ile ilgili sorun yaşayan olmuş acaba başka sorun yaşayan var mı çünkü şu an çok memnunum herşeyinden özellikle de pilinden, kötüleşmesini istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasklc -- 2 Mayıs 2018; 20:48:9 >
  • Mate 10 pro ile telefonumu karşılarma fırsatı buldum.

İYİ Kİ MATE 10 ALMIŞIM diyorum.

Şarj süresini de çözdüm. Ekran parlaklık oranını otomatikten aldım kendim orta seviyede kullanıyorum. Zaten parlak çok yüksek, oled ekranda beyazlar sarı gibi.

Mate 10 efsane.

• ilyasklc İ kullanıcısına yanıt
    (C185)132 sürümüne 131 sürümünden geçtim, yükledikten sonra recovery üzerinden wipe cache yaptım ve kullanım alışkanlıklarıma göre ne iyi anlamda ne de kötü anlamda gram fark görmedim pil performasında.
  • Arkadaşlar kamerası öncelikli olan telefon arayışı içerisindeyim , mate 10 ile ilgili düşünceleriniz neler ? Hepsiburada gezegen gsm üzerinden satın almayı düşünüyorum ön kamerasıyla ilgili bir kaç olumsuz yorum okudum nasıl htc u11 den iyi bir performansı var mıdır ön kameranın ? 3 telefon arasındayım mate 10 , htc u11 ve mi 6 tavsiyeleriniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roimeita -- 3 Mayıs 2018; 6:2:45 >
  • Roimeita kullanıcısına yanıt
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Son foto ön kamera ile çekildi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

(C185)132 sürümüne 131 sürümünden geçtim, yükledikten sonra recovery üzerinden wipe cache yaptım ve kullanım alışkanlıklarıma göre ne iyi anlamda ne de kötü anlamda gram fark görmedim pil performasında.
    hocam zaten sıkıntı şu ki ben de 132'ye geçince hiçbir işlem yapmadım. ama inanılmaz düşüş oldu pilde. 6 saat aldığım ekran süresi ki kullanımlarım hep aynı idi programlarım takıldığım şeyler. 4 saat alamadım :D
    siz hemen sonrasında recovery'den wipe yapmışsınız. ben ertesi gün hemen hard reset attım :D düzeldi eski haline geldi yani
  • türkçe öğretmeni misin hocam :)
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Şu an senden korktum. Fotoğraflarda detay arıyorum bunla ilgili ama bulamadım. Evet, Türkçe :)

• 132 ye bende geçtim bu sabah (c185) 132 den daha yüksek sürüm kullanan var mı ?

• :D :D
    Sınıftaki tahta, Faber castel yazısı, bir de öğrencinin çözdüğü zamirler-1 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

132 ye bende geçtim bu sabah (c185) 132 den daha yüksek sürüm kullanan var mı ?
    sanırım yok hocam.
    FF uygulamasında C185 modeli için yeni güncelleme görünmedi daha. orada göründüğünde çıkmış olduğunu anlıyorum. bizlere gelmesi için beklemek kalıyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BozgunKing

Mate 10 pro ile telefonumu karşılarma fırsatı buldum.

İYİ Kİ MATE 10 ALMIŞIM diyorum.

Şarj süresini de çözdüm. Ekran parlaklık oranını otomatikten aldım kendim orta seviyede kullanıyorum. Zaten parlak çok yüksek, oled ekranda beyazlar sarı gibi.

Mate 10 efsane.
    İyi ki mate 10 almışım dedirten sebepler nelerdir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

hocam zaten sıkıntı şu ki ben de 132'ye geçince hiçbir işlem yapmadım. ama inanılmaz düşüş oldu pilde. 6 saat aldığım ekran süresi ki kullanımlarım hep aynı idi programlarım takıldığım şeyler. 4 saat alamadım :D
    siz hemen sonrasında recovery'den wipe yapmışsınız. ben ertesi gün hemen hard reset attım :D düzeldi eski haline geldi yani

Alıntıları Göster
    Bende de durum aynı, dün geldi 132 güncelleme ve hiçbir değişiklik yapmadan belirgin bir düşüş oldu. Şimdilik böyle idare etmeyi düşünüyorum, yüz tanımayla ilgili güncelleme geldiğinde vakit bulunca onu telefonu sıfırlayıp yapmayı planlıyorum...

• Roimeita kullanıcısına yanıt
    ön kamera bu telefona yakışmamış bence. parlak çekiyor ve renk uyumu iyi değil. dolayısıyla insanın yüzünü yapaylaştırıyor biraz. ama yeterli mi derseniz o sizin ön kameradan ne beklediğinizle ilgili bir konu. sonuçta örnek fotolar paylaşılmış bakabilirsiniz. p10 plus'ın ön kamerası daha iyi.
  • hepsiburada gezegengsm satıcısından sipariş geçtim allah utandırmasın
  • merhaba, uygun fiyatli biseyler alayim dedim mate 10 deniyorum dunden beri, iphone 62 telefonumu 2,5 senedir kullaniyorum sıkıldim buna gectim, sorunlarim. var ama yardimci olurmusunuz hem iphone dan gecenlere kolaylik olur , bi kere telefon 2,5 senelik telefonumdan daha ii bir telefon degil dunden beri bunu anladim eksikleri cok, sadece kamera ii dunden beri hissettim fark bir tek bu, ben muzik dinlemeyi seven genelde buna gore telefon secen bu yuzden iphonedan vazgecmeyen biriyim bi kac deneme yaptim yilladir ama geri dondum, simdi bubtelefonda inat etmek istiyorum cunku iphoneun kapali sistemi beni yordu artik ve telefon fiyatlari gereksizce pahali yenisini almak icin kirk kerr dusunmek zorunda kaliyorsun ki ben hersene iphone kadar telefon degistiren biriydim, simdi bluetooth kulaklikla video izlerken senkron sorunu var bunu nasil cozerim (kulaklik sennheiser 4.40) , whatsapp mesajlarimi iphonedan alamadim bunun kolay yolu varmidir. birde crome safariden sonra acayip yavas bir tarayiciymis buna farkettim baska oneri varmi, birde hafiza karti taktim ama spotify ve apple music kullaniyorum kayit yerini hafiza karti sec secenegi cikardi android 7 de ama 8 versiyonda bulamadim telefon hafizasini harcamak istemiyorum kayitlar icin, bu arada daha iphone 6s kullanan ve muzik dinlemeyi seven arkadaslar bu telefonun sesi banami az geldi yoksa bi ayarmi yapmam lazim resmen iphoneun yuzde 75 i kadar ses var en cok,simdilik bunkadar suannki yazkm hatalarimi mazur gorun lutfen bu telefonjn swiftkey yillardir kullanmadigimdan ve karisik geldiginden google klavyeyi yukledim anca onunla yaziyorum, bu sorumlarima yardimci olurmusunuz yoksa telefonu satmayi dusunuyorum beklentimi tam karsilamadi ancak ikinci telefon olur bana ama bu parayada yazik yada almak isteyen arkadaslara satabilirim hemen , ankarada olanlara.

• dmix kullanıcısına yanıt
    hocam size yardımcı olmayalım siz direkt iosunuz'a iphone unuza dönün.

• sniper32 kullanıcısına yanıt
    1. Kulaklık girişi

2. parmak izi okuyucu önde olması

3. En önemlisi ayni kamera aynı işlemci ile fiyat olarak daha Uygun olması.

Ekranın 16:9 olası benim için daha öncelikli. 18:9 anten gibi 😁

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.