Şimdi Ara

Huawei kalabalık içerisinde Uygur Türklerini tespit edebilecek teknoloji geliştiriyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
10.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
148 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei Çin dijital açık kaynak istihbarat toplama ağının başıdır. Çin kaynaklı yazılım ya da donanım kullanan herkes verilerinin arka planda Çin'de ki sunuculara gittiğini bilsin ondan sonra kullanmaya karar versin. Ayrıca bu haber 1-2 yıl önce zaten çıkmıştı. Dünyada yapay zekaya en çok yatırım yapan ABD ve Çin'dir. Çin yapay zeka çalışmaları tamamen askeri projeleri üzerine odaklanıyor ve Çin diktattörlüğü hegomonyasını kurmak için çalışıyor.

• Inside the nature kullanıcısına yanıt

Bütün baskılar ve fişleme hep daha fazla güvenlik kılıfına uydurulur. Toplumsal sorunları adaletin iyileştirilmesi ve toplumsal eğitim ile aşabiliriz.

• ırkçılık sadece felakete sürükler, bunu Japonlardan çok çeken, Çinlilerin iyi bilmesi gerekir.. ilginçtir, tarihte ne kadar ırkçılık mağduru millet varsa sonradan kendisi ırkçılık yapmıştır..

• huawei diye bi markanın ürününü hayatımda almadım ki bizim insanlar reklamlara güzel tav oldukları için bi ara fena furya vardı her telefoncu babasının malı gibi huawei öneriyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Kullanmayın kullandırtmayın şu markayı.

bir ay önce antoine griezmann sırf bu nedenle huawei ile olan sponsorluk anlaşmasını iptal etmişti.

https://www.instagram.com/p/CInqQ5-ptdP/

Hocam ben 2 sene once almistim su anda utanc duyuyorum resmen, bidaha ne alirim ne aldirtirim

• HayNur kullanıcısına yanıt

WhatsApp boykot var, aynı anda iki boykot yapamıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izengel

yenisini almamak yeterli bir boykot olur kişisel olarak bence.

Bilmeden etmeden aldık işte.

Kendime çok kızıyorum. Tabi ki bir daha alan noolsun.

Made in China algısı olmasın insanlarda. Doğrudan çin merkezli firmaları kişisel olarak komple evimde boykot' a başladım.

• Huawei bu iddayı kabul etmiyor Huawei kalabalık içerisinde Uygur Türklerini tespit edebilecek teknoloji geliştiriyor 

Huawei kalabalık içerisinde Uygur Türklerini tespit edebilecek teknoloji geliştiriyor
  • Askaparta kullanıcısına yanıt

Amaç belli çini yeni dünya lideri yapıp hepimizi köle yapacaklar. Olmaz demeyin hepsi sıra sıra alıştıra alıştıra yapacaklar

• Şeref yoksunu haysiyetsizler.

• Dediğiniz gibi görünüyor. Yeni dönem Asya üzerinden kurulacak sanırım.
  • huawei ve çinli markalara iftira atmakiçin kimbilir kaç milyon eurolar alıyorlar sarı trup projesinde son aşamada...

• El Fuego kullanıcısına yanıt

yemeye devam et... sarı trup komplo kuruyor...

• Askaparta kullanıcısına yanıt

Sıkıntı yok bana göre insanlar çok şımardı. Çipleme sistemi gelmeli bana göre ger yere de yüz tanıma kameraları konulsun böylelikle suçlar çok azalır.

• Biz PKK'li teröristleri öldürdüğümüz zaman "Kürtler ölüyor ühühüü" diye ağlayan batı buna tabi ki de sessiz kalacak.

• Şu adamlara basacan nükleeri, dünyanın kanserli hücresini yakmış gibi birşey olursun.

Edit: Apple da farksız bunlardan ama en azından insanlıktan çıkmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Anor~ -- 14 Ocak 2021; 23:11:29 >
  • Göz göre göre bir ırka soykırım yapılıyor ve Türkiye başta olmak üzere tüm dünya gözlerini kapatıp üç maymunu oynuyor.

En azından Avrupa'da 39 ülke bildiri yayınlamıştı, Uygur Türkleri ile ilgili. Türkiye şu ana kadar hangi tepkiyi gösterdi, nasıl aksiyonlar aldı? Koca bir HİÇ.

Bu saatten sonra Huawei markasını evime sokmam.

• Kanka huawei cok iyi. On numara kamera kanka.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.