Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.647
Cevap
75
Favori
393.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar.bir konuda yarsiminiza ihtiyacim var.Vakit ayırırsanız sevinirim.

Yaklaşık 2 yıl evvel Mate 8 aldim.Turkiye getirilmesigi için Migros'tan ithalatci garantili olarak aldim.severek keyif alarak kullandigik telefonum 4-5 ay evvel hic bir sey yokken birden ekrani kaydi.ekrani gormek bile mumkun olmuyor.bazrn 1-2 dakika gecince uzun cizgiler olarak ekran parlakligi nerdeyse sifir,gayet mat bir ekranla islerimi yapabiliyorum.en son sinirlenip yere vurup kirdim su an ekranda camin yarisi yok.

Velhasil yeni bir telefon almam gerekiyor.Gönlümden mate 10 pro geciyor.cunku bozulan telefonum mate 8 i severek kullaniyordum.acaba mate 10 pro alsam o da :-zamanla ekranda yanma,ekran kaymasi yapar mi? Boyle sikayetler duyuyor musunuz?

Cevaplariniz icin tesekkur ediyorum simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Teşhir de olabilir. Fabrikadan kutu açık gelmez.
    teşhir ürünü olmasının bir sakıncası olur mu
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    3350 para vermişsin dostum neden teşhir olsun ki. Herkes parasının ederini ister tabi ki 0 olması lazım.

Hocam garanti açısından sıkıntı olmaz. Ama eğer teşhir ise bunu söylemesi lazım. Yan yana 2 kutu koysa, biri teşhir biri hiç açılmamış dese hangisini alırsın?

Lakin ithalatçı ürünlerde açık kutu da olabiliyor. Kim nasıl soktu nasıl kaydettirdi pek bilmiyoruz sonuçta.

*#*#4636#*#*

Burdan ne zaman kullanılmış görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Hocam garanti açısından sıkıntı olmaz. Ama eğer teşhir ise bunu söylemesi lazım. Yan yana 2 kutu koysa, biri teşhir biri hiç açılmamış dese hangisini alırsın?

Lakin ithalatçı ürünlerde açık kutu da olabiliyor. Kim nasıl soktu nasıl kaydettirdi pek bilmiyoruz sonuçta.

*#*#4636#*#*

Burdan ne zaman kullanılmış görebilirsiniz.
    DENEDİM bgn çevirdiğim 3 numara çıktı buradan ürünün 0 old. mu anlaşilyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AY Force

3350 para vermişsin dostum neden teşhir olsun ki. Herkes parasının ederini ister tabi ki 0 olması lazım.
    hocam fabrika çıkışlı cam filminde çizik çok olunca aklim karıştı telefoncu fabrikasyondur dedi
    Fabbrikasyon da böyle hata lüksü olmaz. Kutu jelatini açılmamış gelir. Açık jelatin çizik koruma nedir ya? Nerden bilecem ben bir kaç günlüğüne de kurcalanmadığını?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Fabbrikasyon da böyle hata lüksü olmaz. Kutu jelatini açılmamış gelir. Açık jelatin çizik koruma nedir ya? Nerden bilecem ben bir kaç günlüğüne de kurcalanmadığını?
    telefonun her tarafı parmak iziydi teli açınca şarj %25 di bu durum neyin göstergesi olabilir
    Parmak izi dolu jelatin çizik iade hakkın varsa iade et en ayar olduğum şey açılmış kutuyu itelemeleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler. telefonuma tüm bildirimler geliyo sadece mi fit i ayarlayamadım. mifit ten bildirim gelmiyo. arka planda calış dedim manuel yönetilsin pil optimizasyonu yok saymadan yok saydım aklıma gelebilcek tüm ayarları yaptım fakat önbelleği temizlediğim zaman temizleniyo başka bi yolu yokmudur ?
  • İyi günler

Bu gün ekranda bir şey fatkettim, ekrana lcd test yaptığımda beyaz ekramda ekranın en üst tarafına kıyasla en alt tarafı boydan boya daha koyu kalıyor, önceki kullandığım sony xperia XA Ultra da aynısı üstte vardı garantide ekranı değiştirilmişti sizde de buna benzer bir şey var mı?

• *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** *** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Neredeyse siparişimi iptal ediyordum pil ile ilgili yorumlar yüzünden.. Allahtan yurtdışı forumlar ve YouTube var..

Tabi kullanım alışkanlıkları hepimiz için farklı ancak bu süre tamamen mobil veri, Wifi ve bluetooth açık ve tüm senkronizasyon ayarları açık şekilde alındı. Ayrıca yarım saat hotspot özelliği de kullanıldı. Wifi açıktı ama hiç bağlanmadan sadece mobil veri kullanıldı. Bir önceki telefonum huawei Acsend g7 idi onun pili de inanılmazdı.
    Bu arada ekran HD olarak ayarlı..

Detaylı bir değerlendirme yapacağım ama şöyle bir iki hafta kullanalım bakalım.. Aldığım gibi 115 ten 129 a hemen ardından 131 e güncellendi telefon şimdilik herhangi bir problem yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Krizalit_ -- 19 Nisan 2018; 17:47:36 >
  • Hocam bu değerlere hangi şartlarda ulaştınız. Tamamen wi fi sanırım kapalı ortamda sürekli.?

• quote:

Orijinalden alıntı: AY Force

Hocam bu değerlere hangi şartlarda ulaştınız. Tamamen wi fi sanırım kapalı ortamda sürekli.?
    İlk mesajı düzenledim sorunuzu cevapladım

• Batarya çok iyi

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

• Ekran parlaklığı en çok etken bu sanırım dün ben wi fi mobil veri yarı yarıya kullandım ama çoğunlukla kapalı ortadaydım 7 saat üzeri ekran süresi aldım. Bugün çoğunca dışarıda tabi parlaklık oto çoğunlukla en üst seviye yapıyor sanırım 4.30 saat erkan süresi olacak.

Yine de çok iyi bence pil konusunda. Ayrıca bu konuya da takmamak gerek çünkü çok hızlı şarj olan bi telefon 30 dk şarja bırakınca 0dan 58e geliyor

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Şu an tam olarak aynı sürelerdeyiz. Mate 10 düz model de oldukça iyi bir pil performansı ortaya koyuyor.. Pro kullanan arkadaşlar pil konusunda sıkıntı yaşıyorlardır: "Nasıl bitircez lan pili?"

• quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Şu an tam olarak aynı sürelerdeyiz. Mate 10 düz model de oldukça iyi bir pil performansı ortaya koyuyor.. Pro kullanan arkadaşlar pil konusunda sıkıntı yaşıyorlardır: "Nasıl bitircez lan pili?"
    Daha önce pro kullanan biri olarak kesinlikle mate 10 daha kullanışlı bir modellll bir kere 18 9 oran cidden çok tuhaf

• Ben de hiç pro düşünmedim ekran parmak izi sd kart fiyat...

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.