Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quesnay

pro modda mı çekiyosunuz hocam
    Hayır hocam oto modda çektim hepsini sadece yakın plan çiçek fotosunda portre modunu açtım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulentataseven kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı cihazı kullanıyorum. 2 haftadır 131 sürümü var. Gelmiyor güncelleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    tek hat yapma sebebiniz nedir değişen hiçbirşey olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AY Force

Hayır hocam oto modda çektim hepsini sadece yakın plan çiçek fotosunda portre modunu açtım.

Alıntıları Göster
    pro modu kullandınız mı hiç,ben çok başaramadım

foto pro mod da çekildi misal

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quesnay -- 21 Nisan 2018; 0:36:48 >

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    Hocam isoyu biraz kısın. Estantene değerini de 2 gibi yapın ama sabitlemeniz gerekir. Eliniz titriyor. Zaten çekmesi ni kaç saniye sürecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiestoly -- 21 Nisan 2018; 0:51:53 >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam,bu af mf ne ise yariyo tam olarak? bi tanesi bulanıklaştırıyo ama anlamadım tam

• Auto focus. Manuel focus

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    İster o odaklasın ekrana dokun. İstersen sen odakla mf ile. Uzağı mı yakını mı odaklayacağını seçiyorsun

eyvallah hocam sağolasın

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    C432 sürümü tek hat Avrupa sürümü Türkiye'nin de içinde olduğu bir şey değişmeyecek biliyorum sadece denemek için xda da rebrand sayfasında çift hattan tek hatta rebrand yapmak telefonu bric edebilir diye not düşmüşler. Deneyen varmı merak ettim.

Zaten cihazınız güncel sürüm resmi olarak daha üst sürümü yok. En son 129 du bir kaç gün önce 131 geldi bana. 1-1.5 ayda bir güncelleme alıyor.

Hocam c185 mate 10 yüz tanıma olan güncelleme kimseye gelmedi değil mi henüz? Yada mate 10 olan ve yüz tanımaya geçen oldu mu hiç

Yok daha c185 sürümünde ama c636 b134 uluslararası sürüm de gelmiş gözüküyor ff de.

C185e de b137 ile mi gelecek yüz tanıma

• Selamlar Hepsiburada'da Uygun iletişimi bilen var mı şu an en ucuz orada var sorunsuz bir satıcıysa alıcam bugün telefonu arkadaslar.
  • Hocam HB satıcı olanı al bence 3 lira fazla olsun arkasında HB olsun. Benim alacağım zaman başka satıcılar verdi bekledim HB satıcılı şekilde aldım

• Kullanım süresi nasıl arkadaşlar. Oyun yok. Genelde sosyal medya chrome ve forum donanım
    Ekran HD.
    Yalnız son 10 dk çok kötü düştü. Yüzde 7 düştü
    *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Mate 10 pro tek avantajı suya dayanıklılığı..Urfa'da deniz olmadığına göre problem yok..16.9 ekranından ötürü mate 10 tercihim oldu..Kamera ve pil muazzam..Ancak stereo ses halen istediğim gibi değil..Sesler daha dengeli ve basslar daha iyi olabilirdi...
    suya dayanıklılık zaten tatlı su için geçerli..tuzlu suda denizde değil.
  • Selamlar 2 yıllık Mate 8 deneyimden sonra Çinden 128gb lık Mate 10 versiyon ile geçiş yaparak aranıza katıldım.

Yalnız bir sıkıntım var Mate 10 haliyle sürümü Çince bende C636 bölge koduna çevirmek istiyorum.

Bu konu hakkında Cella arkadaşımız yazmış olduğu yazıyı buldum okudum ama uygulayamıyorum (anlıyorum ama yapamıyorum) Bu konuda deneyimli arkadaşlar yardımcı olursanız özelden yazışma veya telden memnun olurum

• TIDAL kullanan var mı? Ben Hİ-Fİ da çalıştıramadım bir türlü, acaba Hİ-Fİ desteği mi yok? Kulaklığım destekliyor fakat telefon desteklemiyorsa çok üzücü...

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.